IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tukasam Разгледай мнение
    Това не е нищо ново за Bitcoin, един от най-големите катастрофи, които имаше през пролетта на 2013 г., когато падна над 70% от $ 233 на $ 67 на практика за една нощ. След това имаше и Mt Gox рязка рана през 2014 г., което предизвика още един спад от 50% и отне една година, за да се възстанови, така че Bitcoin не е непознат за променливост и катастрофи.

    Онези, които обикновено губят в тези ситуации, са неопитни търговци, които са в него, за бърз долар и паника продават, когато прекалено много мейнстрийм медии FUD ги завладява. Криптовата пазарна капитализация в момента е на стойност 290 млрд. Долара, този път миналата година е била под 20 млрд. Долара, за да видим по-голямата картина, която крипто индустрията все още е над 1350% годишно. Отпуснете се, всичко е част от природата на нещата в криптоземната земя.
    Най-важно е да държите Ноо голямата картинка от вътре няма как да бъде видяна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tukasam Разгледай мнение
      Тука е пълно със олигофрени само незнам на какво се радвате.Койнът бил паднал и какво от това радвайте се и се вклучете отдава ви се шанс само че трябва СЪРЦЕ
      Точно това трябва сърце и вяра. Аз мисля да се включа след възкресението, въпреки че не знам дали е описано в бялата библия.
      Last edited by 4o4ko; 06.02.2018, 13:58.

      Коментар


      • Това не е нищо ново за Bitcoin, един от най-големите катастрофи, които имаше през пролетта на 2013 г., когато падна над 70% от $ 233 на $ 67 на практика за една нощ. След това имаше и Mt Gox рязка рана през 2014 г., което предизвика още един спад от 50% и отне една година, за да се възстанови, така че Bitcoin не е непознат за променливост и катастрофи.

        Онези, които обикновено губят в тези ситуации, са неопитни търговци, които са в него, за бърз долар и паника продават, когато прекалено много мейнстрийм медии FUD ги завладява. Криптовата пазарна капитализация в момента е на стойност 290 млрд. Долара, този път миналата година е била под 20 млрд. Долара, за да видим по-голямата картина, която крипто индустрията все още е над 1350% годишно. Отпуснете се, всичко е част от природата на нещата в криптоземната земя.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
          Ами естествено че ще са други - ще си следват любимите хойни. А и без друго отдавна са се изплатили. Но продължават да бъдат функционален и смислен хардуер.

          Но който измисли приложение на копачките ще изкара със сигурност някоя кинта, че иначе отиват за претопяване.
          Koпачките стават за разбиване на пароли. Ако имаш хешираните стрингове, и ако е на съответния алгоритъм.

          Инак кво да видя днес:
          Нов срив за биткойн, притежателите му си скубят косите от загубите.
          Курсът на дигиталната валута биткойн днес спадна под прага от 6000 долара на електронната борса Койндеск (Coindesk), съобщи ТАСС. Към 08:00 часа московско време (07:00 часа българско време) курсът на криптовалутата се срина с 13,3 на сто до 5996 долара.
          https://www.blitz.bg/ikonomika/nov-s...ews577064.html
          Монопола си призна за Даш че копа на халост, скоро ще се занули и Биткойн... А толкова ѝ се радваше на тая копачка милото

          Из ония дни пуснах едни уж изтекли данни за планирания Pump & dump, ама нещо не ги намирам за момента да ги пусна пак. Засега се сбъдват със страшна сила. Очакванията са за под 1000 $ за бит конче. Откъдето и тръгнахме. Има люде с 6-7 цифрено количество кески, и могат да правят с пазара квото си искат.

          Първоначално изпратено от tukasam
          Тука е пълно със олигофрени само незнам на какво се радвате.Койнът бил паднал и какво от това радвайте се и се вклучете отдава ви се шанс само че трябва СЪРЦЕ
          Колко песъчинки да си купя, казваш?
          Last edited by IvanTerziev; 06.02.2018, 13:58.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Ваабше не притеснился, спекулантите заслужавате и хуя да държите
            Особено като контрирате хахахаха!

            https://scontent.fbre1-1.fna.fbcdn.n...01&oe=5AD81543
            Ти не помниш и 24 часа , бе оберкеллнер !
            Още вчера ти казах , че ''копането'' и ''държането'' на х... е само при майка ти........

            мършо.....

