IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

    При 1450 подкрепата ще е ок. 1415. Подкрепа, пробив на която, ще говори, че не се развива ралито, което е очаквано. И това го казах десет пъти. Но ти и колегата нямате интерес да ги четете тези неща. Та да, аз мога да излеза и тогава с усмивка налице. Въпросът е, че ти самонадеяно говориш за 1150 от има няма 100-120 долара. Очевидно само говориш, че като ти слуша човек самонадеяността ще си помисли, че от 1260 си ол-ин на късо.
    Стига се върте като ботевградска магистралка , ве .
    Ще излизал с усмивка , некви цифрички от значение само у неговата глава ..... бла-бла -бла .
    Застани със честта си на добър трейдър и '' аналитик ''
    Твоята теза ( продъни ни ушите ) е че СМЕ ВЛЕЗЛИ в РАЛИ за НОВ ВРЪХ !!!! Точка . (за втори път от 10 юли )
    Не е важно 1450 ли .... 1415 ли ..... бла -бла ...Всички тия цифрички ги ръсиш за ''опорка'' , като тръгнем да връщаме .
    Та , спора ни е : ТИ : НОВ ВРЪХ ......
    Аз , казвам : Никакво РАЛИ за НОВ ВРЪХ , няма да има докато не се върнем до / около / под 1150 !!!!
    Като цяло и двамата знаем , че предстои взрив в златото .
    Спорим за тайминга и пътя (модела) през който ще мине !
    Толкова ли е трудно , да поддържаш тезата си без : ама аз , ама той , ама ние ..........
    Ама ти искаш да си ''гуру'' (хаха) във всички варианти ........
    Даже да се срине златото , при последващ възход пак ще допълзиш , ревейки : ''Аз казах лиииии - РАЛИИИИИ ''
    И ... ''ол-ин'' , не влизам никога

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Нали не търгуваше с кески? Това по твои думи.
      Не знам какво са кески - това са твои определения.
      А че си тъп и не можеш да схванеш как да изкараш пари от крипто - това пък си е само твой проблем.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        НашТо са пари в джоба, докато лапаш мухи
        Ич не ни дреме какво се сбъдва, като вървят кинти. Нито какво мислел г-н Никой.
        Нали не търгуваше с кески? Това по твои думи.

        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Друг като тебе не съм срещал да се сърди на пазара. Иначе аз нито печеля нито губя. Остава дребния кеф, че се е сбъднало каквото съм мислил и то само след месец. Логиката не прощава, а туй ващо е чиста емоция.
          НашТо са пари в джоба, докато лапаш мухи
          Ич не ни дреме какво се сбъдва, като вървят кинти. Нито какво мислел г-н Никой.

          Коментар


          • Винаги можеш, защото нищо не търгуваш. Само пълниш темите с бла-бла.

            Може и нагоре, ама може и надолу. Това всички го знаем.

            Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

            При 1450 подкрепата ще е ок. 1415. Подкрепа, пробив на която, ще говори, че не се развива ралито, което е очаквано. И това го казах десет пъти. Но ти и колегата нямате интерес да ги четете тези неща. Та да, аз мога да излеза и тогава с усмивка налице. Въпросът е, че ти самонадеяно говориш за 1150 от има няма 100-120 долара. Очевидно само говориш, че като ти слуша човек самонадеяността ще си помисли, че от 1260 си ол-ин на късо.

            Коментар


            • Днес едни койнаджии се радваха, че падат цените било част от сценария и за сега всичко е точно, значи март ще се вдигат яко.. такива си ги говорят

              Коментар


              • ясо малякис 200 ема на архитекта е съвсем близко . стоповете са изтрепани. целта е постигната

                Коментар


                • $8500

                  Коментар


                  • На гдах е $8600

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                      Чекай , мълчи ...
                      Най - бичия вариант , в този момент е до към 1450
                      Интересно ще е '' шампанизираното гуру'' как ше даде на задна после , като НОНСТОП рекламира НОВ ВРЪХ !!!!
                      Мнуго ми е интересну ..... какви ще ги пелтечи , като потече сопола надолу към 1150 $
                      При 1450 подкрепата ще е ок. 1415. Подкрепа, пробив на която, ще говори, че не се развива ралито, което е очаквано. И това го казах десет пъти. Но ти и колегата нямате интерес да ги четете тези неща. Та да, аз мога да излеза и тогава с усмивка налице. Въпросът е, че ти самонадеяно говориш за 1150 от има няма 100-120 долара. Очевидно само говориш, че като ти слуша човек самонадеяността ще си помисли, че от 1260 си ол-ин на късо.

                      Коментар


                      • Crypto фондът прогнозира Zcash да удари над $ 62K до 2025 не се знае откъде може да искочи зайчето.Ще има криптовалути които ако ги набараме познайте какво става

                        Коментар


                        • Хубава статия на NYT. Ето ги “твърдите” ръчички, които купуват като пада биткойн.


                          Several anonymous reports circulating among traders, including one posted to a website last week, have pointed to data from Bitfinex itself, showing that the price of Bitcoin has frequently gone up soon after new Tether were created, generally as a result of big trades on Bitfinex.

                          “This absolutely reeks of price manipulation,” a security researcher and market analyst, Tony Arcieri, wrote on his blog in mid-January.

                          [...]

                          “This became more and more concerning, because every time the markets went down, you have seen the same thing happen,” said Joey Krug, the co-chief investment officer at Pantera Capital, which runs several virtual currency hedge funds. “It could mean that a lot of the rally over December and January might not have been real.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Той е на валутен борд. Ама наще инвестори хем искат да печелят, хем искат да става за разплащане. Хем душата в рая, хем ...
                            Валутен борд, ама не се знае дали има покритие

                            https://www.nytimes.com/2018/01/31/t...oin-price.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Следете Тетър-а, ако пропадне, коня отиде у ряката
                              Той е на валутен борд. Ама наще инвестори хем искат да печелят, хем искат да става за разплащане. Хем душата в рая, хем ...
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Следете Тетър-а, ако пропадне, коня отиде у ряката

                                Коментар

                                Working...
                                X