IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



    А дано, но надали... вие така или иначе пак ще сте извън играта. Това е вече н-та възможност за включване на "народа"... имам чувството, че следващият път ще има много хора които ще бъдат много, много тъжни.

    Аз нямам никакво съмнение, че това в момента е временно явление. Въпросът е колко ще падне, мисля че ще спада най-много до 9000$, но да видим.
    Айде ся пък Форексбой дошъл на 2 ракии и ни се кара, че не сме се набутали. Оня ден Монопола беше готов да ме заколи, че му казах истината. Вече сам я вижда и си признава в прав текст.

    Младежи, мен почна да ме яде за собствено крипто. Ще изчакам да се нормализират нещата и може да си купя малко хардуер, ама я кажете какво може да се поправи на сегашните кески? Да речем, че успея да извадя най-доброто от повечето. Смарт контрактите на Етера, сума и валути ги копираха. Стелта на Монеро/Даш. Бързината на Биткойн Кеш ли беше. Много ще е яко да се копа на процесор, както са направили GOLEM. На всичко туй сорсът е публичен, и който успее да събере новия Франкенщайн ще стане въшлив с презрени фиатни $$$. Може някоя глупост да изтръскам сега, ама са сложни неща и мисля в перспектива.

    Сторниране как ви звучи? Копането много ме дразни, на peercoin беше много яка система, proof of stake. Нещо като MLM. Maлко копаш после си драпаш макарите. Крипто балонът пак ще се надува, пък туй да се наредя при шараните да купувам Бит кон след "корекция" хич не ми е по вкуса. Освен това класическият бий кон е най-динозавърската валута. Първият, като печатната машина на Гутенберг.

    п.с. Днес с колко К $ падна? На 15-ти, т.е. вчера е бил 14 136 $. Малко ми е назад часовника с 12 мин., та нека закръглим.
    Last edited by IvanTerziev; 17.01.2018, 00:12.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

      Ти като си много знаещ и можещ, защо само плюеш по форумите? А всъщност си просто един неграмотник, даже псевдонима си не можеш да напишеш като хората.
      Не се изнервяй, ще може да си купиш ниско и да продадеш още по-ниско ако имаш нещо в главата ) хаха ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

        Като правиш анализ гледай и другите дървета, че при тях си е е.... майката.
        Ти като си много знаещ и можещ, защо само плюеш по форумите? А всъщност си просто един неграмотник, даже псевдонима си не можеш да напишеш като хората.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
          Бай Марине защо се кахъриш нека има повече за теб Скоро ще можеш да купуваш на 10 000 а след няколко дни и на 5 000 и на 3 000 )


          А дано, но надали... вие така или иначе пак ще сте извън играта. Това е вече н-та възможност за включване на "народа"... имам чувството, че следващият път ще има много хора които ще бъдат много, много тъжни.

          Аз нямам никакво съмнение, че това в момента е временно явление. Въпросът е колко ще падне, мисля че ще спада най-много до 9000$, но да видим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

            То допреди два месеца и 10 бона беше мираж. И като заговори за подкрепи и съпротиви, ще вметна, че в момента вероятно тече АВС корекция, като целта е някъде около 8 000.
            Като правиш анализ гледай и другите дървета, че при тях си е е.... майката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

              Тук големи риби няма. Всичко е цаца. Ако тя се одръпне сега какво ще стане? Кой ще купува койнчето? Тези спадове ще наплашат сериозно спекулантите дето и идея си нямат какво правят но говорят за подкрепи съпротиви, нива индикатори. Ако я няма тази еуфория( изключвам ценовите манипулации) тази цена трудно ще отиде пак на 20 бона
              То допреди два месеца и 10 бона беше мираж. И като заговори за подкрепи и съпротиви, ще вметна, че в момента вероятно тече АВС корекция, като целта е някъде около 8 000.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                Имайки предвид, че съм тотален лаик на графики, аз поне не виждам истинска тревога в това сега. Де да знам, наистина е сериозен спад, ама то е нормално и очаквано като се има предвид какви хора са влезли досега Но пък и фундамент няма, така че спокойно може и да си потъне биткоинчето. Все пак, ако трябва да дам някаква аматьорска прогноза, то тя е че до края на февруари ще се тестват пак нивата от 20 000 долара. Сигурно смешно звучи, а и може и тотално да греша, но мисля всеки тук е очаквал да има тръскания на клона, че да изпадат парите на малките инвеститори. Ако е подобна ситуация, то спада наистина ще спре скоро, че после тия малките не може да ги накараш пак да дойдат
                Тук големи риби няма. Всичко е цаца. Ако тя се одръпне сега какво ще стане? Кой ще купува койнчето? Тези спадове ще наплашат сериозно спекулантите дето и идея си нямат какво правят но говорят за подкрепи съпротиви, нива индикатори. Ако я няма тази еуфория( изключвам ценовите манипулации) тази цена трудно ще отиде пак на 20 бона

