IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Под 2000, означава, че може и 500, може и 10.

    Нула не вярвам да стане в близките 5-6 години. Вече го има от 10г. и има хора, които вярват, че може да се ползва за плащания. А щом вярват и си го подмятат значи наистина може. Това е самосбъдващо се предсказание.

    Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Money - очаквам да достигне истинската си цена 0.0000000000....какви 2000 долара, не става за нищо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

      Бацка,
      Купувам 6 бр. Palit 1080ti gamerock premium, чисто нови с БГ гаранция, на цена от 1700 лв. с ДДС парчето.
      Ти като месия, били ме ориентирал дали до края на годината ще мога да осъществя сделката?
      БацеТО, разбирам, че въпросът ми е от неприятните за теб и затова го повтарям!

      Коментар


      • БАЦЕ - никакви служби а само един единствен човек, който се е покрил защото е бил наясно какво ще стане - сега банки които не кредитират нормални неща са се набили в него и когато крашне ще искат да разкъсат сатошито, да бъде убит по особенно мъчителен начин..нещо такова.В момента се търкаля на 8 - 9 хиляди долара а това са зверски пари за това нищо.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Money - очаквам да достигне истинската си цена 0.0000000000....какви 2000 долара, не става за нищо.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Тоя фундамент го виждам, да. Това имам предвид, като казвам, че дългосрочно ще стане екзотика с цена под 2000 долара.

            Първоначално изпратено от Abnell Разгледай мнение

            За масата си прав, за отделни групи не съм съгласен. Има достатъчно исторически данни за цената и използваемостта на биткойн преди 2017, когато все още не беше раздут балон. Не е нужно на криптовалута да замени долара, за да види употреба. Има много видове услуги, които биха имали полза от електронен метод на плащане който не е кредитна карта или банков превод, дори и като изключим наркотрафикантите и дилърите на оръжия
            Last edited by Money; 02.02.2018, 21:22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Сатоши Накамото кой знае сега на кой остров си пие уискито и хили на човешката глупост.
              Тцтцтцтц ......... ма ти верно ли , бе Gross
              Такъв не съществува !
              Цялата работа е разработка на ''СЛУЖБИ '' или на някой от рептилските лагери .
              Точно за проверка на
              човешката глупост
              Всички последващи проверки ще бъдат все по мащабни ,яки и с поголеми последствия .за .............. семкаджиите
              Last edited by БАЦЕ; 02.02.2018, 21:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Отвращението от нещо което хората не разбират предизвиква “любов” към нещо друго, което още по-малко разбират и което сто пъти по-лошо от това, от което са се отвратили.

                Кажи ми как ще анализираш този “фундамент”?


                За масата си прав, за отделни групи не съм съгласен. Има достатъчно исторически данни за цената и използваемостта на биткойн преди 2017, когато все още не беше раздут балон. Не е нужно на криптовалута да замени долара, за да види употреба. Има много видове услуги, които биха имали полза от електронен метод на плащане който не е кредитна карта или банков превод, дори и като изключим наркотрафикантите и дилърите на оръжия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                  То, че е подлежащо за анализ, подлежащо е. Друг е въпроса, че няма никаква гаранция, че анализа ще е верен или грешен.

                  Или анализа на анализите на "всяко нещо в което участва човека и човешкия сентимент" е доказал че няма никаква познаваемост, никаква корелация и ефектът е горе долу колкото да хвърляш ези и тура.
                  То ,баце , нищо в тоя живот '' нема гаранция '' че ще е верно или не ..... че ще стане или не ...
                  Всичко е % на хипотетична сбъдваемост ............
                  Самия факт , че точно ти пишеш тук , сега , в този си вид е 1 / 20 000 000 .
                  Толкова са сперматозоидите в нормалния мъж ....
                  Ти просто си бил най -бързия
                  От тук натам , след като си се появил ........ се включваш в облака на ''човешкия сентимент ''
                  Виждал ли си огромно ято птици , летящи и правещи невероятни лупинги като движени на ятото...........
                  Да си видял ''ударили се птици '' - сентимент !!!!
                  Голямо , огромно ято риби , плуващи като една ............
                  Видял ли си '' сблъскали се риби '' в целия рибен облак - сентимент !!!!

                  Аре , карай си с ези и тура .................... не ми се обяснява повече .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    То, че е подлежащо за анализ, подлежащо е. Друг е въпроса, че няма никаква гаранция, че анализа ще е верен или грешен.

                    Или анализа на анализите на "всяко нещо в което участва човека и човешкия сентимент" е доказал че няма никаква познаваемост, никаква корелация и ефектът е горе долу колкото да хвърляш ези и тура.
                    Сатоши Накамото кой знае сега на кой остров си пие уискито и хили на човешката глупост.

