IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

    Е цветарю със здрав разум - на теб подобен наплив на купувачи към нещо какво ти говори - ще се вдигне ли или ще спадне цената в рамките на месец примерно? Аз казвам, че ще се вдигне много, я да те видим теб
    Не съм те нарекъл безмозъчен сам си се припознал. Ако искаш да се ушиеш няма кой да те спре.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

      Сега пък вземи се разсърди за обръщението Съвсем сериозно питах, чета и виждам, че продаваш, но ми беше интересно това 11 500 как си го определил. Аз много се чудих на 11 000, но се отказах, ще си чакам 20те хиляди и без това сравнително скоро закопах, та ми е интересно евентуалното дублиране на цената колко ще помогне на възвръщаемостта
      Няма проблем за обръщението
      Само се опитах да обясня откъде дойде 11.500$ - надявам се всичко е ясно.
      Поздрави и Успехи с копаенето!
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

        Случвало се е, Холандия, какво значи хейтър, че някой има здрав разум и може случайно да спре някой безмозъчен да се ушие / визирам четяш за пишещите оптимисти няма надежда.. Накрая ще пробие 0та.
        Е цветарю със здрав разум - на теб подобен наплив на купувачи към нещо какво ти говори - ще се вдигне ли или ще спадне цената в рамките на месец примерно? Аз казвам, че ще се вдигне много, я да те видим теб

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение


          Пич (ако ми позволиш същото обръщение към теб),
          Ако си беше направил труда да прочетеш малко преди да питаш може би щеше и сам да си отговориш, ама хайде, днес съм ПАК Романтично настроен (що ли???) Горното съм го писал на 27.11.2017, 12:57, в допълнение къ това - За тази година имам над 20 продажби от в диапазона 1000 до 11.500 $ за Биткоин и все някоя трябва да е на върха, нали? Както писах (ако има кой да чете де, то всичките Чукчи - Писатели) до 1-2 седмици това вече няма да е връх. А иначе как реших да е точно на 11.500 - ами това са 18.000 лв. а 18 ми е любимото число от вече 34 години, та така ....
          Сега пък вземи се разсърди за обръщението Съвсем сериозно питах, чета и виждам, че продаваш, но ми беше интересно това 11 500 как си го определил. Аз много се чудих на 11 000, но се отказах, ще си чакам 20те хиляди и без това сравнително скоро закопах, та ми е интересно евентуалното дублиране на цената колко ще помогне на възвръщаемостта

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Вдъхновяваш ме, бай Марине... За ASIC копачка не се навих, че няма гаранция, за 4 бона камък.
            Ша ева да пробвам с тия карти да видя кво ще стане. Едно дънце с повечко слотове, и една карта. Целият свят е пощурял по тая мания, що да се деля?
            После ще видим...
            Да знеш че давам безплатни консултации по скайп и тийм вюър за готини пичове (и пички)
            За теб обаче консултацията ще струва 1 Биткоин/час ....
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
              Вчера четох някъде, че coinbase са с рекорд от 300 000 регистрации за 24, а средно за последния месец примерно са с по 100 000 регистрации на денонощие. Това е може би най-популярната базова борса, та даже е и в Европа и по спомени беше регулирана в някоя държава от ЕС, не ми се рови да проверявам.
              Интересно ми е какво мислят хеитърите за това - тия стотици хиляди хора са купувачи, продавачите отдавна си имат регистрации по борси. Как ще се отрази на цената, защото аз наистина си мисля, че и моето очакване от 20 000 до края на годината може да се окаже песимистично. Наистина никога не се е случвало подобно нещо, интересно до къде ще отиде
              Случвало се е, Холандия, какво значи хейтър, че някой има здрав разум и може случайно да спре някой безмозъчен да се ушие / визирам четяш за пишещите оптимисти няма надежда.. Накрая ще пробие 0та.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                Пич, ако това е вярно и не дуеш бузи ще ми е много интересно да споделиш как си определяш нивата за продажби и/или покупки? 11500 беше точно върха, ако си целил и си успял да продадеш ама точно на върха късмет ли е било или си бил предвидил въпросния връх?
                Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                Със Здраве да си Харчиш Парите от Биткоините!!!
                Иииииии Благородно ти Завиждам!!! Аз дори и да разпродам всички Биткоини, след 3-4 месеца ще съм събрал /изкопал/ нов и пак ще се чудя дали да го продавам или стискам ....
                П.С. Малка Продажба рано днес на 15.400 лв./Биткоин, колкото да се хваля че съм продал на около 10.000$
                Следваща продажба - на 18.000 лв. (около 11.000$)
                Пич (ако ми позволиш същото обръщение към теб),
                Ако си беше направил труда да прочетеш малко преди да питаш може би щеше и сам да си отговориш, ама хайде, днес съм ПАК Романтично настроен (що ли???) Горното съм го писал на 27.11.2017, 12:57, в допълнение към това - За тази година имам над 20 продажби от в диапазона 1000 до 11.500 $ за Биткоин и все някоя трябва да е на върха, нали? Както писах (ако има кой да чете де, то всичките Чукчи - Писатели) до 1-2 седмици това вече няма да е връх. А иначе как реших да е точно на 11.500 - ами това са 18.000 лв. а 18 ми е любимото число от вече 34 години, та така ....
                Last edited by marin1; 01.12.2017, 22:50.
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Вчера четох някъде, че coinbase са с рекорд от 300 000 регистрации за 24, а средно за последния месец примерно са с по 100 000 регистрации на денонощие. Това е може би най-популярната базова борса, та даже е и в Европа и по спомени беше регулирана в някоя държава от ЕС, не ми се рови да проверявам.
                  Интересно ми е какво мислят хеитърите за това - тия стотици хиляди хора са купувачи, продавачите отдавна си имат регистрации по борси. Как ще се отрази на цената, защото аз наистина си мисля, че и моето очакване от 20 000 до края на годината може да се окаже песимистично. Наистина никога не се е случвало подобно нещо, интересно до къде ще отиде

