IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стига къси.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

      Разбира се И много добре разбирам какво имаш предвид, та даже и принципно съм съгласен с теб. Обаче нека ти разкажа нещо - преди няколко години числата от тотото се паднаха точно един и същи в два поредни тиража. Шанса за това направо не съществува, няма как нормален човек да участва с точно същите числа като от предния тираж. И се оказа, че 5 или 6 човека са ударили шестици Направо паднах като го прочетох това, на пръв поглед явно има няколко пълни идиоти. Да, ама въпросните идиоти спечелиха шестици, а пък аз много умния (тото не играя всъщност) стоях, гледах и не вярвах. От тогава се научих да не съдя толкова лесно хората. В повечето неща има някакъв нерационален момент. Та и с тоя токен така - мислим, че е мега глупост и то си е така. Ама пък въпросните мега кретени, дето са го купили са направили няколко стотин процента доходност за ден-два и то точно на този пазар в момента И все пак - смятам, че са олигофрени купуващите това
      ок, прав си )
      препоръка е

      Коментар


      • Пирон - нямам идея да затварям "късите", мисля да ги оставя да се затворят сами т.е. няма да връщам от нищотата нищо.

        D.Y.F-091066

        Коментар


        • На 15000 написах за ходене до 8000
          Преди 1-2 дена , написах , че копачките ще ги продавате на 50 %
          После - хейтър / мейтър ..............
          Напротив !
          Месия съм !!

          Коментар


          • върви ли биткойна биткойнажиииииии и иииииики 10000

            абе ви е не си спрахте да си губите парите по тия убиткоини . явно имате бая пара за губене . хахахахахах

            ще ви я взема с кеффффффффффффф

            Коментар


            • Колега в момента изтичат пари от борсата тези пари трябва непременно да отидат някъде, ти имаш по широк поглед я виж кои активи се надуват, ще си полезен мисля за много хора.

              Коментар


              • Цената е относително нещо, гледай сега Дау как поевтинява с най здравите си акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Каквъв продавач? Я си представи, че имам замък в Шотландия, който днес мога да продам за £10млн., а утре не мога да му взема и £3млн.

                  Моят net worth намалява със £7млн. без да има движение на пари.

                  Не разбирам какво искаш да кажеш, сигурно че днес няма криза итой струва 10 млн. утре идва кризата и няма кой да ти ги даде, това ли?

                  Коментар


                  • Каквъв продавач? Я си представи, че имам замък в Шотландия, който днес мога да продам за £10млн., а утре не мога да му взема и £3млн.

                    Моят net worth намалява със £7млн. без да има движение на пари.

                    Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

                    Значи парите са останали в продавача, който пък спря да купува затова 2008 кеша царуваше, икономиката залиня защото оборотите паднаха /метаболизма зацикли/. Толкова.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      това говори ли ти нещо?
                      Разбира се И много добре разбирам какво имаш предвид, та даже и принципно съм съгласен с теб. Обаче нека ти разкажа нещо - преди няколко години числата от тотото се паднаха точно един и същи в два поредни тиража. Шанса за това направо не съществува, няма как нормален човек да участва с точно същите числа като от предния тираж. И се оказа, че 5 или 6 човека са ударили шестици Направо паднах като го прочетох това, на пръв поглед явно има няколко пълни идиоти. Да, ама въпросните идиоти спечелиха шестици, а пък аз много умния (тото не играя всъщност) стоях, гледах и не вярвах. От тогава се научих да не съдя толкова лесно хората. В повечето неща има някакъв нерационален момент. Та и с тоя токен така - мислим, че е мега глупост и то си е така. Ама пък въпросните мега кретени, дето са го купили са направили няколко стотин процента доходност за ден-два и то точно на този пазар в момента И все пак - смятам, че са олигофрени купуващите това

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

                        Виж сега за всеки актив играта е същата, я ми обясни как така при 3% ръст на БВП американците забогатяха с 20%.
                        забогатяха ли с 20%?
                        не знам.
                        но по нашия край като не ти стига заплатата , гледаш какво може да се чопне.

                        дерзайте мОмци.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          да.
                          има и още нещо, показва до къде стига акъла на някои "инвеститори"
                          е как да не ги одруса човек?!

                          докато има телета, ще има и касапи. така думаше дедо.
                          Виж сега за всеки актив играта е същата, я ми обясни как така при 3% ръст на БВП американците забогатяха с 20%.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                            Парите изчезват,защото физически не са присъствали/ако мога така да се изразя/.Например сега твоят имот струва 100 000лв.При криза се обезченава на 50 000лв/примерно/. Тоест твоето богатство/виртуално/ е намаляло с 50 000лв.Същото е и с бизнесите.Например сега Фейзбук струва 120млрд.$,при криза се обезценява до......С всичко е така и в този случай парите не са сменили собственика си а,ги няма/все едно изгубени/.По същият начин се създават-пари-стока-пари прим/вложеното +печалбата/.Само енергията на този свят не се губи,а само изменя формата си.Когато 2008г падна стойността на всички активи в света,обясни ми кой спечели,къде отидоха стотинките,нали не намаляват?
                            Вземи се ограмоти малко финансово-все пак такъв е форумът.
                            Значи парите са останали в продавача, който пък спря да купува затова 2008 кеша царуваше, икономиката залиня защото оборотите паднаха /метаболизма зацикли/. Толкова.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

                              Това говори, че човека е готин и не е дребен мошеник.
                              да.
                              има и още нещо, показва до къде стига акъла на някои "инвеститори"
                              е как да не ги одруса човек?!

                              докато има телета, ще има и касапи. така думаше дедо.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Колко струват активите, т.е. wealth-а, това не са пари. Цената им варира всеки ден и всеки час в зависимост от мнението на пазара, което пък зависи доста от очакванията за бъдещето.

                                Парите също изчезват. Когато човек си плаща кредита взет от банка, чисто счетоводно “парите” изчезват и остава само лихвата.

                                Коментар

                                Working...
                                X