IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 8000 битчиз

    Коментар


    • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
      ТЕ, копаят вие купувате мечти.

      http://www.168chasa.bg/article/6812478
      Moже да съм скептик, но дори и аз признавам, че копането с безплатен ток е супер далавера. А копачките сигурно са купени с крадени кредитни карти

      Коментар


      • ТЕ, копаят вие купувате мечти.

        http://www.168chasa.bg/article/6812478

        Коментар


        • Добри ютро!
          Рипълчето 7,52 пъти по-евтино. Съни искаше да подарява Рипъли по Нова година, за реклама на новото и прогресивното и парадигмата с изкуствен интелект вътре.
          Етер 3,38 пъти по-евтин.
          Продаваш си къщата за прогресивни и ограничени кески, и докато си намериш друг имот...
          Неска има утре няма! Парите ти ги няма! Имаше една адаптация на притчата за Биткойн, ама не ми се търси сега.
          Веднаж у темната Индиа в ено село дошел един омраз и казал на селяньете, че ша купува маймуне по десет долара парчето. Селяньете куто виделе, че има бая маймуне у жунглъта, отишле а ги ловат. Омразът купил неколко иляди за по десет долара. Маймунете, каде рипале по дръвеата, останале малко и ората спреле да си дават зор а ги ловат. Тогива тоа им рекъл, че ша копува по дваесе долара бройката. Ониа като чуле, па отишле да ловат маймуне, кой на трици, кой на друга стръв. Обаче маймунете намалели още. Офертата била вече на дваесе и пет долара, а у гората немало вече ни маймуна, ни уй. Тогива омразът им рекъл, че ша копува по пейсе долара парчето! Обаче имАл бил работа у големиа град и неговиа менажер щел да копува наместо ньега. Менажера им казал: “А глейте оня пустиняк що маймуне е насъбрал, да му го тура! Язе ша еба да ви ги продам по триесе и пет долара, а оня куту си доде, виа ша му ги дадете по пейсе долара!” Селяньете си извадиле сичката парасъ и купиле сичкото маймуне… Повече не виделе ни менажера, ни омраза, ка са обърнаале - маймуне отсекъде!
          Сега имате по-добра престава ка работи Уол Стрийт…
          Last edited by IvanTerziev; 12.04.2018, 11:19.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Todor Sabev - това шега ли е ? Няма такова животно - инвестиция в крипто, не е дори и спекула а долнопробна измама.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Силен сигнал за дълги за този който иска да рискува част от капитала си за да реализира свръх печалби. Ситуацията много наподобява 2014, 2015 година. Поздрави.
              Tия, дето се връзват колко ограничени били криптосите като предлагане, и как щели да свършат...
              Тия шарани са нещото, дето наистина е ограничено, и почна верно да свършва. Каква е гаранцията, че ще ви пуснат нова порция шарани? Особено след воя на сегашните, дето си направиха "подаръци" по нова година?

              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                В продавалника е нещо страшно, 13 страници само с обяви за продажба на платформи за печатане на криптоси. Повечето обяви са от март месец. Криптоманияците отчаяно се опитват да се отърват от копачките си. Дали ще намерят нови балъци, на които да ги пробутат за толкова пари?

                Само на първата страница има обяви на копачки за около над половин милион
                Тия криптоидиоти май се опитват да пробутат губещата си инвестиция на някой друг.
                Силен сигнал за дълги за този който иска да рискува част от капитала си за да реализира свръх печалби. Ситуацията много наподобява 2014, 2015 година. Поздрави.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                  Аз се чудя кви са тея геймъри дето играят на компютри още? Някой геймър да ме светне поради ква причина някой не си вземе плейстейшън или там подобно и да си играе без да мисли за видеокарти, процесори.....прегряване и т.н

                  И аз съм "геймър" играя call of duty
                  Защото освен безмозъчни пуцалки за архаичните конзоли няма нищо друго. Всичко свестно като игри е за компютри - Battlefield, Starcraft2, WoW и много, много други

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Може би скоро геймърите ще купуват машинки за без пари. Поне за тях ще има полза от това преразпределение и нефективно инвестиране в безполезен инвентар

                    Аз се чудя кви са тея геймъри дето играят на компютри още? Някой геймър да ме светне поради ква причина някой не си вземе плейстейшън или там подобно и да си играе без да мисли за видеокарти, процесори.....прегряване и т.н

                    И аз съм "геймър" играя call of duty

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dox Разгледай мнение
                      Съфорумци, по повод на въпроса за криптоманията - отидете в olx.bg и пишете в търсачката "mining rig", за да видите какво чудо е - стотици миньори си продават копачките...А като гледам какви пари тези ентусиасти са вкарали в хардуер, разбирам защо пазарът на имоти у нас последните години е в сериозна стагнация...
                      В продавалника е нещо страшно, 13 страници само с обяви за продажба на платформи за печатане на криптоси. Повечето обяви са от март месец. Криптоманияците отчаяно се опитват да се отърват от копачките си. Дали ще намерят нови балъци, на които да ги пробутат за толкова пари?

                      Само на първата страница има обяви на копачки за около над половин милион
                      Тия криптоидиоти май се опитват да пробутат губещата си инвестиция на някой друг.
                      Last edited by Frosty; 10.04.2018, 23:46.
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                        Някой колега от тук да не си продава машинките?
                        Тук не съм видял криптоминьори, защото в Инвестор традиционно пишат предимно борсови играчи.

                        А криптоманията е предимно сред младите и ентусиазирани геймъри, родени в края на миналия век, тоест с манталитет, формиран вече в условията на "развития" капитализъм..
                        Last edited by dox; 15.04.2018, 01:58.

                        Коментар


                        • Dime - Сорос най вероятно без да знае е инвестирал в крипто и понеже не му се губи медийно се завъртя на 180 градуса. Нормално е. Или пък инвестира в крипто на късо..той обича тези работи да ги прави.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dime Разгледай мнение
                            Здравейте, аз съм нов тук ще ви пусна малко информация . Сега големите китове обират всичко и е нормално да притискат пазара, който издържи издържи, https://news.bitcoin.com/first-soros...gram%20Channel
                            Много ценна информация

                            Предполагам като запален криптоман си пропуснал встъпителните думи на статията:

                            "First, if reports are to be believed, "



                            Колкото по купуват китовете, толкова по пада цената.

                            Коментар


                            • Може би скоро геймърите ще купуват машинки за без пари. Поне за тях ще има полза от това преразпределение и нефективно инвестиране в безполезен инвентар

                              Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                              Някой колега от тук да не си продава машинките? Аз ги погледнах по 10-15 бона..... И щяха да избият за няколко месеца..... Само дето графика каквато показвам Бай Марин няма никаде и няма да има никога. Цена от 100 бона ще видим само когато един хляб в магазина ни струва хилядарка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dox Разгледай мнение
                                Съфорумци, по повод на въпроса за криптоманията - отидете в olx.bg и пишете в търсачката "mining rig", за да видите какво чудо е - стотици миньори си продават копачките...А като гледам какви пари тези ентусиасти са вкарали в хардуер, разбирам защо пазарът на имоти у нас последните години е в сериозна стагнация...
                                Някой колега от тук да не си продава машинките? Аз ги погледнах по 10-15 бона..... И щяха да избият за няколко месеца..... Само дето графика каквато показвам Бай Марин няма никаде и няма да има никога. Цена от 100 бона ще видим само когато един хляб в магазина ни струва хилядарка

                                Коментар

                                Working...
                                X