IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • странно еврейчета . насдакът дига и убиткойна и той. що еврейчета . щото айти играта скоро ще приключи . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

    Коментар


    • [QUOTE=Money;n3292485

      Но нищо де. Ти си тук най-печелившия от всички. Браво! [/QUOTE]

      Нееее, далеч съм от тази мисъл. Имам един приятел притежаващ 1 биткойн, закупен в зората на криптовалутата. За смешни пари. Ей така, защото обича да има от всичко.
      Не го продаде на 18000$, въпреки, че го агитирах. Сигурно няма да го продаде и за 100000$ предполагам, защото човека си има пари и му е интерсено и кеф, когато сме на пиячка в компания да сподели за опита си и да е компетентен.

      Скоро пихме заедно и сподели, че дали е 10$ койна или 100000$ на него му е все едно... все ще има теми за разговор.

      П.П. ако койна мине под 10$ щял да се хвали колко е загубил

      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

      Коментар


      • Така е, признавам, отстрани е лесно да се дават съвети.

        Ти като продаде беше разгара на еуфорията. А и моят съвет беше веднага да продадеш един койн, което щеше да ти гарантира че си на печалба дори другите койни да се занулят.

        Но нищо де. Ти си тук най-печелившия от всички. Браво!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Трябваше мене да слушаш и да продаваш поетапно, ама карай.
          Много е лесно да се дават съвети, какво да се прави с чужди инвестиции. Лесно е да се прави обобщение и на база минали събития.

          Лесно е сега да се каже: трябваше мене да слушаш:-) 70-80000 $ са си пари и за бедния и за богатия.

          Аз поне чистосърдечно си признах, как ме хакнаха и си купих 6 койна за откуп и за какви пари ги купих.
          Пак чистосърдечно си признах на колко ги осребрих реално след всички такси и посреднически комисионни.

          Можело ли е да го изиграя по-добре? Със сигурност.

          Ами ако те бях послушал и не бях продал 2 койна на около 16000$ и 4 на около ( вече не помня точно ) 17000$ и взех реално с 1/5 по-малко, защото не съм в час и ме грабиха посредници?!

          Колко щях да взема сега или утре пак с тези огромни комисионни като за мен невежия?

          Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

          Коментар


          • 8000 поредният еверйски балон се пръсна с гръм и трясък а още не съм видял обем дъно

            Коментар


            • Новите видеокарти по две за лев.
              Миналата седмица гледах 1080ti за 3600 лева, със здраве да си я продават.
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • абе битивиту точно на върхо казаха че трябва да си държа убиткойните за 25000. защо падна от тогава за бога . измамници лъжци . как ме излъгаха само . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  ей сега тоя биткойн ако дигне рязко от свещеното 8531 много ще се ядосам защото ми се иска да фалирам още и още биткойнажии от израеееееееееееееееллллллллллллллл докато не фалирам и последния . дано падне още дано
                  Ще падне няма каде да ходи. Реално цената му преди 1 година по това време беше към 1000 долара. Тоя растеж беше дива манипулация на големи играчи, хубава реклама и много шарани на кукичката. А всяка графика с такъв ръст знаем какво се случва после.Просто много хора дето си нямат и понятие набиха луди пари в койни, кой си ипотекирал къщата, кой взел заем от баба му, кой си продал нивата. Нещо което е прекалено хубаво не е на хубаво

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
                    ...Монополните съвети и услуги , които получих тук бяха меко казано " мечешки"
                    Успехи на всички и дано няма много българи останали с горещият картоф!
                    Недей че са му слаби ангелите, той още на 11К откачи, сега е в тази позиция


                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • ей сега тоя биткойн ако дигне рязко от свещеното 8531 много ще се ядосам защото ми се иска да фалирам още и още биткойнажии от израеееееееееееееееллллллллллллллл докато не фалирам и последния . дано падне още дано

                      Коментар


                      • Трябваше мене да слушаш и да продаваш поетапно, ама карай.

                        Коментар


                        • Бряяяя, не бях влизал тук доста време.... нито пък следя цената на криптовалутите. Голям спииих на балона.
                          Добре, че кеширах 6 те биткойна, които имах. Далеч от тавана, но кеша си е кеш. Хапартамента закупен с тези виртуалност е реалност и носи релален доход от 300 евро, които се реинвестират в хапартаменти и злато.

                          Малко печалба и доход, но сигурни. Монополните съвети и услуги , които получих тук бяха меко казано " мечешки"
                          Успехи на всички и дано няма много българи останали с горещият картоф!
                          Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                          Коментар


                          • Виждаме и седмици отпред... 25% надолу само за 2 дни!

                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Около 5 000 може да задържи по-дълго, но това ще откаже много от “миньорите” и производствената цена ще падне. След което може да има бавен спад още надолу.

                              Коментар


                              • Бързо, бързо, щото вече е под 8 000.

                                Коментар

                                Working...
                                X