IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение
    Баааааси! Няма ли с кво нещо по-смислено да се занимавате... !? Обекти сте на глобален психологически експеримент и не се усещате...
    Интересно ми е, ако скочи до към 20 000 за парче, дали ще се получи масова истерия при койнаджиите, да почнат да си продават коли, къщи и апартаменти за да влагат парите си в койни?Как мислите?
    Предполагам, че ако се стигне до там, масово да си набухат парите в койни, един ден всички ще се събудят и просто ще видят на мониторите си следният надпис: error 404 Not Found
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Баааааси! Няма ли с кво нещо по-смислено да се занимавате... !? Обекти сте на глобален психологически експеримент и не се усещате...
      Location: Terminal Island
      Institution: FBI Correctional Facility
      Jurisdiction: Unknown

      Коментар


      • Какво става - удари ли 10 Б ???


        ))))
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Майтапът настрана, има някои неща дето са най-проблемни у всички валути. Безкрайно растящия блокчейн и смешния капацитет дето има претенции да замести кеша. Ходя по конференции и сме ги дъвкали тия неща. Има някои идеи как да се фиксне, ама програмистите ги мързи. Научено е на топла кочинка и сигурна купичка храна, седи в кюбикъла и не смее да излезе на ветровито. Пък работата е много, не е за сам човек.
          Ако се чудиш каква функционалност да добавиш към валутата си, че да се различи от останалите - можеш да я направиш да изчезва 5 минути след като клиента я плати и я види в портфейла си.
          Хем ще има постоянен недостиг от монети, пък и ще и подхожда на името
          Обещавам да ги размножавам до безкрай. Повечето от валутите са преизкопани, множат се като бактерии с милиардите, и пак има шарани да купуват. Звучи като смешна приказка, ама е факт. Механизмът на криптосите ми е ясен в общи линии, но шараните не мога да ги проумея, и едва ли някога ще.
          Last edited by IvanTerziev; 27.11.2017, 14:38.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
            Разбира се че ще си изпълня обещанието - 2 милиона Сатоши = 0,02 Биткоина. С Удоволствие ще ги дам за да стимулирам прохождащи ентусиасти в Света на Криптовалутите!!!
            А, и още нещо което може би не знаеш - Мъжът е Мъж, защото си спазва Обещанията, иначе не се отличава с нищо от тази половина на човечеството, която пикае клекнала! Не че имам нещо против тази половина, даже напротив
            Просто един мъж, който пикае на ветровито място. И по една щастлива случайност вятъра му духа откъм гърба. Бих ти обяснил нещо за поривите на вятъра, което не знаеш, но това няма значение. Не съм ти опонент, понеже не участвам.
            Единствените ти опоненти са около теб. Дръж ги под око

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
              .......Пък бай Марин, ако му е останало капка гордост след това - ще си изпълни обещанието.
              .....
              Разбира се че ще си изпълня обещанието - 2 милиона Сатоши = 0,02 Биткоина. С Удоволствие ще ги дам за да стимулирам прохождащи ентусиасти в Света на Криптовалутите!!!
              А, и още нещо което може би не знаеш - Мъжът е Мъж, защото си спазва Обещанията, иначе не се отличава с нищо от тази половина на човечеството, която пикае клекнала! Не че имам нещо против тази половина, даже напротив
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Бай Иване , в светлината на последните събития - изглежда най-разумното действие на човек, който поразбира от тези неща е да създаде своята валута. Пък бай Марин, ако му е останало капка гордост след това - ще си изпълни обещанието.

                Ако се чудиш каква функционалност да добавиш към валутата си, че да се различи от останалите - можеш да я направиш да изчезва 5 минути след като клиента я плати и я види в портфейла си.
                Хем ще има постоянен недостиг от монети, пък и ще и подхожда на името

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Биткойн атиматерия, по-скъпо вещество едва ли ще има някога. Едва ли природата е създала друг вид анти-кески, и айде хоп - аз се намърдвам и ги приватизирам.
                  Я да млъквам, някой да не ми гепи идеите
                  Действай - обещавам да ти купя 1-2 милиона от монетата, като стане на цена 1 сатоши, пък после кой знае, може да отиде на 1/2 Биткоин!
                  В света на Криптовалутите - ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО!!!
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                    За мераклиите да създават нови КриптоМонети - изтървахте много Хубаво име:
                    Bitcoin Diamond - http://btcd.io/
                    Биткойн атиматерия, по-скъпо вещество едва ли ще има някога. Едва ли природата е създала друг вид анти-кески, и айде хоп - аз се намърдвам и ги приватизирам.
                    Я да млъквам, някой да не ми гепи идеите
                    Last edited by IvanTerziev; 27.11.2017, 13:10.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • За мераклиите да създават нови КриптоМонети - изтървахте много Хубаво име:
                      Bitcoin Diamond - http://btcd.io/
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                        Без да се чудя днес разпродадох всичко. Биткойни, кешове, голдове... 15300 лв за бройка.

