IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Барби, казват че няма по-голям хейтър от някой, загубил пари. Като те гледам, вярно е
    От копачки в последните 2 месеца се вадят много прилични пари - от търговия имам предвид. Нещо като 30% печалба минимум
    Преди два месеца може, сега обаче нещата поемат на юг.
    Ти би ли си купил копачка сега?
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Насам, народе, на келепира Копачки с 5 звезди за баламурници с излишни пари
      https://www.cryptocompare.com/mining/#/equipment


      Барби, казват че няма по-голям хейтър от някой, загубил пари. Като те гледам, вярно е
      От копачки в последните 2 месеца се вадят много прилични пари - от търговия имам предвид. Нещо като 30% печалба минимум

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        каква е в момента рентабилността на копачите и въобще има ли такива дето плащат ток и да са на +.
        не съм гледал и търсил информация, но си мисля, че вече само тези дето крадат ток имат файда.

        поздрави
        БГ-класика като инвеститор - "не знам, не разбирам, ама ако някой печели - значи краде"
        Има. И ще има

        Коментар


        • Насам, народе, на келепира Копачки с 5 звезди за баламурници с излишни пари
          https://www.cryptocompare.com/mining/#/equipment


          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            каква е в момента рентабилността на копачите и въобще има ли такива дето плащат ток и да са на +.
            не съм гледал и търсил информация, но си мисля, че вече само тези дето крадат ток имат файда.

            поздрави
            В момента копането с Видеокарти, при цена на тока 0.1$/kW е на загуба https://whattomine.com
            В БГ тока е около 0,11$/kW - аз моите копачи не съм ги спрял защото се топля с тях, т.е. прихода в Криптовалути ми е на +. Колкото изкарам все е кяр. На пролет, в зависимост от ситуацията ще реша дали да спирам машините или продължавам.
            П.С1. топля дома в който живея + офиса от който работя.
            П.С2. По формуите чета ( bitcointalk.org ) че има места в Русия с цена на тока 0,04$/kW а в Щатите дори и още по-ниска, за Венецуела да не говорим, но там отдавна е подсъдно да "копаеш", отделно и тока им спира по 5-6 пъти на ден.
            remember remember the fifth of november

            Коментар



            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
              Имам два койна купени на 2550.......Падне ли под 1000 мога да купя за разнообразие още няколко....
              Изчакай още няколко дни, докато падне на 2.55 Бързо става
              Ще е още по-голямо разнообразието
              Last edited by barbaron; 25.11.2018, 12:45.

              Коментар


              • Имам два койна купени на 2550.......Падне ли под 1000 мога да купя за разнообразие още няколко....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  каква е в момента рентабилността на копачите и въобще има ли такива дето плащат ток и да са на +.
                  не съм гледал и търсил информация, но си мисля, че вече само тези дето крадат ток имат файда.
                  поздрави
                  21.11.2018, 11:29 Mr Barbaron предупреди:

                  Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                  Тази картинка е първият НЕКРОЛОГ НА КРИПТОКОЙНИТЕ

                  AntMinerL3+ е най-ефективната днес ASIC-копачка на лайткойни (LTC) с мощност 552 MH/s
                  Днес генерира 0.03616 LTC/ден = 1.18 USD/ден
                  и консумира 800 W/h, т.е. 2.30 USD/ден
                  следователно притежателят му губи 2.30 USD/ден

                  Вие си дрънкайте глупости, не ми пречите
                  Аз ще си припомня историята на копачките, която преживях с много кеф
                  https://cseweb.ucsd.edu/~mbtaylor/pa...puter_2017.pdf

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    запаси се с повечко тоалетна артия .
                    Намекваш, че се нааквам от кеф? Не точно, не е емоция, чиста логика. Кеските са ЕДИНСТВЕНОТО неограничено нещо на земята. Просто са безкрайни, ако имаше търсене щяха да се нароят още 1200 пъти по колкото сегашните 1200.
                    Ще останат в учебниците като най-голямата и тъпа финансова пирамида.
                    Last edited by IvanTerziev; 25.11.2018, 12:24.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • каква е в момента рентабилността на копачите и въобще има ли такива дето плащат ток и да са на +.
                      не съм гледал и търсил информация, но си мисля, че вече само тези дето крадат ток имат файда.

                      поздрави
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        С ден-два ми закъсня прогнозата, ама то дори и най-добрите грешат. Ето, че вече почва с тройка!
                        МакКафи ще си реже ли едни подробности, кво става с тоя човек?
                        запаси се с повечко тоалетна артия .

                        Коментар


                        • С ден-два ми закъсня прогнозата, ама то дори и най-добрите грешат. Ето, че вече почва с тройка!
                          МакКафи ще си реже ли едни подробности, кво става с тоя човек?
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • ДОБРУТРО на крановиците.
                            Още надолу, още може, още, давай....
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                              Факти: Един от многото мои портфейли:

                              Първата ми транзакция:





                              Ситуацията сега Не знаех, че има още 0.00229 BTC



                              Познай на какъв курс получените 157 биткойна са били обменени за долари и какво съм си купил с тях
                              А, ти ли си оня с пицата хахахаха
                              Всеки може да извади куп биткойни на адрес - достатъчно е да си ги върти като оборот.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                                Факти: Един от многото мои портфейли:

                                Първата ми транзакция:





                                Ситуацията сега Не знаех, че има още 0.00229 BTC



                                Познай на какъв курс получените 157 биткойна са били обменени за долари и какво съм си купил с тях
                                И на какво чудо си горд собственик за 3 000 000 $ ?

                                Изтъркани дънки ?
                                20 годишно рено ?
                                Скъсани нерви ?
                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X