IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някъде около 70-80% съм сигурен, че ще има пробив на първото ниво - 7 100.

    Днес или утре.

    Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение



    Наближаваме първото ниво ...трупове ще има на второто
    Кретенчо , нема да му стигнат сатошитата за сезал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение


      Сал не вдявам що те е страх да скъсиш, да спечелиш някой лев?
      От снощи завъртях 2000 евро оборот, а ти - нула
      Нали 10 пъти написах... Избягвам да играя по пазари, дето няма логика. Утре стадото пак ще реши, че ще свършат, и ще надуят до произволна сума.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Скоро и под 7 000.

        Само предупреждавам. Преди два месеца казвах, че има още нагоре и може да се направят пари от спекула, да не кажете, че само злобея и оплювам.
        Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

        другите нива са 7100 и после 5200
        Наближаваме първото ниво ...трупове ще има на второто
        Кретенчо , нема да му стигнат сатошитата за сезал.

        Коментар


        • Скоро и под 7 000.

          Само предупреждавам. Преди два месеца казвах, че има още нагоре и може да се направят пари от спекула, да не кажете, че само злобея и оплювам.

          Коментар


          • Моля, без заяждания и обидни подмятания.
            रादोस्त

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Е затуй ми е кеф да те питам къде са ти парите и що не си в позиции
              Въобще не ти е кеф
              Ама въобще .....
              Като гледаш графиката на биткойня, където са твойте пари и където си В ПОЗИЦИЯ ти...(партер)

              мухахахахахахаха.......
              Last edited by БАЦЕ; 05.02.2018, 16:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение

                Нема такова нещо .
                Всичко зависи от това кой и какъв е противника ти
                Има противници , които като паднат , трябва 7-8 от най -силните песници у муцуната да вкараш ..За да свърши окончателно съпротивата
                Справка : К1 и ММА
                А има и такива , на които ти е кеф и още и още ...
                Е затуй ми е кеф да те питам къде са ти парите и що не си в позиции
                Last edited by X_Y; 05.02.2018, 16:33.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                  Ееее, още е зима и е много рано да се изклюва отоплението.

                  Копачита още могат да се греят с ток с коефициент на трансформация 1ца или малко над 1ца

                  За сведение собствениците на климатици и термопомпи се греят с коефициент 3-4 или дори и 5 и 6 !!!

                  Обаче......много се зачудвам, какво ще правят копачите, какво ще правят лятото, когато топлината не е желана и е вредна?!

                  Хм?!
                  Ще си топлим басейните, не бери грижа хахаха
                  Копачитата имат друг коефициент - викат му "токът излиза безплатно, че даже и ти плащат за него".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    Добри ютро,
                    девиз на койновете тия дни:
                    Днес по-евтино от вчера, но по - скъпо от утре!

                    Балъците като ги окосиш сабахлем - до икиндия покарали други! Аз затуй не играя на този пазар. Няма грам логика, това е 100% емоция. Все едно да залагам на турска сапунка.

                    Сал не вдявам що те е страх да скъсиш, да спечелиш някой лев?
                    От снощи завъртях 2000 евро оборот, а ти - нула

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Начи, стига сте плюли момчетата, дето си играят на крипто. Аз винаги съм бил огромен противник на койните, но ако бях вкарал 100 лева в тях преди 6 години, сега щях да съм милионер от човешката глупост. Или пък да съм ги изгубил в гокс-а
                      Паднал противник не се рита, макар някои хора да си го заслужават отвсякъде. И все пак силните са великодушни, така че оставете хората да ближат рани и да се надяват за нещо по-добро. Някога си. HODL
                      Нема такова нещо .
                      Всичко зависи от това кой и какъв е противника ти
                      Има противници , които като паднат , трябва 7-8 от най -силните песници у муцуната да вкараш ..За да свърши окончателно съпротивата
                      Справка : К1 и ММА
                      А има и такива , на които ти е кеф и още и още ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Начи, стига сте плюли момчетата, дето си играят на крипто. ...
                        Паднал противник не се рита, макар някои хора да си го заслужават отвсякъде. И все пак силните са великодушни, така че оставете хората да ближат рани и да се надяват за нещо по-добро. Някога си. HODL
                        Щото не си виждал какви псувни вървят и какво триене пада в темата, за който не е заслепен фанатик като тях. Да сме се махали от темата, тролове сривлювци семкаджии и какви ли не още. Само защото сравних броя койни в топ 100 с броя песъчинки в един вагон. Там някъде са 200 милиарда бройки...
                        Като "светата" инквизиция едно време. Плоска земя, всичко се върти около тях, и несъгласните на кладата!
                        Правилната мантра според тях е, че ще свършат. Нищо, че само форковете на BTC се канят да стават 50, алтовете минаха 2000 броя... Тряя си хептен заслепен, че да се вържеш на евтините им номера. Приказката за Торбалан ми се вижда по-правдоподобна от "ограничените" койнове. Ама нали ние сме лошите, и ся злобеем...
                        Last edited by IvanTerziev; 05.02.2018, 15:38.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                          Бай Марине купувай сега ти е паднало. Извини ме ти не купуваш ти търсиш балъци да купуват! Интересно като изчезнат, щото балъка се учи само като му изпразнят джоба какво ще правите и на кой ще продавате крипто простотиите си.
                          няма го бай марин
                          отвъртел е бушоните и зъзне, копачките вече и за топлене не стаат.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Начи, стига сте плюли момчетата, дето си играят на крипто. Аз винаги съм бил огромен противник на койните, но ако бях вкарал 100 лева в тях преди 6 години, сега щях да съм милионер от човешката глупост. Или пък да съм ги изгубил в гокс-а
                            Паднал противник не се рита, макар някои хора да си го заслужават отвсякъде. И все пак силните са великодушни, така че оставете хората да ближат рани и да се надяват за нещо по-добро. Някога си. HODL
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Брее ново дъно до моята прогноза от 2000 остават още някакви си 5500 долара, с тези темпове да месец

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                за тоя де няма безплатен ток...
                                Случвало се е няколко пъти досега.
                                Ееее, още е зима и е много рано да се изклюва отоплението.

                                Копачита още могат да се греят с ток с коефициент на трансформация 1ца или малко над 1ца

                                За сведение собствениците на климатици и термопомпи се греят с коефициент 3-4 или дори и 5 и 6 !!!

                                Обаче......много се зачудвам, какво ще правят копачите, какво ще правят лятото, когато топлината не е желана и е вредна?!

                                Хм?!
                                Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                                Коментар

                                Working...
                                X