IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • С 20 договора в секунда ли ще става световен? Ония крипто котки му дойдоха нанагорно!
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Биткойн не става за световен кеш. Чак да се занули не, винаги ще има антиквари да го купуват. Етера също не става за световен кеш, между другото. 20 транзакции на секунда са пълна смехория.
      Тъкмо се чудех как да кръстя нова валута, Мохамед койн беше много добро предложение . Баси ше зема да си седна на гъза и ще си билдна монетка, ама после с рекламата ми е тегаво.
      Че то етера не се и опитва да става кеш - иска да стане световен сървър. И да обработва "умни" договори.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Биткойн не става за световен кеш. Чак да се занули не, винаги ще има антиквари да го купуват. Етера също не става за световен кеш, между другото. 20 транзакции на секунда са пълна смехория.
        Тъкмо се чудех как да кръстя нова валута, Мохамед койн беше много добро предложение . Баси ше зема да си седна на гъза и ще си билдна монетка, ама после с рекламата ми е тегаво.
        да понаучиш йероглифите, за да може да си пишеш с брадатите клиенти
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
          Този Исус коин е поредната тъпа шега на някой дето е решил да пробва дали пък няма да има балъци дето да купят И както обикновено при подобни shit coins е възможно какво ли не, но аз лично не виждам дори една причина да купя нещо подобно, дори и простата алчност
          С това изказване определено направи душевна чекия на Кескев!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

            Кескев, ти наистина си тежък паталогичен случай. Чакаш ли още биткойна да се занули, а?
            Биткойн не става за световен кеш. Чак да се занули не, винаги ще има антиквари да го купуват. Етера също не става за световен кеш, между другото. 20 транзакции на секунда са пълна смехория.
            Тъкмо се чудех как да кръстя нова валута, Мохамед койн беше много добро предложение . Баси ше зема да си седна на гъза и ще си билдна монетка, ама после с рекламата ми е тегаво.
            Last edited by IvanTerziev; 16.02.2018, 21:37.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Този Исус коин е поредната тъпа шега на някой дето е решил да пробва дали пък няма да има балъци дето да купят И както обикновено при подобни shit coins е възможно какво ли не, но аз лично не виждам дори една причина да купя нещо подобно, дори и простата алчност

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                Найс. Доста иронично е ако е дело на евреи, както си мисля

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Винаги ми е било трудно да обясня на някой дядо що аджеба някой ще даде реални пари за крипто. И за мене си нямам обяснение.
                  Кескев, ти наистина си тежък паталогичен случай. Чакаш ли още биткойна да се занули, а?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                    Обясни това :

                    https://coinmarketcap.com/currencies/jesus-coin/

                    15 милки за два дена.

                    Лапайте още мухите, хората пари правят.
                    удриии, сега дали ще има мохамед койн
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                      Тази глупост от къде я измисли?! Никъде не взимат левове... можеби имаш предвид Евро...
                      в сърбия се случва да взимат, пирот, димитровград.
                      в македония откъм кюстендил, също
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                        Във всички съседни страни в пограничните части с България - лева си върви.

                        Тази глупост от къде я измисли?! Никъде не взимат левове... можеби имаш предвид евро...

                        Това да не ти го е разказвал някой гурбетчия, който е забравил, че всъщност е пазарил с евро, а не с левове...

                        Предполагам и останалите ти разсъждения са такива "митове и легенди".
                        Last edited by Xman1; 16.02.2018, 20:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                          Във всички съседни страни в пограничните части с България - лева си върви.

                          Скокни до Кавала и веднага ще ти вземат 100-те лв. Или до Одрин.

                          В крайна сметка това върши "практична" работа на дядото от едната страна на границата - да отиде от другата страна на границата и да си напазарува.
                          Не взимат, пробвал съм. Но виж - БГ таксиджия да вземе евро по двоен курс за кирията - това го има. Само в БГ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Връй обясни на познатите ми де продадоха по Коледа гарсониерата на баба си - колко струват койновете.
                            А ти - на ония дето получаваха по $6 месечна заплата през 1997а

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от monopola
                              Кескурляк долен, стига лъга тук като циганин бре Продали гарсонерата, абе ти верно си тотален .........
                              Само ти ли нямаш познати кеско-инвестори?
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Вземи сега банкнота от 100 лева и иди в Гърция да си напазаруваш. Ще видиш точно колко струват - нула Това им е реалната стойност, на всички пари от комодити-валутите насам. А сега иди го обясни на някой дядо...
                                От всичките ти голословия стана ясно само едно - обясняваш на другите неща, от които си нямаш никакво понятие.
                                Във всички съседни страни в пограничните части с България - лева си върви.

                                Скокни до Кавала и веднага ще ти вземат 100-те лв. Или до Одрин.

                                В крайна сметка това върши "практична" работа на дядото от едната страна на границата - да отиде от другата страна на границата и да си напазарува.

                                Коментар

                                Working...
                                X