IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Засега, може късо, може и дълго. Занапред дълго, разбира се. Формират се структурирани финансови продукти около биткойна, американски банки може вече да са custodians, в повечето държави вече има данъчна рамка за биткойна, подобна на тази за златото. Става си като баш asset class, чакаме институционалните За днес - утре - нямам идея

    Коментар


    • тая тема що замря . няма ли вече платени коментатори тука . хххххххххх

      абе днес по соросоидната битиви някъв каза че трябва да купуваме биткойни

      КЪСО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Коментар


      • абе тоя биткойн много пъти се подпира на тоя обем 4000- егати подпирането . мисля вече да го закарваме на 500 обема . ххиихиххиихиххи

        Коментар


        • https://fiatleak.com/
          кой купувал койните, Ню Йорк естествено

          Kупихте ли си от Шведския Криптонекс ??
          cryptonexlabs.com
          Last edited by benassi; 16.04.2020, 18:54.

          Коментар


          • Аз поне след запой сутринта съм изтрезнял.
            И шведките са избягали някъде.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Има ли шанс да занули това чудо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                Аз го виждам на 500 скоро където на амбразурата ще се хвърлят всички и там цената може да закрепи!

                Реално много хора не разбраха каква е играта! А тя е следната!

                Капиталовия пазар скочи 400%! Портфелите на играчите набъбнаха. Койна беше нещото, което обещаваше с 1% от портфейла да направиш чудеса! А и никога не се знае? Нали така?

                Крепенето междувременно се осъществяваше и от ИТта, които като хора с високи доходи, смятаха, че това е тяхното нещо, че тяхно е бъдещето и технологиите и, че вкарването в това лайно, не само "обещава" да се направят много пари, но и дава възможността човек да подлати собственото си самочувствие с успешна инвестиция, от което бъдеще, и той като ИТ, самия е част!
                Попарата се завъртя и хората започнаха да набиват парички!

                Сега рецесията ще помете технологичния сектор. Борсовите играчи ликвидират позиции, в това, което са купили само като надежда да им е нещо като тото фиш, а числата изглежда не излезнаха! Оптимистите от тук та до 500, ще се пробват да хващат кинжалите, като набиват парички в камината!

                Общо взето е това!
                господине , вие и тук ли разбирате хавата . оправихте вируса златот към 3000 и сега ръсите познания за биткойна .
                то има прогнози от над 1 година къде ще ходи биткоин . драги господини почини суи малку да ни починат очите от джиджибиджи постовете ти
                общу взето-дало е това .
                буххаахахахахахахаххахахаха
                мерси

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                  А така, като слезе на 1000 може да осредниш
                  При Биткойн на 1000
                  Готов ли си да осредняваш DJIA на 10 000

                  Коментар


                  • Аз го виждам на 500 скоро където на амбразурата ще се хвърлят всички и там цената може да закрепи!

                    Реално много хора не разбраха каква е играта! А тя е следната!

                    Капиталовия пазар скочи 400%! Портфелите на играчите набъбнаха. Койна беше нещото, което обещаваше с 1% от портфейла да направиш чудеса! А и никога не се знае? Нали така?

                    Крепенето междувременно се осъществяваше и от ИТта, които като хора с високи доходи, смятаха, че това е тяхното нещо, че тяхно е бъдещето и технологиите и, че вкарването в това лайно, не само "обещава" да се направят много пари, но и дава възможността човек да подлати собственото си самочувствие с успешна инвестиция, от което бъдеще, и той като ИТ, самия е част!
                    Попарата се завъртя и хората започнаха да набиват парички!

                    Сега рецесията ще помете технологичния сектор. Борсовите играчи ликвидират позиции, в това, което са купили само като надежда да им е нещо като тото фиш, а числата изглежда не излезнаха! Оптимистите от тук та до 500, ще се пробват да хващат кинжалите, като набиват парички в камината!

                    Общо взето е това!

                    Коментар


                    • Точно така - това са си моите пари!!!

                      Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                      А така, като слезе на 1000 може да осредниш
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                        За Вас не знам, аз смятам днес да купя малко. Последната ми покупка бе на 3.111 Евро, сега се надявам да е около или малко под 5.000, ако слезе до 4.000 пак ще купя.


                        А така, като слезе на 1000 може да осредниш

                        Коментар


                        • Маркет капа без биткойна удари ново дъно,

                          Бай Маринец нали бяха сейф хевън,

                          Коментар


                          • АБЕ НАЛИ ТУЙ БЕШЕ СЕЙФ ХЕВЪН И СВЕТЛОТО БЪДЕЩЕ НА ЧОВЕЧЕСТВОТО . ДА НЕ СЕ ОБЪРНЕТЕ КЪМ КОНСЕРВИТЕ СКОРО ОТ МНОГО НАУКА И ТЕХНОЛОГИИ

                            Коментар


                            • За Вас не знам, аз смятам днес да купя малко. Последната ми покупка бе на 3.111 Евро, сега се надявам да е около или малко под 5.000, ако слезе до 4.000 пак ще купя.

                              Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                              Бай Маринец, кво стана тука бре, да купуваме ли.
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар

                              Working...
                              X