                    Коментар


                    • реално погледното не съм доволен щото евреите дигнаха биткойна он свещеното 8531 а аз се надявах да видим днес 7000 но и това ще стане на този етап паплачта е фалирана . скоро ще фалирам и трейдърчетата прохесионалисти . ух мулимайкоооооооооооооооооооо

                      Коментар


                      • Отвращението от нещо което хората не разбират предизвиква “любов” към нещо друго, което още по-малко разбират и което е сто пъти по-лошо от това, от което са се отвратили.

                        Кажи ми как ще анализираш този “фундамент”?

                        Първоначално изпратено от Abnell Разгледай мнение

                        Според мен фундаментът е отвращението към някои от финансовите практики на големи институции и правителства, и към тенденцията непрекъснато нещо електронно да записва къде сме, какво правим, какво купуваме и с кого общуваме. Криптовалутите, на които биткойн в момента е лицето, на теория предлагат решение на някои от тези проблеми, а това има поне някаква стойност.

                        Edit: Относно втората част аз електричеството, това е така в момента, докато все още всичко е на база proof of work. Ако proof of stake се получи, както уж ще става с етериум, графичните карти и електричеството ще бъдат заместени буквално със заложени етери, които ще се губят при манипулация на съставения блок, и съответно ще действат като гарант за сигурността. Има много начини да се създаде общо доверие между непознатите които съставят мрежата от копачи, и сигурно с времето ще се намери най-добрата комбинация между сигурност, ефикасност, цена и т.н.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                          Абсолютно невярно !
                          Всяко нещо в което участва човека и човешкия сентимент , е подлежащо на анализ
                          То, че е подлежащо за анализ, подлежащо е. Друг е въпроса, че няма никаква гаранция, че анализа ще е верен или грешен.

                          Или анализа на анализите на "всяко нещо в което участва човека и човешкия сентимент" е доказал че няма никаква познаваемост, никаква корелация и ефектът е горе долу колкото да хвърляш ези и тура.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Abnell Разгледай мнение

                            Съгласен съм, че фундаменталният анализ не е водещ, но техническият също не е. Даже бих казал, че водещото при биткойн няма нищо общо с никакъв анализ, освен на тези които от време на време бутат пазара в определена посока за краткосрочни изгоди. В този смисъл двата главни отбора са шепата манипулатори и стадото манипулирани, и на нито един от двата не им дреме за вълните на някакъв си Елиът.
                            А кой до тук е говорил за ''някакъв си Елиът "
                            За мен е ''тъмна Индия ''
                            Кажи нещо повече за него ,
                            Ще ми е интересно
                            Last edited by БАЦЕ; 02.02.2018, 20:37.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Т.е. според тебе има някакъв “твърд” сентимент, вяра в полезността на биткойн, който е всъщност фундамента?


                              Според мен фундаментът е отвращението към някои от финансовите практики на големи институции и правителства, и към тенденцията непрекъснато нещо електронно да записва къде сме, какво правим, какво купуваме и с кого общуваме. Криптовалутите, на които биткойн в момента е лицето, на теория предлагат решение на някои от тези проблеми, а това има поне някаква стойност.

                              Edit: Относно втората част аз електричеството, това е така в момента, докато все още всичко е на база proof of work. Ако proof of stake се получи, както уж ще става с етериум, графичните карти и електричеството ще бъдат заместени буквално със заложени етери, които ще се губят при манипулация на съставения блок, и съответно ще действат като гарант за сигурността. Има много начини да се създаде общо доверие между непознатите които съставят мрежата от копачи, и сигурно с времето ще се намери най-добрата комбинация между сигурност, ефикасност, цена и т.н.
                              Last edited by Abnell; 02.02.2018, 20:32.

                              Коментар


                              • Т.е. според тебе има някакъв “твърд” сентимент, вяра в полезността на биткойн, който е всъщност фундамента?

                                Което включва и фактът, че цялото това хипер полезно нещо струва доста електричество. Което също се мени според сентимента на миньорите.

                                Първоначално изпратено от Abnell Разгледай мнение

                                Можеш да следиш, но не и да предсказваш, защото движенията не са резултат от сентимента на целият пазар, а на малка част от него. Останалата част или си е татуирала HODL на челата, или си е купила биткойни защото е модерно и хич не се занимава да им трепери всеки ден. Биткойн има фундамент, просто този фундамент се равнява на цена в пъти по-ниска от дори и сегашната, но със сигурност не нула.

                                Коментар

                                Working...
                                X