IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Който има хойни - да продава бързо и при Хима, за една-две седмици ще навакса загубите. Днес с един хойн - 5К Хима, утре - доста по-малко, а пък за другата седмица... не ми се мисли... Но, всеки си знае...

    Коментар


    • Не вярвам да спре до тук.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Дебело,двуцифрено червено.....

        Ще има и инерция това слизане,както при качването

        въпросът е дей дъното
        Moже и тук на 8000 , другите нива са 7100 и после 5200

        Коментар


        • Не се опитвай да хващаш падащия кинжал. Ще се порежеш.

          Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Дебело,двуцифрено червено.....

          Ще има и инерция това слизане,както при качването

          въпросът е дей дъното

          Коментар


          • Дебело,двуцифрено червено.....

            Ще има и инерция това слизане,както при качването

            въпросът е дей дъното
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

              Ти като си умен ,защо си само с 9000 $ и то не твои пари /поне така беше писал/.Вкарай повече.
              9000 евро в крипто и то само за търговия и без левъридж - не са малко пари. Аз бих го нарекъл риск мениджмънт. Да влезеш all in в крипто е меко казано безумно. Не знам вие какви милиони въртите по борсите, ама не ми се струва, че сте ги набили всичките в един вид активи.

              Коментар


              • Не съм специалист.Копирано от друг сайт

                Коментар


                • Тъй де, директно са го казали на шараните:

                  Crypto coin company ‘disappears with millions’, leaving one-word message: ‘Penis’

                  Kaто има кеш за вземане и цените растат:


                  Като почне да пада:

                  http://metro.co.uk/2018/01/29/crypto...penis-7270455/
                  Last edited by IvanTerziev; 02.02.2018, 12:54.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Айде бай Маринец! Под 8500 за кеска, както обещах! За разлика от Монопола си спазвам обещанията. Неска има - утре нема! Ще свършат! Вкарвай самосвала на заден и фъргай с голямата лопата, и се надай да стане 100К ...


                    Баси Рипълът поевтинял 5,2 пъти... Голям подарък си направиха за Коледа мойте познати! И Етерът се срина. Черен петък неска, утре няма
                    Last edited by IvanTerziev; 02.02.2018, 12:43.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                      Спрямо края на миналата година обезценката е вече около -58%. Предполагам, че спекулантите, които са купували преди няколко месеца са вътрешно с двата крака.
                      Спрямо Февруари 2017 ръстът е около 800%. Какъв е коментара за спекулантите, купили тогава?

                      Коментар


                      • Личните спорове си ги водете на лични съобщения!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Монопола ме знае каква ми е играта, баш на клакьори да показвам - не мерси!
                          Боли ме мене '' бацето '' , каква ти е ''играта''
                          Нали се направи на ''пич'' на 11700 $ , иска да ти показвам ''къси ''
                          Сигурен , че ще расте .....
                          Имаш понятие от графика и трейд , колко кучето ми
                          Монопола - вика - ме знае ... мухахахахахахахаахахахах
                          Абе , такива като теб , ако не съблечат до голо - кой , бееееееее




                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Умен съм, 1. щото не рискувам мои и 2. щото съм ги изкарал
                            3. щото и най-голямата тъпня да извършиш, по никакъв начин няма да си признаеш, че си се минал

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Умен съм, 1. щото не рискувам мои и 2. щото съм ги изкарал
                              Предполагам е так.Като си умен значи си изкарал доста пари,като смяташ,че в койните има хляб,логично е да вкараш много,за да изкараш много.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                                Щото е форумен ербап
                                Да е показал сделката , както изисква от другите при спор ?
                                Най вероятно 9000€ е виждал , когато са продавали фамилните ниви.......
                                Може и 9300
                                Монопола ме знае каква ми е играта, баш на клакьори да показвам - не мерси!

                                Коментар

                                Working...
                                X