IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

    +++
    Ако не бях продавал 2015 и 2016 сега реално и аз щях да съм милионер..... Но не съжелявам!!! Никога през Живота ми това не ми е било цел и няма и да бъде. Важното е да има екшън (забава/ fun), да се въртят парите и да има ПЕЧАЛБА!!!
    П.С. Два пъти тук съм правил "равносметка" вложено/изкарано в реални пари, трети път няма да правя защото числата с всеки изминал ден стават все по-умрачително печеливши!!!
    Щом е тъй, и аз не виждам какво се пените толкова. Копайте си кротко и изкарвайте по някой лев. Ние критиците може да смятаме, че това е тъпа и безсмислена дейност, но не е незаконна. Щом има кой да се връзва.

    Коментар


    • Айде и този Значи мой приятел, дето си купи първите лаиткоини на под 3 долара защото още тогава "видя" потенциала и продължи да купува и кешира колкото за да стане милионер видиш ли е балък, а ти, форумния многознайко, ги разбираш много нещата. Абе айде слезте малко на земята вече бе деиба и професорите.....

      Коментар


      • Визията е хубаво нещо, но ако не е заземена в желязна логика и прагматизъм - остава да се радваме на балона и печалбите от него, докато не се спука.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

          +++
          Ако не бях продавал 2015 и 2016 сега реално и аз щях да съм милионер..... Но не съжелявам!!! Никога през Живота ми това не ми е било цел и няма и да бъде. Важното е да има екшън (забава/ fun), да се въртят парите и да има ПЕЧАЛБА!!!
          П.С. Два пъти тук съм правил "равносметка" вложено/изкарано в реални пари, трети път няма да правя защото числата с всеки изминал ден стават все по-умрачително печеливши!!!
          Има 'ора със слаби нерви ...недей !

          Коментар


          • Абе ниво братче .... нищо не пишеш, само безсмислици. Паднал бил лаиткоина, аха, падна, после се вдигна няколкостотин пъти и почти десет пъти от преди да падне. Това обаче не го казваш. Рисковано било да се копае, оооооо не! Я ми кажи бизнес без риск. И т.н. - никакви аргументи на нищо от това което пишеш. Изобщо само си изливаш празномислията тук и си тотално и абсолютно безполезен, защото нито имаш идея от материята, нито достатъчно акъл да я схванеш. Не знам как по-ясно да ти го напиша без грубо да наруша правилата. Айде да ти даря 0.1 биткоини срещу задължението повече да не влизаш в тая тема, съвсем сериозно ти го предлагам?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
              Иване, ти си рядко нагъл тип Някаква друга мантра няма ли да измислиш? Я кажи какво стана после с лаиткоинчето? Щото, пич, да ти кажа, че аз познавам няколко истински ентусиасти, хора с визия и вяра, които виждаха фундамент още тогава. Не спряха да копаят. Идея нямаш къде са сега. Оня замръзналия и той - дори не може да си помислиш колко българи има, реални милионери от крипто. Няма и да разбереш, щото в главата ти е каша от ла..на...
              +++
              Ако не бях продавал 2015 и 2016 сега реално и аз щях да съм милионер..... Но не съжелявам!!! Никога през Живота ми това не ми е било цел и няма и да бъде. Важното е да има екшън (забава/ fun), да се въртят парите и да има ПЕЧАЛБА!!!
              П.С. Два пъти тук съм правил "равносметка" вложено/изкарано в реални пари, трети път няма да правя защото числата с всеки изминал ден стават все по-умрачително печеливши!!!
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                Иване, ти си рядко нагъл тип Някаква друга мантра няма ли да измислиш? Я кажи какво стана после с лаиткоинчето? Щото, пич, да ти кажа, че аз познавам няколко истински ентусиасти, хора с визия и вяра, които виждаха фундамент още тогава. Не спряха да копаят. Идея нямаш къде са сега. Оня замръзналия и той - дори не може да си помислиш колко българи има, реални милионери от крипто. Няма и да разбереш, щото в главата ти е каша от ла..на...
                Нещо невярно ли написах?
                Хубаво де, тото милионерите са още повече. И кво, царят не е ли гол?
                Докат не разкешат са си такива милионери - виртуални.
                Last edited by IvanTerziev; 17.12.2017, 19:50.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Иване, ти си рядко нагъл тип Някаква друга мантра няма ли да измислиш? Я кажи какво стана после с лаиткоинчето? Щото, пич, да ти кажа, че аз познавам няколко истински ентусиасти, хора с визия и вяра, които виждаха фундамент още тогава. Не спряха да копаят. Идея нямаш къде са сега. Оня замръзналия и той - дори не може да си помислиш колко българи има, реални милионери от крипто. Няма и да разбереш, щото в главата ти е каша от ла..на...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                    Ха!!!
                    Всеки хейтър във темата пише за мен!!! Значи съм на прав път!!!
                    Както е казал НАРОДА - По-добре на хората в устата, отколкото в краката!!!
                    Ако беше "заслужил инвеститор" на Инвестора , никой нямаше да се занимава с тебе ...

