IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tukasam Разгледай мнение
    Напълно съм съгласен със колегата това е само началото
    Тц, технологията съществува от 10 години. И до сега няма никакво практично приложение. Единственото се ползва за надуване на балони.

    Даже в началото като излезе имаше по-голямо практическо приложение - повече сайтове я приемаха. Сега никой не си прави труда я приема никъде, даже се отказват от биткоина.

    2016 в топ 500 на най-големите Интернет търговци само 5 са я приемали. През 2017 само 3-ма. 2-ма се отказват.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
      На всички ни е ясно, че няма всички криптовалути да бъдат успешни и днешните криптовалути може да не съществуват изобщо след 20 години, но това не променя нищо.
      Много променя.

      Едни хора ще направят много пари, други хора ще загубят. В момента, в който 2-3 водещи криптовалути потънат, то новото надуване на балона няма да е толкова лесно - просто камилчетата загубили пари няма да се излъжат втори път.

      Коментар


      • Напълно съм съгласен със колегата това е само началото

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Дай Боже да не се набутате от кухи вложения. 3 години си седя на едни цени, и без външна причина подскочи и се юрнахте да купувате, щото щели да свършат. Истерия без грам логика зад нея.
          Има логика, просто ти не я виждаш. На хората в Япония и Китай им трябваше време да разберат какво е това нещо. Не е толкова лесно, виж ти примерно как се дърпаш, те също така са имали съмнения... но в момента в който са разбрали за какво става въпрос, започнаха да действат. Япония ги узакони, Китай забрани борсите.
          Разбирането на криптовалутите идва като един вид просветление, както когато се опитваш да разбереш някаква сложна математическа задача, прозрението идва моментално и после вече няма връщане назад, можеш да решаваш всякакви такива задачи с лекота. Конверсията на човек към криптовалути е само в едната посока, просто падане на цените, няма да откаже нито един, който ги разбира.

          На всички ни е ясно, че няма всички криптовалути да бъдат успешни и днешните криптовалути може да не съществуват изобщо след 20 години, но това не променя нищо. Ще дойдат по-добри криптовалути, тези в момента могат да се скъсяват, ако си сигурен, че ще падат... тъй че човек може и от спадове да печели. Доводите ти са безмислени... 3 години нямало движние... имаше движение, просто ти не си го виждал, защото си извън нещата.
          За последните 3 години при криптовалутите имаше огромна трансформация, от продукт само за ентусиасти те достигнаха мейнстриим... това няма как да се случи за 1 ден. Още сме в началото на мейнстриим разпространението, дори 1% от човечеството все още не използват и не търгуват с криптовалути. Борсите започнаха да се огъват под натиска на "народа". В момента големия проблем е, че борсите не могат да поемат всички желаещи да се включат, някои от най-големите борси спряха новите регистрации и едва ли ще ги пуснат скоро. При това положение вие "критиците" излизате и казвате "балона скоро ще се спука"... толкова сте далече от истината, че няма на къде повече.

          Уеб страницата на Coinbase е на 41-во място в САЩ, а Coinmarketcap на 50-то... това илюстрира увеличаващия се интерес към криптовалутите. Темата за Биткойн в Reddit е с 600 000 последователи... и всичко това е само началото.
          Last edited by Xman1; 06.01.2018, 14:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение
            Не знам защо не го харесвате Рипъла.Имах много ,купих го на 24 цента и го продадох на 60.Даже не знам защо е толково лош и на кого е .И Епъл имам много ,ама ги чакам цяла година да станат от 100 на 170 .Така че в момента харесвам Рипъла.Утре ще харесам някой друг.Вече даже и знам и кога ще си продам всички криптоси.Когато всички критици млъкнат и всичките ми познати са сигурни че пазара им ще расте.Дотогава има време,макар че тука критиците поизчезнаха малко.Ще си сипя!
            Не съм зачезнал, просто ми омръзна да дъвчем едно и също. Рипъл е творение на Гугъл, и са милиарди преизкопани тъпни. Епълския балон е пълен с въздух, Рипълите са балон пълен с вакуум.
            Сигурен съм, че ще обърне тенденцията като рибоците се усетят. Няма как да расте никому ненужно нещо. Притежанието на който и да е койн не дава предимства на притежателя. Ползвате го единствено за спекула. Ако искате верно да правите преводи - купувате койн, пращате, и оня отсреща пак го продава. Така отново излиза на борсата.
            Искам да кажа на всички използвайте момена правете пари, защото нещата ще се нормализират и няма да е има тази златна възможност.Дай боже всеки да направи по някой лев във тези мътни времена.
            Дай Боже да не се набутате от кухи вложения. 3 години си седя на едни цени, и без външна причина подскочи и се юрнахте да купувате, щото щели да свършат. Истерия без грам логика зад нея.
            По днешен курс са си над 1.400$ - за да получа толкова лихви от банки трябваше да държа десетки хиляди долара с години......
            Нещо което ви пиша повече от 2 години тук !!!
            Лихвите в банките отдавна са отрицателни, бай Марине. За под 60 К лева си плащаш, за да ти ползват парите. Наскоро си обединих влоговете, щот като погледнах таксите на месец и ми призля!
            Да сравняваш с инвестиция в банка е като да се хвалиш, че си бягал след автобуса и си спестил от билетче. Да беше бягал подир някое такси, щеше да спестиш повече!
            Last edited by IvanTerziev; 06.01.2018, 13:11.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

