IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

    Утре сутринта 8500.. вторник 7500... петък 6000.. ще върне събота и неделя гаражните борси ще се погрижат.. койнаджийте ще стискат и ще се радват / като сега/, че обръщат и така до 750 и после ще има рев какво стана
    Да,и един мармот завива шоколад
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Биткойна като гледам едва, едва се крепи над 9 000.
      Утре сутринта 8500.. вторник 7500... петък 6000.. ще върне събота и неделя гаражните борси ще се погрижат.. койнаджийте ще стискат и ще се радват / като сега/, че обръщат и така до 750 и после ще има рев какво стана

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Добро утро.

        Позеленяхме

        дали намерихме дъното?

        лайткойна 35% за ден
        Поне 6 дъна виждам тука, без да ставам дребнав. Големият тренд е очевиден. Някой батка яко сипва с лопатата, като гледам обемите долу в сиво. И му се получава с все по-малки суми.
        Last edited by IvanTerziev; 04.02.2018, 11:23.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Добро утро.

          Позеленяхме

          дали намерихме дъното?

          лайткойна 35% за ден
          Поне 6 дъна виждам тука, без да ставам дребнав. Големия
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Биткойна като гледам едва, едва се крепи над 9 000.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Добро утро.

              Позеленяхме

              дали намерихме дъното?

              лайткойна 35% за ден
              И 75% от дъното оня денд

              Коментар


              • Добро утро.

                Позеленяхме

                дали намерихме дъното?

                лайткойна 35% за ден
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от monopola
                  Въртяна мастия бре Иначе си добър да избираш картинки.... Любимият ти рипъл направи 50% от вчерашното дъно. За един ден. Ти какво направи през това време? И въобще през което и да е време. Лаладжия жалък....
                  Инвестирах в XPlay. За да спечелите вие от Рипъл - все някой трябва да загуби. Защото са ограничено дефлационно количество, и както знаем нищо в природата не се губи, само си сменя притежателя.


                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola
                    и я ми я покажи 2013 на цялата графика?
                    Струва 0,1 биткойн!
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от monopola
                      ... Не мога да повярвам, че може да има толкова огромна концентрация на глупост в човешко същество....
                      Eeеех...
                      Не можем да сме изнтънчени като вас! Аз се доверявам на очевидното, не си измислям ДНК и ФЕП (фантастика евристика прогностика)!
                      А очевидното е:
                      https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/


                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Xman1 - дребни пари.

                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                          Ето тук може да следите колко е печеливша дадена видеокарта... миньорите са много далеч, от това да копаят на загуба.

                          https://www.nicehash.com/profitability-calculator


                          Мисля че избързахте много с "предизвестяването" края на криптовалутите.


                          Всъщност държите се доста инфантилно, явно малко от вас са търгували изобщо нещо през живота си. Дори при зеленчуците цените не са едни и същи през цялата година.


                          П.С. Направете сметка за някой, който копае да речем с GTX 980 Ti, колко пари е направил до сега, колко пъти му се е изплатила картата и тн....
                          Баси , само от едно от кранчетата с не малко помощ от рефералите суча колкото една карата 1050ti и си мислех,че си губя времето... хахахаха . Да си продават картите на който искат и стария лаптоп може значи да се изплати 10 пъти. За любопитните ето кранчето :
                          http://freebtcmine.com/?partner=77448
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Ето тук може да следите колко е печеливша дадена видеокарта... миньорите са много далеч, от това да копаят на загуба.

                            https://www.nicehash.com/profitability-calculator


                            Мисля че избързахте много с "предизвестяването" края на криптовалутите.


                            Всъщност държите се доста инфантилно, явно малко от вас са търгували изобщо нещо през живота си. Дори при зеленчуците цените не са едни и същи през цялата година.


                            П.С. Направете сметка за някой, който копае да речем с GTX 980 Ti, колко пари е направил до сега, колко пъти му се е изплатила картата и тн....
                            Last edited by Xman1; 03.02.2018, 19:38.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              Добри Ютро!!!
                              Добри Ютро бай, Маринец! Радвам се, че се появи! Че като почне да дърпа надолу и се покриваш, и почвам да се притеснявам. Кажи сега, натовари ли самосвала на 7 и нещо К за биткойнче? Обещах ти тая цена, и лично ти я докарах на борсите, пък ти не се появи да отиграеш.

                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                                Добри Ютро!!!
                                Сривлювците в тази тема така и не разбраха че с Биткоина шега не бива!!!
                                https://thebitcoin.pub/t/bitcoin-his...nce-2012/28687
                                Хаха Шоуто ще продължи докато не остане нито една овца не остригана

                                За овцете бай ви Марин е вълк в овча кожа.. внимавайте, че и той ще ви хапне за закуска

                                Коментар

                                Working...
                                X