IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

    Що реши че не бачка блокчейн инфо?
    Ми с правилни креденшъли логин бутона посивява, и седи така, Няма дур, няма гял. Нули имаше в портфейла, и не съм се занимавал повече.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • monopola - за мен няма значение че нямаш сатошита, но с подвеждащите глупости ако се спреш ще направиш добре. Защото има доста хора тук които знаят що е спекула и как се печели от нея, как се държат във времето загуби и как се обръщат на печалби. Повечето хора с пари чийто фен явно си имат и сериозни проблеми които им костват и нерви и здраве дори, особенно силно важи за парите от спекула и съпътстващите ги екстри. Помисли как изглеждаш в техните очи. Ти отбягваш да мислиш и просто си мелиш.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Аз не съм се и надявал някой като теб да си спази думата. Не ми е излишно, хем видях, че блокчейн инфо вече не работи! Записъл съм си креденшъли и всичко, и недай си Боже да имах 100 койна вътре... Всяко чудо за 3 дни.
        Jaxx имат чудна приставка за Хром, буквално за минути става.
        Не е въпроса до имането. Точно те са хейтърите, че не се омайваме от новите дрехи на царя. Толкова е очевидно, че продават песъчинки, и визуално го илюстрирах колко безумно е това и в какъв много милиарден мащаб. И очакват да се юрна да купувам?
        Що реши че не бачка блокчейн инфо?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          Успокой топката , само ти си на далавера от целио форОм ...останалите са балъци , удари едно ...
          Не съм твърдял такова. Просто коментирах логиката зад тия цени. И не, не съм ги отричал, просто не проумявам колко лесно се лъжат хората.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Аз не съм се и надявал някой като теб да си спази думата. Не ми е излишно, хем видях, че блокчейн инфо вече не работи! Записъл съм си креденшъли и всичко, и недай си Боже да имах 100 койна вътре... Всяко чудо за 3 дни.
            Jaxx имат чудна приставка за Хром, буквално за минути става.
            Не е въпроса до имането. Точно те са хейтърите, че не се омайваме от новите дрехи на царя. Толкова е очевидно, че продават песъчинки, и визуално го илюстрирах колко безумно е това и в какъв много милиарден мащаб. И очакват да се юрна да купувам?
            Успокой топката , само ти си на далавера от целио форОм ...останалите са балъци , удари едно ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
              Абсолютно нищо няма да дочакаш Просто подигравка с теб, защото именно ти ни проглуши ушите за кески, как всъщност не съществувал биткойна, нямало смисъл, въздух и т.н. Обаче видиш ли в момента в който реши, че ще получиш на аванта се юрна да инсталираш портфейли. Помисли си колко струваш и въобще цялото ти плямпане тук и уж възгледи, убеждения и т.н. Нищо не струват, пич. Форумен лаладжия, които за една десета от нищото веднага си смени нагласата. Евала....
              Аз не съм се и надявал някой като теб да си спази думата. Не ми е излишно, хем видях, че блокчейн инфо вече не работи! Записъл съм си креденшъли и всичко, и недай си Боже да имах 100 койна вътре... Всяко чудо за 3 дни.
              Jaxx имат чудна приставка за Хром, буквално за минути става.
              IvanTerziev - той няма една десета койн явно.
              Не е въпроса до имането. Точно те са хейтърите, че не се омайваме от новите дрехи на царя. Толкова е очевидно, че продават песъчинки, и визуално го илюстрирах колко безумно е това и в какъв много милиарден мащаб. И очакват да се юрна да купувам?
              Last edited by IvanTerziev; 17.12.2017, 21:55.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • IvanTerziev - той няма една десета койн явно.

                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Абсолютно нищо няма да дочакаш Просто подигравка с теб, защото именно ти ни проглуши ушите за кески, как всъщност не съществувал биткойна, нямало смисъл, въздух и т.н. Обаче видиш ли в момента в който реши, че ще получиш на аванта се юрна да инсталираш портфейли. Помисли си колко струваш и въобще цялото ти плямпане тук и уж възгледи, убеждения и т.н. Нищо не струват, пич. Форумен лаладжия, които за една десета от нищото веднага си смени нагласата. Евала....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                    Е ако не можеш да видиш моят хеит към цялата пасмина досадни мрънкачи, то явно не умея да се изразявам Направо да го кажа тогава - ненавиждам подобни нефелени типажи, които освен да мрънкат друго не могат и от тях няма никаква полза. Сега как се чувстваш?
                    В портфейла ми има едни нули. Да се надявам ли да си спазиш думата, или да затварям Хрома?
                    Първоначално изпратено от супертрейдър
                    За да продадеш нещо ти трябва мотив - прична, ако нещото е толкова хубаво с огромен потенциал защо да го продаваш. Освен това реалните спекуланти не успяват да уцелят нито върха, нито дъното. Просто повечето не притежаваме тези уникални умения като на твоя приятел - милионер който е купил лайт на 3 долара и го е дочакал да стане много скъп.
                    Тряя да имаш слонски нерви, че да го видиш как от 50 слиза на 2. И седи така 3 години. И другите алтове умират един по един, и цената им почва да клони към 0. Ако има такива финансови гении, то криптоси не им е нужно.
                    Last edited by IvanTerziev; 17.12.2017, 21:39.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • За да продадеш нещо ти трябва мотив - прична, ако нещото е толкова хубаво с огромен потенциал защо да го продаваш. Освен това реалните спекуланти не успяват да уцелят нито върха, нито дъното. Просто повечето не притежаваме тези уникални умения като на твоя приятел - милионер който е купил лайт на 3 долара и го е дочакал да стане много скъп.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Ако човек не може нищо смислено да каже, по-добре да си мълчи. Помисли върху това. А и хейта ти не е полезен за самия тебе.

                        Коментар


                        • Е ако не можеш да видиш моят хеит към цялата пасмина досадни мрънкачи, то явно не умея да се изразявам Направо да го кажа тогава - ненавиждам подобни нефелени типажи, които освен да мрънкат друго не могат и от тях няма никаква полза. Сега как се чувстваш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                            Сигурен бях ЕЙ толкова ти е бил хейта и цялото философстване как всъщност крипото било глупости, то лев си нямал.....
                            Монопола, винаги с огромно удоволствие чета смисления ти постинг, в който липсва какъвто и да било хейт. След това се чувствам душевно обогатен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Честито и на теб !
                              И що още ги държиш...?
                              За тръпката , или за руската ролетка.....?
                              Майтап да става

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                                Сигурен бях ЕЙ толкова ти е бил хейта и цялото философстване как всъщност крипото било глупости, то лев си нямал.....
                                1ABBSUTjiDy81w9TJfMyUQZTrBtDb866yS
                                BTC

                                Инсталнах един jaxx и чакам...
                                Имам няколко вида фиатни валути, в Биткойн е нормално да не "инвестирам".
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X