IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
    .......Пък бай Марин, ако му е останало капка гордост след това - ще си изпълни обещанието.
    .....
    Разбира се че ще си изпълня обещанието - 2 милиона Сатоши = 0,02 Биткоина. С Удоволствие ще ги дам за да стимулирам прохождащи ентусиасти в Света на Криптовалутите!!!
    А, и още нещо което може би не знаеш - Мъжът е Мъж, защото си спазва Обещанията, иначе не се отличава с нищо от тази половина на човечеството, която пикае клекнала! Не че имам нещо против тази половина, даже напротив
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Бай Иване , в светлината на последните събития - изглежда най-разумното действие на човек, който поразбира от тези неща е да създаде своята валута. Пък бай Марин, ако му е останало капка гордост след това - ще си изпълни обещанието.

      Ако се чудиш каква функционалност да добавиш към валутата си, че да се различи от останалите - можеш да я направиш да изчезва 5 минути след като клиента я плати и я види в портфейла си.
      Хем ще има постоянен недостиг от монети, пък и ще и подхожда на името

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Биткойн атиматерия, по-скъпо вещество едва ли ще има някога. Едва ли природата е създала друг вид анти-кески, и айде хоп - аз се намърдвам и ги приватизирам.
        Я да млъквам, някой да не ми гепи идеите
        Действай - обещавам да ти купя 1-2 милиона от монетата, като стане на цена 1 сатоши, пък после кой знае, може да отиде на 1/2 Биткоин!
        В света на Криптовалутите - ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!!
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
          За мераклиите да създават нови КриптоМонети - изтървахте много Хубаво име:
          Bitcoin Diamond - http://btcd.io/
          Биткойн атиматерия, по-скъпо вещество едва ли ще има някога. Едва ли природата е създала друг вид анти-кески, и айде хоп - аз се намърдвам и ги приватизирам.
          Я да млъквам, някой да не ми гепи идеите
          Last edited by IvanTerziev; 27.11.2017, 13:10.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • За мераклиите да създават нови КриптоМонети - изтървахте много Хубаво име:
            Bitcoin Diamond - http://btcd.io/
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

              Без да се чудя днес разпродадох всичко. Биткойни, кешове, голдове... 15300 лв за бройка.

              Стига толкова! Вече дори и до 360 лв да падне биткойна няма да купя повече.

