IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

    Еми ако знаех какво е то щях да го бръсна, особено лайткойна.
    Ръстовете обикновено са в началото на американската сесия на разните борси (не че има директна връзка с тях) - около 4 следобед българско време.
    Като ще правиш дейтрейд - купувай сутрин, продавай вечер.

    Коментар


    • Да кажем ,че в биткойн са вкарани 500 милиярда долара ,което е нищо като сума за САЩ ,така че всичко може да се очаква .Ще го крепят и
      надигат докато бъдат изсмукани от 10 до 50 трильона и после чао.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
        За любителите на конспиративни теории. Биткойна резервен план ли е на амерканците и долар 2.0
        https://news.bg/int-politics/bitkoyn...kasperski.html
        Личното ми мнение за биткойна са коментарите ми в тема История.
        Биткойн е последно оръжие на американците как да ограбят света и колкото е по-висока стойността му толкова грабежът е по-голям,
        но хората взеха да се усещат.След като повечето държави взеха да игнорират доларът като средство за разплащане да живее
        новата измишльотина наречена биткойн.

        Коментар


        • Голдман Сакс постави началото на изкупуването на всички борси от банките....Което ще постави въпроса пред всички притежатели на криптовалути - аз против статуквото и банките ли съм в името на нова децентрализирана валута или просто искам да си печеля парички от спекула Ако не напуснат много хора борсите след придобиването им от банките, значи човешката алчност взема връх. Което е най-вероятният сценарий.

          Коментар


          • Кой питаше за бананите?
            https://bananacoin.io/
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • За любителите на конспиративни теории. Биткойна резервен план ли е на амерканците и долар 2.0
              https://news.bg/int-politics/bitkoyn...kasperski.html
              Личното ми мнение за биткойна са коментарите ми в тема История.
              Last edited by Todor Sabev; 28.02.2018, 10:09.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Playman77 Разгледай мнение

                Европейците си легнаха, американците вечерят, каквото направиха, направиха, а на азиатците им мина сутрешния пик... Не можа да пробие тая вечер...аз съм дал къси на 10500, ама може и до 10400 да падне....Ако не се появи мистър КИТ.....
                Е проби, даже се върна да провери колко е голяма дупката, но така или иначе пътя нагоре е открит. Известно време къси после пак дълги и така върви борбата.

                Коментар


                • Iv_max .- пари за койни дават тези които са ги брали от дърветата или са им извирали от пясъка, акъла им е толкова че да "прозрат" бъдещето и те контролират цената, имат пари и купуват тези шътове. Побъркаха ги , искат да си продават петрола всичкия на куп защото са заплашени от коли с акумулатори - малолитражки по тон и половина и по големи нормални леки коли по 2 тона, обачее те си вярват на страховете. На мен ми е интересно как ги правят луди, техните пари са от националната диария и ако ги одухат за криптобъдъщето е по добре щото могат да ги одухат за други глупости не толкова безвредни. Да живее криптото ще кажа накрая !

                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Iv_max - защо са си дали парите за гаражна борса тия хора, поне в собствен гараж ли е борсата или виртуален.

                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

                      Еми ако знаех какво е то щях да го бръсна, особено лайткойна.
                      Европейците си легнаха, американците вечерят, каквото направиха, направиха, а на азиатците им мина сутрешния пик... Не можа да пробие тая вечер...аз съм дал къси на 10500, ама може и до 10400 да падне....Ако не се появи мистър КИТ.....

                      Коментар


                      • Уникални сте))

                        Просто невероятни!!!

                        See u ))

                        Коментар


                        • Я кажи с думи прости ще пробива или не, щот изнасям постове когато не съм много сигурен какво правя.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Тайминга не го бръснеш за слива ...
                            Еми ако знаех какво е то щях да го бръсна, особено лайткойна.

                            Коментар


                            • Ако разбереш какво са парите, как функционира паричната система и защо функционира така, веднага ще ти светне, че биткойн (с идеята да стане пари) е фундаментално сбъркан като философия. DLT теоретично може да стане за емисия на ценни книжа, но май и това още не е сигурно. Истинските пари не са токени паднали от небето и това съвсем не е случайно.

                              Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                              Просто нещата са трудни за разбиране от обикновените хора... защото вместо постепенна еволюция на разплащанията... т.е. вместо ПейПал или банковите разплащания да стават все по-автоматизирани, бързи, сигурни и удобни, докато накрая не достигнат до някакъв вид централизирани крипто токени... имаме директно, децентрализираната валута Биткойн, предоставена ни любезно от Сатоши Накамото. Един вид Сатоши ни "спестява", естествената еволюцоия... и ни праща 100 години напред... и ние естествено не сме готови. Но това няма никакво значение, криптовалутите са тук, децентрализирани, криптирани и готови за използване. Която държава ги въведе първа, може директно да "отлита" за 22-ри век... разбира се тази държава трябва да е "достатъчно" технологична... такива като Венецуела, които са на ръба на фалита едва ли биха имали голяма полза.




                              В момента системата работи с високочестотна търговия търговия и се купува и продава всяка наносекунда. Въобще не е ясно, дали тромавият и бавен блокчейн ще може да насмогне. Всъщност, ясно е, че и най-мощният чейн няма да насмогне.

                              Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                              При продължаващо нарастване на автоматизация от този тип... как си представяш днешната финансова система?! От едната страна ще имаш ботове, които всичко ще правят за секунди... а от другата страна на гишето "Кака Пена", ще им "одобрява" транзакциите мудно и тромаво?!.... със сигурност всичко това ще се "токенизира", за да е удобно на машните да работят. Но за да е сигурна цялата система, трябва да е криптирана... и... така достигаме до нещо подобно на Рипъл... но защо да не направим и следващата стъпка, защо да се ограничаваме до централизираните токени, като вече така или иначе имаме децентрализирани.



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                Представяте ли си...като допълнение на предния постинг...кво ще стане))) Ако НАСДАК почне да търгува за собствена сметка?))))))))))

                                Значи имайте пред вид че ще разкаже играта на всички....отма. Луди ще ни направи всички)))

                                Ако и позволят..друг кинта няма да види))))

                                Ей това е положението с криптовалутите)))


                                Точно обратното е с криптосите.

                                Коментар

                                Working...
                                X