IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    кретенчо е играчор голям. все надушва най-мощните игри.
    Ц, просто чевръст. Което не пречи както в случая с гръцките имоти и други да разцъкват схемата успешно с месеци.

    Коментар


    • Абе...май вече и за греене на нощна тарифа не става копането?!

      А идва лято и има нужда от охлаждане!
      Хм?
      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        теб те знаем, че каквото и да правиш ти дават пари авансово сигурно и ти се молят .. щото не си прост
        да не си качил на сървърите в службата копачи
        кретенчо е играчор голям. все надушва най-мощните игри.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Лешпер ще ти викам, най-ти приляга
          Отивай да наторяваш койните.

          На майка ти джоджана наторявах ....
          Дорде се пръкна ти
          Та и развали формата
          Лешпер -кретенЯ си тииииии
          600 $ - затворено ..........

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Притеснявай се, не ми пречиш.
            Нито едното, нито другото - за капак е изплатено от ден 1ви. Не го мисли, прост модел е - ама не е за прости хора
            теб те знаем, че каквото и да правиш ти дават пари авансово сигурно и ти се молят .. щото не си прост
            да не си качил на сървърите в службата копачи
            Last edited by bertram; 06.02.2018, 16:05.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              хаха,
              сериозно съм притеснен за бъдещето на биткойна
              ти с какво минираш закупен собствен(и) копач или тези виртуалните дето ги лийзват в нета.

              чудя ти се на акъла защо си купил фабрика на 9,9,44

              поздрави
              Притеснявай се, не ми пречиш.
              Нито едното, нито другото - за капак е изплатено от ден 1ви. Не го мисли, прост модел е - ама не е за прости хора

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                Тате, тате ше ми викаш .... кретенчо

                Айде, тръгна корекцийката .....
                500$
                Лешпер ще ти викам, най-ти приляга
                Отивай да наторяваш койните.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin

                  ЧИЧЕ, намали пиенето... едва мина пладне
                  Тате, тате ше ми викаш .... кретенчо

                  Айде, тръгна корекцийката .....
                  500$
                  Last edited by БАЦЕ; 06.02.2018, 15:50.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Разгеле!
                    Затова е хубаво сега мършата на спекуланти и трейдъри да натори почвата на криптосите Миньорите вадят кинтата без този риск, там е друга бира от самото начало. И ще е така докато има крипто, по очевидни причини.
                    хаха,
                    сериозно съм притеснен за бъдещето на биткойна
                    ти с какво минираш закупен собствен(и) копач или тези виртуалните дето ги лийзват в нета.

                    чудя ти се на акъла защо си купил фабрика на 9,9,44

                    поздрави
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Предприемач срещу подпис в бюрото по труда.. Евала. Лаг имало. Човече..... Наистина ми е любопитно да те видя, пуста интернет анонимност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        E, има 2 седмичен лаг, на който се преизчислява трудността. Не било врат ами шия. Дано си избиеш печката за 2 седмици, ако не изгори дотогава.
                        И се имаш за много умен, ама едно не запомни. В момента съм предприемач, нямам службица шеф и заплатица.
                        Ясно. Безработен и безпаричен. Наистина невероятно как си го постигнал, ако верно си програмист....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          За предпочитане е зрител пред набутан, да? Ся като останат 3-4 валути и спокойно ще имам време да извадя най-доброто от тях. Сещаш се за кво.
                          Обещавам да ви подаря по 100 кески от моите, да ме поменувате един ден! Няма да се отметна като дъртия пинтия монопола, дето пищи на умрело как му угаснала далаверката, пък още не си изплатил калориферчето...
                          Такива като теб вадят само Х*Я от торбата с П****ИТЕ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                            Кеска, ти наистина не си реален. На български пише в тоя сайт бе, как може да объркаш графиката на трудността с хаш реита.... Ти някога 5 лева изкарал ли си сам бе или там каквото ти подхвърлят в службицата. Замислял ли си се защо е необходимо да съществуваш...
                            E, има 2 седмичен лаг, на който се преизчислява трудността. Не било врат ами шия. Дано си избиеш печката за 2 седмици, ако не изгори дотогава.
                            И се имаш за много умен, ама едно не запомни. В момента съм предприемач, нямам службица шеф и заплатица.
                            Ще си изключи китаеца чудовищните ферми на 12 стинки тока, че да може някой там шаранец от Долно Уйно да захлеби...

                            Last edited by IvanTerziev; 06.02.2018, 15:10.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • пичове, тръгва нагоре.
                              стискайте го яката през джоба, че секи момент ше излети кат ракета
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Toва е технически анализ на трудността на копане. Скоко ще почнат да изпадат тия, дето са над 12 стотинки на киловат, и над 200 лева за копачка.
                                https://blockchain.info/charts/hash-rate

                                Кеска, ти наистина не си реален. На български пише в тоя сайт бе, как може да объркаш графиката на трудността с хаш реита.... Ти някога 5 лева изкарал ли си сам бе или там каквото ти подхвърлят в службицата. Замислял ли си се защо е необходимо да съществуваш...

                                Коментар

                                Working...
                                X