              Вече съм в публиката:-)
              Със Здраве да си Харчиш Парите от Биткоините!!!
              Иииииии Благородно ти Завиждам!!! Аз дори и да разпродам всички Биткоини, след 3-4 месеца ще съм събрал /изкопал/ нов и пак ще се чудя дали да го продавам или стискам ....
              П.С. Малка Продажба рано днес на 15.400 лв./Биткоин, колкото да се хваля че съм продал на около 10.000$
              Следваща продажба - на 18.000 лв. (около 11.000$)
              Last edited by marin1; 27.11.2017, 13:24.
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Всички тия стотинки са с отворен код. Сериозно се замислям да изтегля някоя по избор, само да и сменя името и да прекомпилирам, и да я пусна в обращение. Почти нищо няма да ми струва. Народът е пощурял! Пари кат вестници фъргат, и кво, да ме мързи да се наведа да вземам ли? Без никакъв риск! Ще пусна Биткойн Биткойн, и ще кажа, че е биткойн на квадрат За няма и месец ще изкърти поне 300$ бройката, както стана с новите клонинги. Като посъбера кинти ще патентовам името, да не пусне някой друг тарикат биткойн на куб! Не е трудно да изтегля сегашните Биткойн портфейли, и да дам на всеки портфейл по равно от моите койнчета. Тия де сплитнаха и форкнаха направиха точно това.
                Супер ми е забавна тая истерия, такова шоу и с пари не можеш да си купиш! Ако някой ден имам внуци ще има какво да им разправям.
                bestcoin, bettercoin, goldcoin, silvercoin .. нещо такова ... или laststandingcoin
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Всички тия стотинки са с отворен код. Сериозно се замислям да изтегля някоя по избор, само да и сменя името и да прекомпилирам, и да я пусна в обращение. Почти нищо няма да ми струва. Народът е пощурял! Пари кат вестници фъргат, и кво, да ме мързи да се наведа да вземам ли? Без никакъв риск! Ще пусна Биткойн Биткойн, и ще кажа, че е биткойн на квадрат За няма и месец ще изкърти поне 300$ бройката, както стана с новите клонинги. Като посъбера кинти ще патентовам името, да не пусне някой друг тарикат биткойн на куб! Не е трудно да изтегля сегашните Биткойн портфейли, и да дам на всеки портфейл по равно от моите койнчета. Тия де сплитнаха и форкнаха направиха точно това.
                  Супер ми е забавна тая истерия, такова шоу и с пари не можеш да си купиш! Ако някой ден имам внуци ще има какво да им разправям.
                  Last edited by IvanTerziev; 27.11.2017, 12:52.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    Прави ми впечатление, че до 12 място има 3 койна дето не се копаят, * Not Mineable. От 12-ти надолу повечето са така. Т.е. някой първоначално си ги притежава на 100%, и после има кой да му ги купува. Примерно за EOS стотинка чувам за пръв път, и бичи над 160 000 $ дневен оборот! Останалите незнайни - оборот от рода на 50 000 $ дневно!
                    Не мога да проумея що за лудост е това!
                    Не ти и требе ......налей си 18г уиски / не повече ! / и се моли за останалите ....

                    Коментар


                    • Прави ми впечатление, че до 12 място има 3 койна дето не се копаят, * Not Mineable. От 12-ти надолу повечето са така. Имат звездичка след името. Т.е. някой първоначално си ги притежава на 100%, създава ги от нищото, и после има кой да му ги купува. Примерно за EOS стотинка чувам за пръв път, и бичи 170 000 $ дневен оборот! Останалите незнайни - оборот от рода на 50 000 $ дневно!
                      Не мога да проумея що за лудост е това!
                      Last edited by IvanTerziev; 27.11.2017, 12:36.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        А утре кат стане 10 000 какво ше си гризеш ?
                        НИЩО.....
                        Ще си пие 18 г уиски и ще се радва на търпението на другите ( дето чакат 10 000 долара..и повече.....)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          А утре кат стане 10 000 какво ше си гризеш ?
                          Знам ли, със сигурност ще гризкам от двустайният ново строителствов Младост 4, който ще ми носи сигурни наем 300 евро /мес:-)

                          Може да гризкам и пуканки зад компа, когато криптото се спихне. Не знам, не разбирам от криптовалути. По случайност влезах в играта и доброволно излизам от нея.

                          Времето ще покаже, но според мен е важно човек да знае кога да излезе от една схема.

                          Успехи на всички!

                          Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                            Без да се чудя днес разпродадох всичко. Биткойни, кешове, голдове... 15300 лв за бройка.

                            Стига толкова! Вече дори и до 360 лв да падне биткойна няма да купя повече.

                            Вече съм в публиката:-)
                            А утре кат стане 10 000 какво ше си гризеш ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                              Без да се чудя днес разпродадох всичко. Биткойни, кешове, голдове... 15300 лв за бройка.

                              Стига толкова! Вече дори и до 360 лв да падне биткойна няма да купя повече.

                              Вече съм в публиката:-)
                              със здраве да си ги харчиш
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                                Най-голямата ми чуденка е дали да купя още машини сега или да чакам някаква технологична новост в техниката за копане.
                                Без да се чудя днес разпродадох всичко. Биткойни, кешове, голдове... 15300 лв за бройка.

                                Стига толкова! Вече дори и до 360 лв да падне биткойна няма да купя повече.

                                Вече съм в публиката:-)

                                Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                                Коментар

                                Working...
                                X