                    Коментар


                    • Правете тема за поскъпване на криптосите - няма да пиша там. Като темите за имотите - 2 лагера, всеки си разпъва в неговата посока, глух и сляп за другия отбор.
                      Лошото е, че тоя форум постоянно си мести линковете. Бях изровил как 3 години по темата беше мъртвило. Един мега инвестор се беше ушил у protoshares, и държеше лекции на другите, че бил инвесторски форум. Сума народ изгоря в Гокса, копачите си спряха безполезния хардуер, отделно дето цените се сринаха, на някои до нулата. Само 3 алткойна оцеляха, Лайтчето е от късметлиите, от 50 на под 2 $ слезе... Биткойн от 1250 на 300 и нещо... Забавна ми е тая тъпа истерия за изкопани от нищото песъчинки. На първа страница почти само преизкопани излизат. Изпуска ли се такова шоу? Оня път пак малко хора изгоряха, лайчето се копаше дори на лаптоп. Тоя път воят ще е кански. Лалетата поне е можело да ги видиш и пипнеш, и малко от малко са украсявали градинката. Тая мания ще я пише по учебниците един ден, и филми ще се правят, като сега за лалетата.
                      Last edited by IvanTerziev; 17.12.2017, 19:41.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Ха!!!
                        Всеки хейтър във темата пише за мен!!! Значи съм на прав път!!!
                        Както е казал НАРОДА - По-добре на хората в устата, отколкото в краката!!!
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                          Абе мушморици с кескаджии такива - нищо не е биткоина, пълън въздух под формата на балон. Нали това е вашият отговор Що ни дуднете само на главите бре? Някаква странна форма на мазохизъм е това вашето - как може да отделяте толкова енергия да говорите за едно нищо? Не вярвам как е възможно във форум за инвестиции да има тумба от такива нефелници да ми обясняват как било много лошо да спечеля пари от нещо си.
                          Баш кескаджията ще ми обяснява как имало риск в рандевуто с копането? Ама верно ли бе сладур То има мноооого начини за печелене на пери - абсолютно сигурни и гарантирани, без никакъв риск. Почвай с барабанчето и води колоната в тая посока ако може, че ми писна от комичните ви писаници бре.
                          Тая инвестиция в биткойн е нещо подобно като търкане на талончета купиш за 2 лева спечелиш 50 ето ти 2400%, само че както и в талончетата така и тук, много малко ще са печелившите, в крайна сметка

                          Коментар


                          • redcretin - не кръгъл а квадратен, лампата можех да я купя от друго място за 3.6 к евро и освен това я унищожих при пробите които правих.

                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Абе мушморици с кескаджии такива - нищо не е биткоина, пълън въздух под формата на балон. Нали това е вашият отговор Що ни дуднете само на главите бре? Някаква странна форма на мазохизъм е това вашето - как може да отделяте толкова енергия да говорите за едно нищо? Не вярвам как е възможно във форум за инвестиции да има тумба от такива нефелници да ми обясняват как било много лошо да спечеля пари от нещо си.
                              Баш кескаджията ще ми обяснява как имало риск в рандевуто с копането? Ама верно ли бе сладур То има мноооого начини за печелене на пери - абсолютно сигурни и гарантирани, без никакъв риск. Почвай с барабанчето и води колоната в тая посока ако може, че ми писна от комичните ви писаници бре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение


                                Койнаджиите трябва да се радват, че толкова шум се вдига около техните койни.
                                Това е есенцията. Спадне ли интереса - ще изчезнете от темата, както се покриха БФБ пишман-инвеститорите вече 10 години

                                Коментар

                                Working...
                                X