IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Криптоси ще има, ако и още да нямаме истински витално крипто, дето става за кеш. Удобно поне колкото кредитните карти.
    Престъпление срещу планетата е да гориш въглища, за безсмислените си изчисления.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Ще ли доживея да ви принудят да "копате" само със собствено произведена, зелена енергия?
      Що пък не??? Правил съм проучване - не е невъзможно, но засега е по-изгодно с леля Гинка в комбина. Ако за в бъдеще е неизгодно (да съм с Гинка в комбина) ще си Копам със Зелена енергия и пак ще съм от ПЕЧЕЛИВШИТЕ!
      Важното е да ЗНАЕШ КАКВО ПРАВИШ!!! Анадънму?
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Ще ли доживея да ви принудят да "копате" само със собствено произведена, зелена енергия?
        Май ми се виждаш прекален оптимист за криптосите, надали ще оцелеят толкова дълго.

        Коментар


        • Ще ли доживея да ви принудят да "копате" само със собствено произведена, зелена енергия?
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Ха Добри Ютро!!!
            В момента една карта 580 с 8 гигабайта памет прави 5$ на ден, т.е. изплаща се за има/няма 90 дни!!! И после Копае на ПЕЧАЛБА!!!
            На Печелившите - ЧЕСТИТО!!!
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • За предпочитане е такива като тебе да ме имат за трол. Пред това да се бях ушил навръх Коледа. И после цял живот да ми напомня, че който слуша фантастики за големите парадигми е много вероятно парадигмата да са лично неговите трудно изкарани пари. Историята познава много такива балони, ама тоя е най-малоумния и като идея, и като мащаб! Купуваш си виртуални точки в нечия база данни, и чакаш да намериш по-голям шаран... При условие, че дори Биткойн конференцията не мож си плати с тях, и дори който ги беше въвел за разплащания - после се отказа.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Все някой ви е виновен на вас, мрънкалниците! Аз говоря с ФАКТИ! Дори познах тоталния срив на цените, само с един месец сбърках! Ся, ако не ти харесва, че се сурнаха по пързалката, виж в огледалото на кого да се сърдиш!
                Мрънкалник.....да се сърдя на някого....Кеска, ти наистина си неповторим дебил! Познал бил срива....и какво от това? Все същия долнопробен трол ще си останеш!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                  А защо трябва да цвъкаш в тема, която е полезна на много хора докато я съсипеш?!
                  Все някой ви е виновен на вас, мрънкалниците! Аз говоря с ФАКТИ! Дори познах тоталния срив на цените, само с един месец сбърках! Ся, ако не ти харесва, че се сурнаха по пързалката, виж в огледалото на кого да се сърдиш!

                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    И защо трябва да хващам нещо от тия измишльотини?
                    А защо трябва да цвъкаш в тема, която е полезна на много хора докато я съсипеш?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                      Сподели тука с широката общественост, ТИ какво хвана от тези 8 пъти надолу при Рипъла и 75% нагоре през последния месец?
                      И защо трябва да хващам нещо от тия измишльотини?

                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Ем при толкова могъщ срив, към 8 пъти при Рипъла... как няма да се вдигнат с тия проценти! За едни сватба, за тия де "инвестираха" по Коледа - брадва! Още точат сълзи и сополи, че познавам едни де скочиха с кредит и с двата крака!
                        Не реви на чужди гробове, че току-виж мумията възкръснала, а сподели тука с широката общественост, ТИ какво хвана от тези 8 пъти надолу при Рипъла и 75% нагоре през последния месец?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                          Кеска, скивай какво пишат хората https://www.investor.bg/kriptovaluti...mpaign=tag_box
                          Ем при толкова могъщ срив, към 8 пъти при Рипъла... как няма да се вдигнат с тия проценти! За едни сватба, за тия де "инвестираха" по Коледа - брадва! Още точат сълзи и сополи, че познавам едни де скочиха с кредит и с двата крака!

                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Че кой иска да го спира?

                            То едното е свързано с другото. Не са един или 2 случаите, дето копането почва да идва с отрицателна доходност. В тая огромна тема основно говорите за спекула и цена. Ако не беше дивата спекула темата щеше да е 50 пъти по-малка.

                            Над 100 % едва ли може да падне цена. 8 пъти поевтиняване е спад с 87,5%, ако не бъркам нещо.
                            Кеска, скивай какво пишат хората https://www.investor.bg/kriptovaluti...mpaign=tag_box

                            Коментар


                            • Изглежда никой от успешните нашенци там не се завърта в този форум, затова ще дам малко разяснения. След регистрацията ще получите код на телефонния си номер. Не струва нищо. Първото нещо което трябва да направите е да посочите какво ще копаете. Направете го на GHS 4.0 от горния ляв ъгъл на акунт страницата си. След това отидете на кранчето, изчакайте няколко секунди да се зареди и го решете. Ще получите безплатно около 0.01 GHS 4.0. Веднага започва да ви се върти брояча и виждате как расте силата на вашето копане. Кранчето пуска веднъж на ден. Можете да избирате какво да копаете в зависимост от това кое ще ви донесе повече. За сега е най добре да се копае GHS 4.0. Ако има заинтересовани може да коментираме още, но за сега толкова. Ако някой се регистрира през линка ми ще съм му благодарен https://www.eobot.com/new.aspx?referid=1805732

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от spartak varna Разгледай мнение
                                Някой ползвал ли е този сайт https://www.eobot.com/new.aspx?referid=1805732 . Виждам, че в челото на класацията там се появяват нашенци и копаят сериозно. Ако някой иска да сподели опит ще ми е интересно. Може да се започне безплатно като се ползва кранчето.
                                Fee-то за копането е 45% - прекалено много е според мен. В хашнест-а дори и при най-ниските цени от последния месец не мина 30%, но се движи паралелно с цената - като се вдига - таксата пада.

                                Коментар

                                Working...
                                X