IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Според мен и конят е вкаран в играта.
    Опашката му се поклащаше игриво. Само не видях отпред дали не се беше озъбил в усмивка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Днес забелязах в началото на Шишман баш зад Опашката на Коня голяма обява Купува Продава Биткойни. Вътре в неголемия офис май опашка имаше. Лудостта е обхванала народа. Дано не се срути изведнъж, че ще се повторят някои неприятни сцени от 1929-а.
      Според мен и конят е вкаран в играта.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        ИМпи !? и ти ли Бруте, ?! продаде душата си на алгоритама?! a Къде отиде великата шаячена прявда !>
        Не забравяй, че оня, дето вярваше в шаячената правда, го биха по задницата кат` тако`а.


        И не е извратено човек да си има някое Лайткойнченце.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Днес забелязах в началото на Шишман баш зад Опашката на Коня голяма обява Купува Продава Биткойни. Вътре в неголемия офис май опашка имаше. Лудостта е обхванала народа. Дано не се срути изведнъж, че ще се повторят някои неприятни сцени от 1929-а.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императора
            А това на българско нещо дали може да се разчита откъм почтенство? Някой търгувал е ли? Продават криптовалутки, можеш да си платиш през Ебаси пей. https://cryptobank.bg/tradeltc/buy.php
            ИМпи !? и ти ли Бруте, ?! продаде душата си на алгоритама?! a Къде отиде великата шаячена прявда !>
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

              А това на българско нещо дали може да се разчита откъм почтенство? Някой търгувал е ли? Продават криптовалутки, можеш да си платиш през Ебаси пей.

              https://cryptobank.bg/tradeltc/buy.php
              Нямам си на идея даже дали са ОК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                Успех!!!
                П.С. Кракен е известен с това че като стане "напечено" и нищо не можеш да направиш защото се бъгва ...... Нито поръчки, нито теглене - НИЩО!!!
                Писано е тук много пъти
                Тя и coinbase ,която е скъпа ,не работеше тези дни ,като беше напечено.А иначе благодаря за съвета,все пак съм новобранец тука и се уча по трудния начин проба-грешка.За бъгването си много прав,постоянно дава че няма връзка със сървара,после има и т.н.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение
                  Борса някаква е ,казват че е добра.Аз днес пратих няколко хил евро там.Цената на BTC понякога е ,тези дни ,беше с 1000 дол по изгодна от coinbase.Върти ми се някакъв арбритаж през главата...
                  Успех!!!
                  П.С. Кракен е известен с това че като стане "напечено" и нищо не можеш да направиш защото се бъгва ...... Нито поръчки, нито теглене - НИЩО!!!
                  Писано е тук много пъти
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение
                    Борса някаква е ,казват че е добра.Аз днес пратих няколко хил евро там.Цената на BTC понякога е ,тези дни ,беше с 1000 дол по изгодна от coinbase.Върти ми се някакъв арбритаж през главата...
                    А това на българско нещо дали може да се разчита откъм почтенство? Някой търгувал е ли? Продават криптовалутки, можеш да си платиш през Ебаси пей.

                    https://cryptobank.bg/tradeltc/buy.php
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                      Наско - какво беше това: Кракен - не беше ли нещо от митологията с хиляди крака? Да - добре е някъде да се споделят такива работи.
                      Борса някаква е ,казват че е добра.Аз днес пратих няколко хил евро там.Цената на BTC понякога е ,тези дни ,беше с 1000 дол по изгодна от coinbase.Върти ми се някакъв арбритаж през главата...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                        Фючърсите какво общо имат с койните след като няма реална покупка? Поредната лотария. Фючърси върху температурата на въздуха биха имали същия ефект за капитализацията на койна.
                        Аз на това му викам - фючърс на фючърса....

                        Коментар


                        • Фючърсите какво общо имат с койните след като няма реална покупка? Поредната лотария. Фючърси върху температурата на въздуха биха имали същия ефект за капитализацията на койна.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Капитализацията на койните е абсолютно куха, тъй като пазара на криптоси не е много ликвиден и няма достатъчно участници на него. Днес може да е 100 милиарда, а утре да стане нула. Тъй като пазарът е фиктивен, не са нужни нито много пари, нито много койни за да се правят "манипулации" с цената.
                            От снощи вече не е така, с пускането на фючърсите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Abnell Разгледай мнение

                              Не бих казал че я обезсмисля, понеже все пак всико продължава да действа както преди, и просто се позволява на потребители да правят непотвърдени транзакции без това да ги лишава от сигурността на блокчейн. Има няколко варианта да се измами системата, разбира се, но те са предвидени и има вградени защити. Мен по-скоро ме притеснява неизбежната нужда да си държиш биткойните в hot wallet за продължително време, или поне тези които смяташ да използваш като платежно средство чрез лайтнинг мрежата. Това ще е рай за всякакви хакери и измамници.
                              Абсолютно се обезсмисля. Дори да оставим настрана сигурността и да предположим, че е бетон.

                              Нали биткойн иска да избяга от клиъринга и нетинга на сегашните системи за плащания. Пък накрая пак забива там откъдето твърди, че бяга.

                              Коментар


                              • Abnell - разбрах, на мен ми е ясно че е нефункционално. Има чисто технически проблеми които ще рефлектират на сигурността. Функционално не много удобно имах впредвид.
                                Last edited by supertrader; 11.12.2017, 19:55.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X