IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ей Ванка - виж какво си ми отговорил преди има-няма 2 седмици на мой пост:

    Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    Абе отива към 6 000, при 7 800 оня ден пик...
    Гледаш ли цените изобщо?
    Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
    Видяхме малко Фоерверки и сега полека ще се върнем към нормалния ход на нещата - т.е. Биткоин нагоре към 10.000$ а Биткоин Кеша около 1/10 от цената на Биткоина. Това не значи че няма да може да се прави добра спекула пак - покупки под 0,07 и продажби над 0,12 (0,14)
    Който спечелил - Честито! На другите: "не губи кураж - следва нов тираж"!!!
    Няма ли да ми кажеш: Извинявай (или нещо подобно) ???
    Иначе Звучиш МНОГО АВТОРИТЕТНО: "Гледаш ли цените изобщо"!!! Аз съм ги гледал, ама за след 2 седмици, а ти какво си гледал - незнам ......

    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      IvanTerziev - карданото е борсичка която ще ти превежда фиатни пари направо в дебитната карта, софтуера ще е готов някога - още не са го направили обаче са пуснали криптоса. Виж им сайтчето - 65 годишни японци са им в листата на проявяващите интерес. Обаче се качва яко наистина с луди проценти. Мисля да направя като Форексмастера - да изчезна от тази тема.
      Aха, ей за туй питах! Реализирали са една от идеите дето щяхме да ровиме, ако намерех поне половин програмист дето да не държи да си умре на кюбикъла.
      Зариби ме. 2 приказки трябваха като тая! Не очите на понички у някакви измислени проценти.
      Ще проверя и ако верно е това ще инвестирам у тия, и ще почна да ги следя изкъсо. Удрят точно у слабите места на всички криптоси.
      Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

      Каква борсичка, бе, ще ме умориш от смях..
      https://www.youtube.com/watch?v=Ja9D0kpksxw
      Мързи ме на глиган в момента, не ми се рови половината свят да проверявам. Дано на трейдъра да му е станало весело.

      Рипълите в известна степен са го направили това нещо от горния цитат, ама Гугъл... аман!
      Last edited by IvanTerziev; 28.11.2017, 21:20.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Мисля да направя като Форексмастера - да изчезна от тази тема.
        Ако изчезнеш - няма да ми липсваш, за разлика от Форекс Мастъра.
        remember remember the fifth of november

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          IvanTerziev - карданото е борсичка която ще ти превежда фиатни пари направо в дебитната карта, софтуера ще е готов някога - още не са го направили обаче са пуснали криптоса. Виж им сайтчето - 65 годишни японци са им в листата на проявяващите интерес. Обаче се качва яко наистина с луди проценти. Мисля да направя като Форексмастера - да изчезна от тази тема.
          Каква борсичка, бе, ще ме умориш от смях..
          https://www.youtube.com/watch?v=Ja9D0kpksxw

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            IvanTerziev - карданото е борсичка която ще ти превежда фиатни пари направо в дебитната карта, софтуера ще е готов някога - още не са го направили обаче са пуснали криптоса. Виж им сайтчето - 65 годишни японци са им в листата на проявяващите интерес. Обаче се качва яко наистина с луди проценти. Мисля да направя като Форексмастера - да изчезна от тази тема.
            Много добри идеи ама имат да догонват тия :

            https://www.saltlending.com/
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Ами ако няма вяра във вечното движение нагоре...
              Според мен бай хойна ще се движи само нагоре. Това е единственият начин да привличат интереса на нови участници. Докато в един момент цялата пирамида не се разпадне спонтанно, тогава и останалите криптоси ще изгърмят.
              Когато настъпи тоя критичен момент предполагам, че всички т.нар. "борси" едновременно ще хлопнат кепенците, ще изчезнат безследно от интернет и ще оставят койнаджиите с пръст в уста. Няколко пъти вече гледахме предварителна прожекция на този филм с гокса и с други борси, включително и български.
              Най-хубавото в цялата работа е, че никой не знае кога ще настъпи краят на койните.
              Може да е в други ден, а може и да е след 5 години, и междувременно да добутат цената на бай хойна до 30-40 хиляди долара за парче.
              Мнението ми не е препоръка за нищо.
              Last edited by Frosty; 28.11.2017, 20:14.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • IvanTerziev - карданото е борсичка която ще ти превежда фиатни пари направо в дебитната карта, софтуера ще е готов някога - още не са го направили обаче са пуснали криптоса. Виж им сайтчето - 65 годишни японци са им в листата на проявяващите интерес. Обаче се качва яко наистина с луди проценти. Мисля да направя като Форексмастера - да изчезна от тази тема.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • monopola - бялата книга е дебилна, по добре прочети за безплатните кебапчета дето писах.
                  Last edited by supertrader; 28.11.2017, 20:07.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Малко по същество

                    Някой ползвал ли е някакъв софтуеър за управление на по-голям брой Асик машини? Тоест едновременно да им задавате смяна на пул или пък да се рестартират, ей такива неща, да не трябва това да се прави ръчно на всяка една машина, че е малко досадно. Евентуално тоя софтуеър да е и с някакъв калкулатор на доходност и автоматична смяна на валутата?

                    И в тази връзка пак питане към миньорите - сменяте ли валутата често според какво изкарва най-много пари? На мен ми е доста досадно и не го правя, пък и в 90% от случайте наисхаш плаща най-много, пък и смятам, че биткойна е фундамента на целия крипто свят, тоест в дългосрочен план предпочитам да трутам от него. От време на време въртя някакви малки алткоини уж за висока доходност, но наистина не ми се занимава, пък и не желая да отделям повече от половин един час на ден за цялото това нещо. Та как сте решили нещата при вас?

                    Коментар


                    • HuKePa - явно не четеш вече дадох прогноза че ще стане един трилион долара някога си и няма проблем да го докарат до там.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Как не се намери някой смелчага да отвори къси ... и да се похвали
                        чакам опции и фючърси аз...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                          Защо да отваря къси?
                          Ами ако няма вяра във вечното движение нагоре...

                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Защо да отваря къси?
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                              +1
                              Той е и Автор на Темата за което аз лично му БЛАГОДАРЯ!!!
                              Как не се намери някой смелчага да отвори къси ... и да се похвали
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivancholak Разгледай мнение
                                Нека днес всички си спомним за казаното от Форекс Мастера.... 10000...

                                Мастер, върни се, липсваш ни
                                +1
                                Той е и Автор на Темата за което аз лично му БЛАГОДАРЯ!!!
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X