IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
    Сега са измислили нова магария блокираш койни и ти плащат нещо като лихва в койни.. 50% на месец.. и това ако не е пирамида.. да не продават да бутат цената.. докато продаде който трябва..хаха

    Който иска да провери и да се включи един познат ми се похвали преди малко..визирам идиотите.
    Кой е луд да чака цял месец да го ограбят, ето тука ще ви оберат само за 3 / три / часа :
    http://vnebx.website
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      al4en - това е измама да им вземат койните и да ги продадат, не да пада цената а ще кърти..те няма какво да ги правят тези койни освен да ги продават за истински пари ако някой ги купи и докато някой ги купува за някакви пари. Дали ще пада още - ще кърти ако ще не ЕЦБ да приказва глупости ами и от Марс да припяват. Има банки в играта които са много вътре и ще се разделят с доста пари, ще им видят пушека ..затова от централните банки почнаха да припяват че криптото било интересно. Специално биткойна с тези фютчърси е смъртник, неговия живот е лимитиран първо да падне до много ниска цена и да се докопае нацяло при много ниска трудност - накрая пак ще се копае с процесор и след това просто ще изчезне и няма да струва и един цент. Много са ми интересни другите кухи нищота , как ще закрепят някое от тях дето цената му може да се манипулира и го няма на фютчърси та играта да продължи.
      Я, индикатор! Значи ще расте...

      Коментар


      • Подкараха E coin отново сега е 10$ вижте го след малко време за пари

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          [url] светаго Рипъл,
          Амин!
          Ripple- вълничка.
          Но за англо-говорящите има още два превода и са вулгарни. И ми звучи като светого ..........натаковане за да сме културни тука.
          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

          Коментар


          • Айде стига бе момчета, четете малко "по-голямата част от криптовалутите са схеми Понци". То си е точно така - от над 1000тата монети има много измамни, макар и да не са класически Понци, са си схеми. И няма как да знаеш какво значи Понци и да твърдиш това за Биткоин или за някоя друга от утвърдените Освен Рипъл - Рипъл е скам!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Чифликов Разгледай мнение
              https://www.investor.bg/kriptovaluti...-banka-255428/

              Мдааа, не само криптотрейдърите ще го отнесат, ами и тия инвестирали реални кинти в цели изчислителни центрове за копане.

              Това ще е най-големият легален световен обир.
              Кажи на този чичак, че и пирамидата Дау също се разцепи от върха.

              Коментар


              • https://www.youtube.com/watch?v=nE81...youtu.be&t=246
                Начи твърдят, че квантовите сметала са реалност.
                Долу в дясно има и англ. субтитри.
                На някой ако не му е ясно кво общо има с койновете - да пита!
                Или св. Августин не дава да се преплува Голямата вода?
                Ей ся ще ме изгорят в името на
                Сатоши и Виталик и светаго Рипъл,
                Амин!
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • https://www.investor.bg/kriptovaluti...-banka-255428/

                  Мдааа, не само криптотрейдърите ще го отнесат, ами и тия инвестирали реални кинти в цели изчислителни центрове за копане.

                  Това ще е най-големият легален световен обир.

                  Коментар


                  • CryptoMoney - какво значи малко съмнителен
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                      Ти за ония..., от пасторската пирамида ли говориш...?!
                      Да.Имаше един синпатяга с ник Доктор Черкезов.Гъбаркаше се с пасторската пирамида като защитник -уж.Сигурен съм ,че помогна на някой заблудени души да се опарят с пирамидата.

                      Коментар


                      • Първият хард форк на Лайткойн вече е факт. Екипът е малко съмнителен, но само времето ще покаже дали проектът ще бъде успешен или не. Форкът ще настъпи по време на 1 371 111. Повече информация https://coinsvision.com/%D0%BF%D1%8A...5%D1%87%D0%B5/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                          Иване,ако искаш да сразиш криптосите имаш нужда от великия борец срещу пирамидите-доктор Черкезов.Абе къде е Черкезов?
                          Ти за ония..., от пасторската пирамида ли говориш...?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                            Който иска да провери и да се включи един познат ми се похвали преди малко..визирам идиотите.
                            На мене тъй са фалиха, ядоха кифтета и ни риваха!
                            Ся реват кат сарански мечки!

                            Иване,ако искаш да сразиш криптосите имаш нужда от великия борец срещу пирамидите-доктор Черкезов.Абе къде е Черкезов?
                            Бих се хванал да ги изграждам, не да ги сразявам. Тука говорим за кески и див връл безпросветен фанатизъм, не за науката на криптосите.
                            Колумб искали да го пращат на "света инквизиция", щото св. Августин казал, че не може да се преплува Голямата вода!
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • al4en - то има и да ти ги умножават по 10 койните само да им ги прехвърлиш и лист на адреси с умножили се койни дават.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                вай вай вай

                                чок кахър

                                коджа сакатлък

                                серсемите напускаха дълги на 8531
                                Чок серсем

                                Бол серсем

                                пак ще дойдат.

                                Коментар

                                Working...
                                X