              Ми то си е пародия - на държавните пари - защото - добив - неограничен. Сам аз: досега съм изкопал стотици Кученца - без да искам и помежду другите криптоси.
              Получил съм над 100.000 DOGE от лихви: https://imgur.com/cAkuWvr
              По днешен курс са си над 1.400$ - за да получа толкова лихви от банки трябваше да държа десетки хиляди долара с години......
              Нещо което ви пиша повече от 2 години тук !!!
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                Ми то си е пародия - на държавните пари - защото - добив - неограничен. Сам аз: досега съм изкопал стотици Кученца - без да искам и помежду другите криптоси.
                Ко нямаш кво да ги правиш ей ти кучешки адрес

                9tDuoAa4i1ywTXmaD75LkWAcxFNRAQFxkz

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                  Криптовалутата е създадена като пародия - за кученцето става въпрос. Авторите кой знае какво си хапят сега.

                  https://www.cnbc.com/2018/01/04/cryp...1-billion.html

                  Ми то си е пародия - на държавните пари - защото - добив - неограничен. Сам аз: досега съм изкопал стотици Кученца - без да искам и помежду другите криптоси.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Истината е, че в момента криптовалутите като цяло са инструмент за спекулация и надуване на балон, което ще продължи още известно време. Това обаче не пречи по никакъв начин да се направят пари от него. Аз играя основно ICO и нови валути, които токущо влизат на борсата. Естествено след предварително проучване и отсяване. Познавам и други, които правят същото. Е, печалба има и средно е около 500-1000%, ако се качиш на влакчето рано и продадеш, когато трябва. Всеки сам си прави сметката.

                    Коментар


                    • Криптовалутата е създадена като пародия - за кученцето става въпрос. Авторите кой знае какво си хапят сега.

                      https://www.cnbc.com/2018/01/04/cryp...1-billion.html

                      Коментар


                      • Мале-мале - какъв е тоя колосален скок на Кученцето? За около например месец и половина - ръст 12-13 пъти?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Не разбирам къде е уловката.

                          http://prntscr.com/hwqy7e

                          В самия сайт си върви непрекъснато това, където се виждат цените по земните кълбета.
                          Виж цената на алткойновете срещу биткойн - например ETHBTC или LTCBTC. Почти е равна с останалите борси. Цената в долари е висока, защото не могат да се теглят лесно долари оттам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                            Никога не съм пробвал да се регистрирам на тази борса.
                            Навремето имах регистрация в една китайска (всичко им беше на китайски език а съпорта въобще не те отразяваше като им пишеш на англойски), но те нямаха Биткоин и всичко се търгуваше срещу Лайткоин - правеха се добри разлики и нямаше никакъв проблем с тегленето.
                            Между другото в туитър прочетох че май точно се прибират печалбите от Рипъл срещу Биткоин в Bithumb в момента, така че умната и с Рипъла!!!
                            Нямам рипъли. През нощта съм си купил малко срещу биткойн. Казах ги, само за най изгоден трансфер от моята борса

                            Коментар


                            • Не разбирам къде е уловката.

                              http://prntscr.com/hwqy7e

                              В самия сайт си върви непрекъснато това, където се виждат цените по земните кълбета.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                                Наистина ми е интересно. Ебаси арбитражите могат да се правят. Тва дали има рестрикции? Примерно да е само за корейчета Кинтите лесно могат да се метнат с рипъли.
                                Пробвал ли си регистрация?
                                Никога не съм пробвал да се регистрирам на тази борса.
                                Навремето имах регистрация в една китайска (всичко им беше на китайски език а съпорта въобще не те отразяваше като им пишеш на англойски), но те нямаха Биткоин и всичко се търгуваше срещу Лайткоин - правеха се добри разлики и нямаше никакъв проблем с тегленето.
                                Между другото в туитър прочетох че май точно се прибират печалбите от Рипъл срещу Биткоин в Bithumb в момента, така че умната и с Рипъла!!!
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X