IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • IvanTerziev - той няма една десета койн явно.

    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Абсолютно нищо няма да дочакаш Просто подигравка с теб, защото именно ти ни проглуши ушите за кески, как всъщност не съществувал биткойна, нямало смисъл, въздух и т.н. Обаче видиш ли в момента в който реши, че ще получиш на аванта се юрна да инсталираш портфейли. Помисли си колко струваш и въобще цялото ти плямпане тук и уж възгледи, убеждения и т.н. Нищо не струват, пич. Форумен лаладжия, които за една десета от нищото веднага си смени нагласата. Евала....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
        Е ако не можеш да видиш моят хеит към цялата пасмина досадни мрънкачи, то явно не умея да се изразявам Направо да го кажа тогава - ненавиждам подобни нефелени типажи, които освен да мрънкат друго не могат и от тях няма никаква полза. Сега как се чувстваш?
        В портфейла ми има едни нули. Да се надявам ли да си спазиш думата, или да затварям Хрома?
        Първоначално изпратено от супертрейдър
        За да продадеш нещо ти трябва мотив - прична, ако нещото е толкова хубаво с огромен потенциал защо да го продаваш. Освен това реалните спекуланти не успяват да уцелят нито върха, нито дъното. Просто повечето не притежаваме тези уникални умения като на твоя приятел - милионер който е купил лайт на 3 долара и го е дочакал да стане много скъп.
        Тряя да имаш слонски нерви, че да го видиш как от 50 слиза на 2. И седи така 3 години. И другите алтове умират един по един, и цената им почва да клони към 0. Ако има такива финансови гении, то криптоси не им е нужно.
        Last edited by IvanTerziev; 17.12.2017, 21:39.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • За да продадеш нещо ти трябва мотив - прична, ако нещото е толкова хубаво с огромен потенциал защо да го продаваш. Освен това реалните спекуланти не успяват да уцелят нито върха, нито дъното. Просто повечето не притежаваме тези уникални умения като на твоя приятел - милионер който е купил лайт на 3 долара и го е дочакал да стане много скъп.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Ако човек не може нищо смислено да каже, по-добре да си мълчи. Помисли върху това. А и хейта ти не е полезен за самия тебе.

            Коментар


            • Е ако не можеш да видиш моят хеит към цялата пасмина досадни мрънкачи, то явно не умея да се изразявам Направо да го кажа тогава - ненавиждам подобни нефелени типажи, които освен да мрънкат друго не могат и от тях няма никаква полза. Сега как се чувстваш?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                Сигурен бях ЕЙ толкова ти е бил хейта и цялото философстване как всъщност крипото било глупости, то лев си нямал.....
                Монопола, винаги с огромно удоволствие чета смисления ти постинг, в който липсва какъвто и да било хейт. След това се чувствам душевно обогатен

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Честито и на теб !
                  И що още ги държиш...?
                  За тръпката , или за руската ролетка.....?
                  Майтап да става

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                    Сигурен бях ЕЙ толкова ти е бил хейта и цялото философстване как всъщност крипото било глупости, то лев си нямал.....
                    1ABBSUTjiDy81w9TJfMyUQZTrBtDb866yS
                    BTC

                    Инсталнах един jaxx и чакам...
                    Имам няколко вида фиатни валути, в Биткойн е нормално да не "инвестирам".
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Днес ми излете и последния шит. Некво NEO. 50% кво му плащаш Не останаха шитове. Сега съм стабиляга. Само биткойн и двете разновидности и етериум.
                      Честито и на теб !
                      И що още ги държиш...?
                      За тръпката , или за руската ролетка.....?

                      Коментар


                      • monopola - защото не ти дава адреса на друг портфейл от който е продал доста койни.
                        Ако тук има хора които ще спечелят от койни и имат доста койни , не сатошита то те са в лагера на тези които смятат койна за глупост.
                        Last edited by supertrader; 17.12.2017, 21:06.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          ...изтрито...
                          Чакам! Ама не съм го ползвал тоя порфтейл, първо изпрати някаква символична сума, после другото. Ще вземам някоя копачка за тия пари, благородно според вас дело.
                          Правя си нов портфейл, тъй като покрай всичката бъгава Биткойн истерия нещо се умълча блокчейн инфо и не се логва.
                          Сигурен бях ЕЙ толкова ти е бил хейта и цялото философстване как всъщност крипото било глупости, то лев си нямал.....

                          Коментар


                          • Днес ми излете и последния шит. Некво NEO. 50% кво му плащаш Не останаха шитове. Сега съм стабиляга. Само биткойн и двете разновидности и етериум.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                              ...Айде да ти даря 0.1 биткоини срещу задължението повече да не влизаш в тая тема, съвсем сериозно ти го предлагам?
                              ...изтрито...
                              Чакам! Ама не съм го ползвал тоя порфтейл, първо изпрати някаква символична сума, после другото. Ще вземам някоя копачка за тия пари, благородно според вас дело.
                              Правя си нов портфейл, тъй като покрай всичката бъгава Биткойн истерия нещо се умълча блокчейн инфо и не се логва.
                              Last edited by IvanTerziev; 17.12.2017, 20:40.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                                +++
                                Ако не бях продавал 2015 и 2016 сега реално и аз щях да съм милионер..... Но не съжелявам!!! Никога през Живота ми това не ми е било цел и няма и да бъде. Важното е да има екшън (забава/ fun), да се въртят парите и да има ПЕЧАЛБА!!!
                                П.С. Два пъти тук съм правил "равносметка" вложено/изкарано в реални пари, трети път няма да правя защото числата с всеки изминал ден стават все по-умрачително печеливши!!!
                                Щом е тъй, и аз не виждам какво се пените толкова. Копайте си кротко и изкарвайте по някой лев. Ние критиците може да смятаме, че това е тъпа и безсмислена дейност, но не е незаконна. Щом има кой да се връзва.

                                Коментар

                                Working...
                                X