IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    https://coinmarketcap.com/currencies/litecoin/
    И другите са подобни, ама Лайткойн прави фигурите като по учебник Устойчивата цена по тая графика е нейде около нулата, чисто визуално. Един ден студентите по икономика ще ги учат тия графики, в контекста на холандските лалета.
    Ванкооо Ванко.... толкова вложена енергия но не и в правилната посока... жал ми е
    между другото трябва да ти призная едно... имаш набито око добре си се спрял на Лайта продължавай да го наблюдаваш истина е че ще влезе в учебниците
    Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
      https://www.investor.bg/novini/130/a...sovnik-269085/
      Кеска, знаем, че ще си от първите, които ще го закупят
      O да, у дома съм се заринал с луксозни стоки... Важно ми е имиджа пред останалите тъпанари. Туй, че тия пари могат да влязат в бизнес и да свършат нещо полезно - не ме грее...
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • https://www.investor.bg/novini/130/a...sovnik-269085/
        Кеска, знаем, че ще си от първите, които ще го закупят

        Коментар


        • https://coinmarketcap.com/currencies/litecoin/
          И другите са подобни, ама Лайткойн прави фигурите като по учебник Устойчивата цена по тая графика е нейде около нулата, чисто визуално. Един ден студентите по икономика ще ги учат тия графики, в контекста на холандските лалета.
          Last edited by IvanTerziev; 18.09.2018, 09:31.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Това някой пускал ли го е тук http://cointiply.com/r/ayLQ
            Събира се лесно и бързо. Става за занимавка. Ако искате да удвоите отивате тук https://minergate.com/a/c183ab2347ca96fe9100eefd
            По някое време ми пуснете на лични рефа си за да ви прехвърля малко от мен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Kaк тъй, да не са успели да материализират кеските, ами не си ги пазаруват от Нета? Да ги режат на килограм като сирене, и да не ги пускат на митницата. 20 000 за койнче, голям майтап! Да почнем да правим арбитраж, ония още влакове взривяват!
              Арбитража не е за теб Ванка, от него изпадат пари...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                Глупости на търкалета. Иван са прави на луд за ТЕЛК .
                За това припява една и съща мантра.

                Иване в ИРАН все още е 20 000$ биткойна, в турция в момента има бум на кеските, а в южна корея си е норма да са по скъпи от на всякъде.

                Ще има да чакаш с години докато в ТЕЛК-а се ограмотят що е то кеска и пак няма да те признаят за луд.
                Kaк тъй, да не са успели да материализират кеските, ами не си ги пазаруват от Нета? Да ги режат на килограм като сирене, и да не ги пускат на митницата. 20 000 за койнче, голям майтап! Да почнем да правим арбитраж, ония още влакове взривяват!
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Така така, БГ класиката - безработен предприемач.
                  Глупости на търкалета. Иван са прави на луд за ТЕЛК .
                  За това припява една и съща мантра.

                  Иване в ИРАН все още е 20 000$ биткойна, в турция в момента има бум на кеските, а в южна корея си е норма да са по скъпи от на всякъде.

                  Ще има да чакаш с години докато в ТЕЛК-а се ограмотят що е то кеска и пак няма да те признаят за луд.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    Радвам се, че такива като тебе имат безработицата за нещо негативно.
                    Обмислям да наемам хора.
                    Идват ми на аванта. Хвала на такива като вас, дето плашат народа с безработица.
                    Безработица в България на практика няма, ама туй е тайна, не го споделяй!
                    Така така, БГ класиката - безработен предприемач.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Ето това вече наричам търговски гений... но поне ми се изясни защо си безработен.
                      Радвам се, че такива като тебе имат безработицата за нещо негативно.
                      Обмислям да наемам хора.
                      Идват ми на аванта. Хвала на такива като вас, дето плашат народа с безработица.
                      Безработица в България на практика няма, ама туй е тайна, не го споделяй!
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение


                        redcretin, де да беше прав, да купувам винаги на върха, и после да скъсявам
                        Ето това вече наричам търговски гений... но поне ми се изясни защо си безработен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                          Биткойна като се е пръкнал нищо не е струвал. Ти къде го видя в минус от нищото? Ади падай от 5 метра, че си се разхвърчал нещо.
                          Айде, тия мантри до безкрай. Едва ли някой тук е купил на нулата, тъй, че дай по-скромно. На теория съм милиардер, ако първо открия машина на времето. Лесно е да гледаш графиката назад, и да назидаваш какво е можело.
                          Преди Коледа като ви разправях, че е балон - то бяха псувни, то чудо. С 5 години стоманата предвиждахте през блокчейна , пък на самите кески не успяхте!

                          redcretin, де да беше прав, да купувам винаги на върха, и после да скъсявам

                          Чудя се има ли още дали има някоя баба да не е разбрала за парадигмата на новата икономика, и новата реколта шарани да надуе поне до Коледните цени. Туй след няколко години, като се поуталожи пушилката.
                          Last edited by IvanTerziev; 11.09.2018, 12:26.
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Ти къде видя минус?
                            Купуваш за Коледа на 21 К $, и хоп сега наближава 5 К. Те ти загуба. При някои алткойнове спадът е двуцифрен брой пъти, не %. Все едно да си купил фабрика на 8-ми септември '44 г.

                            Етерчето 7,4 пъти по-евтино сега, от пика на големите приказки. Нова икономика щеше да прави и т.н. залъгалки, да си ги шитнат по-лесно.
                            Всъщност за себе си си прав, ти си от оная алчна порода дето винаги купува на върха ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Кое ми е манипулаторското? Ако бях излъгал за нещо щеше да скочиш 5 метра високо.
                              Биткойна като се е пръкнал нищо не е струвал. Ти къде го видя в минус от нищото? Ади падай от 5 метра, че си се разхвърчал нещо.
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                                Аз пък си наскубах 1000 кучета от кранчетата когато струваха по малко от долар за 1000 - сега са 4-5 ПЪТИ по скъпи.
                                А ти си МАНИПУЛАТОР.
                                А ако лично си се набутал - нас всички на БОЛИ ФАРА за теб.
                                Кое ми е манипулаторското? Ако бях излъгал за нещо щеше да скочиш 5 метра високо.
                                Аз кески не съм притежавал досега. За малко да се излъжа за копачки, ама ми мина. Винаги съм смятал, че туй е съвременна мания за лалета, и не ми се ще да влизам в тая пирамида.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X