IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бай ви Марин знае какво прави, аз съм го признал. Квото изкара го разкешва веднага, ама иначе бля бля парадигми и дигитално злато. Инвестира само в хардуер, и не се бута в песъчинките.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Не съм сигурен дали съм в правилната тема, но искам да попитам нещо. Чета от тук http://cryptobul.com/ и искам да си купя малко биткойн. Може ли малко повече информация или потвърждение от някой, който вече се занимава с това и е минал по този път. Ако може и предложения за място от където да купя по-изгодно. Благодаря

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
        Определено има хляб в Биткоин Кеша и ръста не е завършил, но да замени Татко си - не ми се вярва!!!
        А междувременно - АЙДЕ НА ТЛЪСТИТЕ ЛИХВИ:
        https://imgur.com/BUasyYn
        П.С. Лихвените проценти са за ден!!!
        това е като да жонглираш с кинжали... много е ефектно, но може да се нараниш сериозно (в случая капитала)
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Фирма за бързи кредити ли си отворил? Това също е печеливш бизнес, както и хазарта. И за двете обаче е добре да имаш протекции от цацаратура или шишита.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Аз казвам,че съм изкарал,повече от колкото съм вкарал в тази. "Пирамида",он ми се блещи,че ще изгоря ...
            Като искате да сте опозиция-бъдете градивни с критиката си,ама да ме обвързвате с Лайфчойс и баби де хвърляли пари от балконите....
            Несериозно е.
            Тъй,свърших с отговарянето на хейтъри вече.
            по темата:
            180 пункта по-надолу,пак се качих на Биткеша,има хляб в това момче,наскоро четох мнение на крипто експерт,че ще замени Батко си.
            Да видим.
            Определено има хляб в Биткоин Кеша и ръста не е завършил, но да замени Татко си - не ми се вярва!!!
            А междувременно - АЙДЕ НА ТЛЪСТИТЕ ЛИХВИ:
            https://imgur.com/BUasyYn
            П.С. Лихвените проценти са за ден!!!

            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Money по принцип края на дефлацията и модата да се стискат и трупат парите ще му се отразят негативно ако ги дочака с падането. Фютчърсите които пуснаха не са балансирани и ще тресне от там. Когато някой притежава количество от някакъв актив за него цените от спота не са това което са, защото му е ясно че ако продава ще ги задвижи. Затова той търси друг пазар на който да заложи или "заеме в заем" притежавания от него дял и ако намери такъв на който актива му го приемат на цената на спот пазара вика ура и да им е честито на камилчетата. При актив който се притежава наполовина в едри дялове се влиза в един филм в който тоз който с лакти и рамене успее да пререди другите е победителя или като в каубойските филми - който успее да стреля пръв. След като при биткойна собствениците са колкото едно малко село и колкото и зорко да се следят един друг - някои ще успеят. Като писах че има заклещили се играчи имах впредвид това.
              Това, че шепа народ държат над 50% от койните няма много общо с КУ.

              Коментар




              • Ей тъй да си го представите нагледно. Горе-долу толкова са 97 милиарда преизкопани песъчинки. Който не вярва да провери в топ 15. Понеже стана дума за Рипъл. Кво да му струва 60 цента за зрънце? Туй са един хляб, кисело мляко или возене с трамвая. Или няколко часа работа на климатика.
                Баси тарикатите!
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Те ти казват, ама ти не чуваш
                  Е, като чуеш - ще е свършило.
                  бе ти също май няма какво да им кажеш по темата )))
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение

                    Нямаш идея колко си прав, 500 милиарда капитализация е наистина невероятна сума, за да си приберат печалбата всички спекуланти (които не са вкарали толкова пари, 500 измислени милиарда, не съществуват!) трябва други хора да дадат 500 милиарда (истински) за койнове, дали ще се случи според теб? Т.е. вие държите нещо което уж струва 500 милиарда, ама тия пари трябва да дойдат отвънка за да излезете, трябва да убедите хора които не са спекуланти да купуват койни, и в който останат байтовете накрая духа супата, абе нещо като пирамида ако разбирам правилно
                    И аз мислих да пиша на Xman, че няма значение кой какво е дал в миналото, важното е какво ще даде в бъдеще.

                    Математиката му нищо не доказа, защото е базирана на недоказани допускания и предположения за бъдещето.

