IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мн интересно ще стане като започне паниката и масови разпродажби, борсите ще затворят, ще се чудите как да си вземете останалите пари. И това ще стане въпрос на време. Нали този рипъл щеше да става система за разплащане, колко банки щяха да работят с него

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      Ей го и тоя ... абе ти да не си му светил бе ...?
      Така става като започнете да губите изнервени

      Коментар


      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

        Само че масово сте се набили на високите цени. Капиш?
        Ей го и тоя ... абе ти да не си му светил бе ...?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

          Кескев,
          Около 3.30 е върха при Райпъла. Пътят към него тръгна от 0.20 т.е. 16 ПЪТИ. Спада до дъното 1.50 е около 50%, КЪПИШ?!
          Само че масово сте се набили на високите цени. Капиш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Ами хайде отворете си тема "Какво понижение очаквате за биткойна ?" , па си се събирайте и общувайте помежду си там ! Няма нужда всеки час да ми се появява "будна съвест" и да ми казва как ше се удавя ... това си е моя лична работа ! Айде да ви няма !
            По скоро можеш да изгониш махленските бабички от пейката, от форумните бабички няма отърване !!!
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Рипъл 4-ти Януари 3,84 $.
              Рипъл 10 дни по-късно 1,90 $.
              2 пъти и нещо спад.
              Не е оргазъм. Туй е тръпката на комарджията.
              Кескев,
              Около 3.30 е върха при Райпъла. Пътят към него тръгна от 0.20 т.е. 16 ПЪТИ. Спада до дъното 1.50 е около 50%, КЪПИШ?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                Допреди месец много хора които познавах се радваха че са спечелили от криптовалути част от тези хора вкараха още пари и вече започват да реват колко са загубили, някой взеха и кредити
                1.Как да има тежест мнението ти, като е написано полуграмотно с 10 грешки в секунда.
                2. Като имаш толкова много свободно време, защо не си намериш по-приятно занимание от затлачването на форОма със словесната ти помия?
                3. На чужди гробове недей да ревеш! Всеки има право да си вложи, увеличи или загуби средствата както намери за добре, защото те са си ЛИЧНО негови.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                  Когато виждаш че нещо е лъжа и измама, и го казваш че е така, но не ти вярват и всячески се опитват да те убедят в противното, а след като загубят започват да ти се сърдят
                  Ами хайде отворете си тема "Какво понижение очаквате за биткойна ?" , па си се събирайте и общувайте помежду си там ! Няма нужда всеки час да ми се появява "будна съвест" и да ми казва как ше се удавя ... това си е моя лична работа ! Айде да ви няма !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                    Моля Ваньо Кеската и Замръзналия да ми кажат в какво да инвестирам, че да има поне капчица смисъл от тях Щом криптото не става ми дайте друга идея, че иначе съвсем безполезни излизате.
                    Е как в какво да инвестираш? - В криптоси. Бухай наличното в криптоси, ако имаш късмет и ако някоя гаражна борса не завлече парите на наивниците, в края на годината, след като китайците с дата-центровете си приберат печалбата има някаква вероятност да удесеториш вкараното. Мнението ми не е препоръка.
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                      Пак някой те е излъгал .......
                      Добре че не си Жена - щеше да си все Бременна!!!
                      По-скоро ще да е от третия пол

                      Коментар


                      • Моля Ваньо Кеската и Замръзналия да ми кажат в какво да инвестирам, че да има поне капчица смисъл от тях Щом криптото не става ми дайте друга идея, че иначе съвсем безполезни излизате.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Навъдиха се люде , дето получават оргазъм кат видят биткойна надоле ...
                          Когато виждаш че нещо е лъжа и измама, и го казваш че е така, но не ти вярват и всячески се опитват да те убедят в противното, а след като загубят започват да ти се сърдят

                          Коментар


                          • Допреди месец много хора които познавах се радваха че са спечелили от криптовалути част от тези хора вкараха още пари и вече започват да реват колко са загубили, някой взеха и кредити

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              Да не ти пука. Когато се разпадне пирамидата ще гърмя шампанско.
                              Само не разбрах, депозитите в тези гаражни борси гарантирани ли са по някакъв начин, или ако хлопнат кепенците, крипто-идиотите ще пият по една студена вода?
                              Ако това ще е новата финансова система - не, мерси. Предпочитам си сегашната.
                              Холивуд вероятно ще увековечи настоящето с някой филм"Криптовълци" например.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                Никой няма да дойде да те пита .
                                Какво, насила ли ще налагат кеските? Да, мислят съвсем открито за крипто юан, рубла и долар. И Биткойн и алткески ще ги забранят и останалите, не само в Китай.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X