            Коментар


            • Предположение, че може би големи олигарси в Китай или Щатите са решили да се оттърват от биткойните си и още от началото на годината постепенно продават контролирани бройки, без да изсипват големи количества наведнъж за да не сринат пазара. Дали спадът ще продължи до края на годината зависи колко още бройки имат да продават и дали ще се намерят достатъчно купувачи за тях на пазара.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Тука е пълно със олигофрени само незнам на какво се радвате.Койнът бил паднал и какво от това радвайте се и се вклучете отдава ви се шанс само че трябва СЪРЦЕ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                  [ATTACH=CONFIG]n3294489[/ATTACH]





                  на 6000 $ - купих полвинка биткойнченце ..
                  Айде , да хванем корекцииката , преди да издрънка до 3000/2000


                  Не стесняйсья, бе капут ...
                  Ваабше не притеснился, спекулантите заслужавате и хуя да държите
                  Особено като контрирате хахахаха!

                  https://scontent.fbre1-1.fna.fbcdn.n...01&oe=5AD81543
                  Last edited by redcretin; 06.02.2018, 12:51.

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	DVVgZdKW4AAmwvH.jpg
Views:	1
Size:	49.2 КБ
ID:	3294489






                    на 6000 $ - купих полвинка биткойнченце ..
                    Айде , да хванем корекцииката , преди да издрънка до 3000/2000

                    Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Амче аз нямам биткойни, значи нищо не е дошло при теб хахахаха
                    Не стесняйсья, бе капут ...
                    Last edited by БАЦЕ; 06.02.2018, 12:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                      Нема такава нощ
                      Прибиванье у индексите .
                      Кретенски , нали ме пита '' къде съм '' у ''кво съм''
                      Е , твойте загубените от биткойньо , дойдеха при мен чрез индексите .... хахахахахахах
                      Удриииииии .........
                      Амче аз нямам биткойни, значи нищо не е дошло при теб хахахаха

                      Коментар


                      • Ха Добри Ютро и от Мен!!!
                        Гледам за повечето от вас все по-често е Добри Ютро, макар че не мога да разбера на какво се радвате???
                        Само преди 3-4 месеца се радвах че Биткоина купува 5 тройунции Злато, после ни се отдаде възможност да си купим и 10 Тройунции срещу една бройка!!! Сега ако се появи цена 1.300 $ нищо няма да ме спре да направя обратната операция!!! За съжаление, както съм казвал не веднъж, такива цени едва ли някога ще видим отново!!!
                        На спечелилите - ЧЕСТИТО!!! На другите - внимавайте да не си проиграете и следващия шанс, че тогава единственото успокоение ще е да плюете гной и бълвоч по форумите ....
                        И последно: REMEMBER!!!

                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                          Дано наШте митничари да са продали "ония" бройки на 20К, че сега байхой как ще обяснява спада в митническите приходи.
                          бай хойН е толко проЗ, че със сигурност ги е питал къде ги държът и дали може да вземе малко да носи на банкя.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Дано наШте митничари да са продали "ония" бройки на 20К, че сега байхой как ще обяснява спада в митническите приходи.

                            Коментар


                            • Този си е продал колелото, ами тези дето си продадоха имотите за да се включат.....
                              I even sold my bicycle and invest in CryptoCrap, not only I didn't get profit, now I have to walk to go to work , no more bicycle

                              И разбира се такива дето искат без пари да имат живота на някой милиардер
                              As soon you are here, don`t give up mate. You have a chance to buy a Lambo in June.


                              Enough with the lambo ... Let's buy a bicycle first !!

                              Добри Ютро бай Марине, товариш ли самосвала,че току виж дойде криза поне да си с дигитално злато

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                                Хммм явно същите спекуланти са подхванали и Уолстрийт... хайде сега кажете, че не е нагласена работа... нова кризичка ли ни готвят?!

                                Тази година ще станат 10 години от предишната...
                                Е нали ти твърдиш,че решението и спасението на хората от кризата е в Бай Хойна. Слагаш парите в койни, пускаш копачките и си милЕонер за отрицателно време. ЕМи не става така моето момче.Ако истинските спекулатни подхванат биткойна ще го закарат за нула време до реалната му стойност айде да не е 0 ама едно 500 долара. Те може би направиха солидни пари, нямам представа какво точно стана, но направиха балон включиха бая шарани стигна 20 бона и от там къси през фючърси и нз си какво и хоп 6000. над 13000 долара на бройка за месец и малко. Нищо де важното е че бай Сатоши накамото вече си е опекъл работата и с паричките финансира някоя друга мръсна операция по света

                                Коментар

                                Working...
                                X