                    Кефиш ме, Xman, с либертарианско-анархичния си идеализъм. Идеологията замъглява логиката

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                      Направих едно интересно изчисление, ако в света има 25 милиона вложители в криптовалути и всеки един от тях си е купил средно за по 20 000 долара... то тогава се получават 500 милиарда... колкото е пазарната капитализация... но разбира се тази цифра е много по-малка... т.е. тези хора не са дали по 20 000 всеки, а много по-малко... от което излиза, че криптовалутите не са никакъв балон... а още дори не са започнали растежа си. Това го казва чистата математика, без никакви емоции, без нищо. В близките месеци и години, ще видим, кой крив и кой прав, но имам някакво странно усещане, че математиката ще си каже думата в крайна сметка.

                      Можеби ако някой ден надминем 100 трилиона, тогава чак ще можем да говорим за "балон".

                      Следователно, политиците и "експертите" лъжат народеца. Най вероятно те са тези които купуват най-много и един ден след години, когато крипто е навсякъде, просто ще се "правят на ударени"... както в момента се правят на ударени за мръсните дизели. За дизеловите автомобили никога не е било нужно човек да е "експерт" за да е нясно, че замърсяват много повече, но те ни убеждаваха близо 30 години, че "дизелът е по-чист".
                      И колко хиляди безполезна шума е правилно да налея в ония преизкопаните песъчинки? И за какво са ми после? За 20 К долара може да си купиш наземен гараж, аз все в такова ги смятам, щото ми е нужен. Тия цифровите мидички ще ме сгреят ли, от градушка ли ще ми овардят колата, или какво?
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        Пичове,вие наистина нямате какво да кажете в тази тема!
                        Ако не можеш да помогнеш,не пречи.

                        Аз казвам,че съм изкарал,повече от колкото съм вкарал в тази. "Пирамида",он ми се блещи,че ще изгоря ...

                        Като искате да сте опозиция-бъдете градивни с критиката си,ама да ме обвързвате с Лайфчойс и баби де хвърляли пари от балконите....

                        Несериозно е.

                        Тъй,свърших с отговарянето на хейтъри вече.

                        по темата:

                        180 пункта по-надолу,пак се качих на Биткеша,има хляб в това момче,наскоро четох мнение на крипто експерт,че ще замени Батко си.

                        Да видим.
                        Те ти казват, ама ти не чуваш
                        Е, като чуеш - ще е свършило.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                          Пичове,вие наистина нямате какво да кажете в тази тема!
                          да
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                            Направих едно интересно изчисление, ако в света има 25 милиона вложители в криптовалути и всеки един от тях си е купил средно за по 20 000 долара... то тогава се получават 500 милиарда... колкото е пазарната капитализация... но разбира се тази цифра е много по-малка... т.е. тези хора не са дали по 20 000 всеки, а много по-малко... от което излиза, че криптовалутите не са никакъв балон... а още дори не са започнали растежа си. Това го казва чистата математика, без никакви емоции, без нищо. В близките месеци и години, ще видим, кой крив и кой прав, но имам някакво странно усещане, че математиката ще си каже думата в крайна сметка.
                            Нямаш идея колко си прав, 500 милиарда капитализация е наистина невероятна сума, за да си приберат печалбата всички спекуланти (които не са вкарали толкова пари, 500 измислени милиарда, не съществуват!) трябва други хора да дадат 500 милиарда (истински) за койнове, дали ще се случи според теб? Т.е. вие държите нещо което уж струва 500 милиарда, ама тия пари трябва да дойдат отвънка за да излезете, трябва да убедите хора които не са спекуланти да купуват койни, и в който останат байтовете накрая духа супата, абе нещо като пирамида ако разбирам правилно

                            Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              сганчо, казал си си мнението, но не можеш да помогнеш повече от това.
                              остави ги, они си знаат.
                              Пичове,вие наистина нямате какво да кажете в тази тема!
                              Ако не можеш да помогнеш,не пречи.

                              Аз казвам,че съм изкарал,повече от колкото съм вкарал в тази. "Пирамида",он ми се блещи,че ще изгоря ...

                              Като искате да сте опозиция-бъдете градивни с критиката си,ама да ме обвързвате с Лайфчойс и баби де хвърляли пари от балконите....

                              Несериозно е.

                              Тъй,свърших с отговарянето на хейтъри вече.

                              по темата:

                              180 пункта по-надолу,пак се качих на Биткеша,има хляб в това момче,наскоро четох мнение на крипто експерт,че ще замени Батко си.

                              Да видим.
                              Last edited by hemilio; 14.12.2017, 11:17.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • сганчо, казал си си мнението, но не можеш да помогнеш повече от това.
                                остави ги, они си знаат.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X