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                  Познавам един купи 5000к рипъли на върха
                  Ще му излязат и то с печалба, а някой лаладжии тук ще си гризат макарите!

                  Коментар


                  • Имайки предвид, че съм тотален лаик на графики, аз поне не виждам истинска тревога в това сега. Де да знам, наистина е сериозен спад, ама то е нормално и очаквано като се има предвид какви хора са влезли досега Но пък и фундамент няма, така че спокойно може и да си потъне биткоинчето. Все пак, ако трябва да дам някаква аматьорска прогноза, то тя е че до края на февруари ще се тестват пак нивата от 20 000 долара. Сигурно смешно звучи, а и може и тотално да греша, но мисля всеки тук е очаквал да има тръскания на клона, че да изпадат парите на малките инвеститори. Ако е подобна ситуация, то спада наистина ще спре скоро, че после тия малките не може да ги накараш пак да дойдат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                      Купилите преди месец са вече над 40% минус.
                      Познавам един купи 5000к рипъли на върха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                        Кво стаа тука. Докъде стигнА тоо пребиткойн.
                        Купилите преди месец са вече над 40% минус.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                          милките тук не влизат .. хаха .. ще можеш и по ниско.. четеш между редовете.
                          А дано - ама надали
                          Писал съм тук - цена под 1.700$ повече няма да видим!!!
                          А сега, ако падне под 8.400 ще купувам - досега над 1000$ не съм купувал ....
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                            Не разбирам, нали казвате, има регистър на транзакциите и автентичността им е защитена с цифрови подписи... нали "миньори" трябва дапотвърдят тези транзакции... Количеството не е малко, останало ли е незабелязано? Ако може да се случи на една борса, какво пречи да се случи на други 10?
                            Не се заяждам, опитвам се да разбера
                            В рамките на една борса - може да се случи. Там Биткоините се "въртят" в един "потфейл". Виж ако тръгнеш да ги теглиш от тази борса тогава вече излизат от този "портфейл" и се регистрират в Блокчеина! Имаше точно описание как функционират борсите тук: https://bitcoinbg.eu/forum/ но сега не ми се търси конкретния линк. Винаги съм казвал че борсите са "необходимо зло"!!! Почват с малко клиенти и малък оборот и като им се услади завъртат големите обороти без да надграждат инфраструктурата пропорционално и стават уязвими - от хакери, ботовски програми и.т.н. Но това не проблем на Блокчеина а на алчните собственици на борси!!! Така че и 100 МтГокса да има - това не е проблем на Биткоин!!!
                            Last edited by marin1; 16.01.2018, 23:23.
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                              Всичко това (с ботовете) става в рамките на дадена борса!
                              Ако ботовете могат да манипулират Блокчеина - тогава става лошо! Досега не се е случвало, затова и има доверие в системата!
                              В момента в който това се случи - Биткоин е до там!!! Ама явно Сатоши го е измислил както трябва и ето вече 10-та година никой не го е направил (а не че не се опитват)!!!
                              Не разбирам, нали казвате, има регистър на транзакциите и автентичността им е защитена с цифрови подписи... нали "миньори" трябва дапотвърдят тези транзакции... Количеството не е малко, останало ли е незабелязано? Ако може да се случи на една борса, какво пречи да се случи на други 10?
                              Не се заяждам, опитвам се да разбера

                              Коментар


                              • Кво стаа тука. Докъде стигнА тоо пребиткойн.

                                Коментар

                                Working...
                                X