IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Осъдиха за пране на милиони долари българина Росен Йосифов, екстрадиран в САЩ

    Според обвинението Йосифов и съконспиратори в Румъния са измамили поне 900 американци
    Съдът в Кентъки призна за виновен българина Росен Йосифов по обвинение за пране на милиони долари.

    Според обвинението чрез борсата си за криптовалута – „RG Coins“, 53-годишният Йосифов е ръководил организация, занимаваща се с международни аукционни измами.

    Делото срещу българина е продължило 2 седмици. Обвиненията към него са две – заговор за пране на пари и заговор за рекет, пише изданието „Коинтелеграф“.
    За всяко от двете престъпления той може да получи до 20 години затвор и глоба в размер на 250 хиляди долара. Наказанието му ще бъде определено на 12 януари 2021 г.

    https://btvnovinite.bg/svetut/osadih...n-v-sasht.html

    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Отстъпка от 10% за таксите в Бинанс с този линк.
      https://www.binance.com/en/register?ref=M619W5DN

      Коментар


      • Маринчо ''добрютрюто'' оправи биткойня , отиде у златото да ръси акЪл миналата седмица ..............

        Седи си тук , бре Маринчо и помагай на ''коньо'' , че на мен ми се струва че пак тръгнаа'ме за 5000............

        Коментар


        • Засега, може късо, може и дълго. Занапред дълго, разбира се. Формират се структурирани финансови продукти около биткойна, американски банки може вече да са custodians, в повечето държави вече има данъчна рамка за биткойна, подобна на тази за златото. Става си като баш asset class, чакаме институционалните За днес - утре - нямам идея

          Коментар


          • тая тема що замря . няма ли вече платени коментатори тука . хххххххххх

            абе днес по соросоидната битиви някъв каза че трябва да купуваме биткойни

            КЪСО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Коментар


            • абе тоя биткойн много пъти се подпира на тоя обем 4000- егати подпирането . мисля вече да го закарваме на 500 обема . ххиихиххиихиххи

              Коментар


              • https://fiatleak.com/
                кой купувал койните, Ню Йорк естествено

                Kупихте ли си от Шведския Криптонекс ??
                cryptonexlabs.com
                Last edited by benassi; 16.04.2020, 18:54.

                Коментар


                • Аз поне след запой сутринта съм изтрезнял.
                  И шведките са избягали някъде.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Има ли шанс да занули това чудо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                      Аз го виждам на 500 скоро където на амбразурата ще се хвърлят всички и там цената може да закрепи!

                      Реално много хора не разбраха каква е играта! А тя е следната!

                      Капиталовия пазар скочи 400%! Портфелите на играчите набъбнаха. Койна беше нещото, което обещаваше с 1% от портфейла да направиш чудеса! А и никога не се знае? Нали така?

                      Крепенето междувременно се осъществяваше и от ИТта, които като хора с високи доходи, смятаха, че това е тяхното нещо, че тяхно е бъдещето и технологиите и, че вкарването в това лайно, не само "обещава" да се направят много пари, но и дава възможността човек да подлати собственото си самочувствие с успешна инвестиция, от което бъдеще, и той като ИТ, самия е част!
                      Попарата се завъртя и хората започнаха да набиват парички!

                      Сега рецесията ще помете технологичния сектор. Борсовите играчи ликвидират позиции, в това, което са купили само като надежда да им е нещо като тото фиш, а числата изглежда не излезнаха! Оптимистите от тук та до 500, ще се пробват да хващат кинжалите, като набиват парички в камината!

                      Общо взето е това!
                      господине , вие и тук ли разбирате хавата . оправихте вируса златот към 3000 и сега ръсите познания за биткойна .
                      то има прогнози от над 1 година къде ще ходи биткоин . драги господини почини суи малку да ни починат очите от джиджибиджи постовете ти
                      общу взето-дало е това .
                      буххаахахахахахахаххахахаха
                      мерси

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                        А така, като слезе на 1000 може да осредниш
                        При Биткойн на 1000
                        Готов ли си да осредняваш DJIA на 10 000

                        Коментар


                        • Аз го виждам на 500 скоро където на амбразурата ще се хвърлят всички и там цената може да закрепи!

                          Реално много хора не разбраха каква е играта! А тя е следната!

                          Капиталовия пазар скочи 400%! Портфелите на играчите набъбнаха. Койна беше нещото, което обещаваше с 1% от портфейла да направиш чудеса! А и никога не се знае? Нали така?

                          Крепенето междувременно се осъществяваше и от ИТта, които като хора с високи доходи, смятаха, че това е тяхното нещо, че тяхно е бъдещето и технологиите и, че вкарването в това лайно, не само "обещава" да се направят много пари, но и дава възможността човек да подлати собственото си самочувствие с успешна инвестиция, от което бъдеще, и той като ИТ, самия е част!
                          Попарата се завъртя и хората започнаха да набиват парички!

                          Сега рецесията ще помете технологичния сектор. Борсовите играчи ликвидират позиции, в това, което са купили само като надежда да им е нещо като тото фиш, а числата изглежда не излезнаха! Оптимистите от тук та до 500, ще се пробват да хващат кинжалите, като набиват парички в камината!

                          Общо взето е това!

                          Коментар


                          • Точно така - това са си моите пари!!!

                            Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                            А така, като слезе на 1000 може да осредниш
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              За Вас не знам, аз смятам днес да купя малко. Последната ми покупка бе на 3.111 Евро, сега се надявам да е около или малко под 5.000, ако слезе до 4.000 пак ще купя.


                              А така, като слезе на 1000 може да осредниш

                              Коментар

                              Working...
                              X