IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Cryptobank.bg:

    ПИБ ни блокира достъпа до банковата сметка под предлог, че ще извършват промени в акаунта ни и до края на работният ден ще ни пуснат сметката. Никой от банката не ни се обади и сметката ни остана недостъпна. По късно разбрахме, че и колегите от crypto.bg са в същата и ситуация. Предполагаме, че банката е рещила да се отърве от неудобните биткойн търговци. За момента пускаме сайта да работи само с Epay и изипей разплащания. Поръчките за продажба които са с изплащане по банков път и са потвърдени след блокирането на сметката ни ще бъдат изплатени в първия възможен момент.

    Коментар


    • https://blockchain.info/address/1EnJ...h6H4t6jh1mB4rq

      Коментар


      • Това са към 4600 биткойна.. мрежата ги вади за 3 дни. Нищо особено.
        Колко етера заключиха наскоро? Към $200млн. без особена реакция на пазара,.. поправете ме, ако греша..

        Днес 73-годишния ми старец ме пита дали съм чувал за "некво боин, моин.. ". Краят е близо.. на помпата, имам предвид

        Коментар


        • Във феисбука им вече го има, предполагам и в другите социалки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
            Признаха си Коини на стойност минимум 60 милиона долара са откраднати. Черен лебед ли ще видим във възходящия тренд
            дай линк

            Коментар


            • Признаха си Коини на стойност минимум 60 милиона долара са откраднати. Черен лебед ли ще видим във възходящия тренд

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Abnell - акциите ще подменят голяма част от парите, но биткойна няма да е този актив който да свърши тази работа.На държавите койни не им трябва да въвеждат - не са пари и са адски неудобни.
                Суперче, до сега не съм си "позволявал" да ти отговарям на твоя супер ама супер "капацитет" .....
                Да речем че Биткоините не са пари, както ни обясниха "професорите" днес по-рано, ама моля ти се ако можеш да ми обясниш откъде си толкова сигурен, че Коините са толкова "адски неудобни" - ще ти бъда благодарен
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение



                  Интересна теза, това е по силите на една държавна машина, но едва ли имат толкова ум да го направят. Както и да е нещата вървят добре.

                  Коментар


                  • Abnell - акциите ще подменят голяма част от парите, но биткойна няма да е този актив който да свърши тази работа.На държавите койни не им трябва да въвеждат - не са пари и са адски неудобни.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • 13k Честито!

                      Коментар



                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                          Появи се нов термин ВВН (Bitcoin Black Hole)!!!
                          Max Keiser‏ @maxkeiser Global stock markets are falling as capital flows into #Bitcoin. The BBH (Bitcoin Black Hole) will soon cause bank runs as balance sheets evaporate and fractional reserve system disintegrates. Get your money out of banks and into crypto.

                          https://twitter.com/maxkeiser/status/938375426321342464
                          Подозирам, че върви схема за нулиране на американския дълг.. само не мога още да им хвана спатиите

                          Коментар


                          • Хич не си прав Не ми се преразказват неща, които могат да се прочетат на много места. От къде идват новите коини мислиш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                              ...... решаването на блока и обработката на транзакции са различни неща. Помисли - ако си прав, то първите блокове, решени от компютъра на Сатоши какви транзакции са обработвали? Или по просто - първият биткоин от къде е дошъл
                              Абе моите познания в областта говорят за съвсем друго - блок се създава само за да отрази промяна в "счетоводната книга", а това се случва при промяна в "местоположението"/собствеността върху биткойн.

                              Ако избегнем болезнената тема за яйцето и кокошката, при биткойн е било нужно и една сатоши в началото (отделно от първите 2,2 млн., които и до днес си стоят непипнати), може би като първи ред в кода - просто е бил даденост. Оттогава насетне всяка промяна (Сатоши или някой друг) е трябвало просто да премества биткойни на различни адреси.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от valdor Разгледай мнение

                                1G5YCYj5hw2AuuKec9Ky8fJZwMQ6W2ca8Y.....колата пътува
                                Поздравления! Не съм проверявал дали адрес е коректно генериран, но приемам, че задачата е изпълнена - котирах цена в биткойни, а един "неверник" има вече адрес и е готов да я получи в замяна на стока.
                                Има надежда значи.

                                Коментар

                                Working...
                                X