                        Стига толкова! Вече дори и до 360 лв да падне биткойна няма да купя повече.

                        Вече съм в публиката:-)
                        Със Здраве да си Харчиш Парите от Биткоините!!!
                        Иииииии Благородно ти Завиждам!!! Аз дори и да разпродам всички Биткоини, след 3-4 месеца ще съм събрал /изкопал/ нов и пак ще се чудя дали да го продавам или стискам ....
                        П.С. Малка Продажба рано днес на 15.400 лв./Биткоин, колкото да се хваля че съм продал на около 10.000$
                        Следваща продажба - на 18.000 лв. (около 11.000$)
                        Last edited by marin1; 27.11.2017, 13:24.
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Всички тия стотинки са с отворен код. Сериозно се замислям да изтегля някоя по избор, само да и сменя името и да прекомпилирам, и да я пусна в обращение. Почти нищо няма да ми струва. Народът е пощурял! Пари кат вестници фъргат, и кво, да ме мързи да се наведа да вземам ли? Без никакъв риск! Ще пусна Биткойн Биткойн, и ще кажа, че е биткойн на квадрат За няма и месец ще изкърти поне 300$ бройката, както стана с новите клонинги. Като посъбера кинти ще патентовам името, да не пусне някой друг тарикат биткойн на куб! Не е трудно да изтегля сегашните Биткойн портфейли, и да дам на всеки портфейл по равно от моите койнчета. Тия де сплитнаха и форкнаха направиха точно това.
                          Супер ми е забавна тая истерия, такова шоу и с пари не можеш да си купиш! Ако някой ден имам внуци ще има какво да им разправям.
                          bestcoin, bettercoin, goldcoin, silvercoin .. нещо такова ... или laststandingcoin
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Всички тия стотинки са с отворен код. Сериозно се замислям да изтегля някоя по избор, само да и сменя името и да прекомпилирам, и да я пусна в обращение. Почти нищо няма да ми струва. Народът е пощурял! Пари кат вестници фъргат, и кво, да ме мързи да се наведа да вземам ли? Без никакъв риск! Ще пусна Биткойн Биткойн, и ще кажа, че е биткойн на квадрат За няма и месец ще изкърти поне 300$ бройката, както стана с новите клонинги. Като посъбера кинти ще патентовам името, да не пусне някой друг тарикат биткойн на куб! Не е трудно да изтегля сегашните Биткойн портфейли, и да дам на всеки портфейл по равно от моите койнчета. Тия де сплитнаха и форкнаха направиха точно това.
                            Супер ми е забавна тая истерия, такова шоу и с пари не можеш да си купиш! Ако някой ден имам внуци ще има какво да им разправям.
                            Last edited by IvanTerziev; 27.11.2017, 12:52.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Прави ми впечатление, че до 12 място има 3 койна дето не се копаят, * Not Mineable. От 12-ти надолу повечето са така. Т.е. някой първоначално си ги притежава на 100%, и после има кой да му ги купува. Примерно за EOS стотинка чувам за пръв път, и бичи над 160 000 $ дневен оборот! Останалите незнайни - оборот от рода на 50 000 $ дневно!
                              Не мога да проумея що за лудост е това!
                              Не ти и требе ......налей си 18г уиски / не повече ! / и се моли за останалите ....

                              Коментар


                              • Прави ми впечатление, че до 12 място има 3 койна дето не се копаят, * Not Mineable. От 12-ти надолу повечето са така. Имат звездичка след името. Т.е. някой първоначално си ги притежава на 100%, създава ги от нищото, и после има кой да му ги купува. Примерно за EOS стотинка чувам за пръв път, и бичи 170 000 $ дневен оборот! Останалите незнайни - оборот от рода на 50 000 $ дневно!
                                Не мога да проумея що за лудост е това!
                                Last edited by IvanTerziev; 27.11.2017, 12:36.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X