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                    Нещо като Chicago Mercantile Exchange, но с физическа доставка на биткойн, а не с кешов сетълмент, както смятат да предложат те.
                    Доколкото разбрах, възнамеряват на единия екран да следят какво се случва с цената и обемите на търговия на вашите борси, а на другия екран да рисуват един индекс, който повтаря движенията на биткойн и да си смятат по него цените на фючърсите си.

                    Което означава, че дори целия свят да изшорти биткойна през тях, можете да си свиркате и дори да ги направите на луди с 10-тина биткойна оборот.
                    +1
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                      До 18-ти ще има Нов Рекорд в цената на Биткоин. За после не се знае ......
                      Та след последната ми продажба на 18.000 лв. (11.500$) оставям "отворена вратата" на колко ще е следващата ми продажба. Много ми се иска да е на около 13.000$ (23.000 лв.) за да купя с 1 Биткоин 10 Унции Злато, но Паживьом - Увидим, как гаварит па Руский!!!
                      П.С. Даже и след тази покупко/продажба ще останат Биткоини и за неродените внуци ......
                      Честито за тези които не им се вярва че с 10-тина Видеокарти могат да се изкарат десетки Биткоини!!!
                      Пич, ако това е вярно и не дуеш бузи ще ми е много интересно да споделиш как си определяш нивата за продажби и/или покупки? 11500 беше точно върха, ако си целил и си успял да продадеш ама точно на върха късмет ли е било или си бил предвидил въпросния връх?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                        ...
                        Честито за тези които не им се вярва че с 10-тина Видеокарти могат да се изкарат десетки Биткоини!!!
                        Вдъхновяваш ме, бай Марине... За ASIC копачка не се навих, че няма гаранция, за 4 бона камък.
                        Ша ева да пробвам с тия карти да видя кво ще стане. Едно дънце с повечко слотове, и една карта. Целият свят е пощурял по тая мания, що да се деля?
                        После ще видим...
                        Last edited by IvanTerziev; 01.12.2017, 22:29.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Ха де, опитай се да направиш фундаментален анализ на картината на Леонардо, която се продаде скоро за почти половин милиард долара.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
                            Типични крипто новини, за стадото това е ок, силен бичи сигнал. Това фундамент, анализ и т.н. за какво му е.

                            Коментар


                            • До 18-ти ще има Нов Рекорд в цената на Биткоин. За после не се знае ......
                              Та след последната ми продажба на 18.000 лв. (11.500$) оставям "отворена вратата" на колко ще е следващата ми продажба. Много ми се иска да е на около 13.000$ (23.000 лв.) за да купя с 1 Биткоин 10 Унции Злато, но Паживьом - Увидим, как гаварит па Руский!!!
                              П.С. Даже и след тази покупко/продажба ще останат Биткоини и за неродените внуци ......
                              Честито за тези които не им се вярва че с 10-тина Видеокарти могат да се изкарат десетки Биткоини!!!
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • https://www.blitz.bg/ikonomika/sveto...ews561805.html
                                Вече къртят тъпомера!
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X