IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Никой на този свят не може да ти каже дали дадена корекция наистина е само корекция или е началото на нов тренд в обратната посока. То ако можеше - всички щяхме да сме милиардери .....

    Решението трябва да си го вземеш сама, и ако познаеш - печелиш, ако не - губиш.
    Първо ми казваш горното, а след това:


    Има едно нещо, което аз го повтарям до втръсване от поне 15 години - човек или има ТЪРГОВСКА СТРАТЕГИЯ с точно определени правила за вход и изход, и тази стратегия е тествана върху исторически данни, или играе (търгува) чисто СЛУЧАЙНО, което разбира се е с ранг на ХАЗАРТ. Твоят случай е втория и още от сега мога да ти кажа, че си обречена да си загубиш парите. Нищо лично .....
    Че ще зануля щото нямам стратегия? Каква е връзката между тия двете - едното е късмет, а другото - стратегия? Ами ако без стратегия позная и спечеля само на късмет и усет тогава какво? Докато държачите със стратегия чакат следващия пик след 4 години да минат на плюс? Ще се окаже, че без стратегия може да се печели повече отколкото със стратегия.
    Интересно като не знаеш в бъдеще какво ще се случи как ще си направиш стратегия и каква ще е тя ако не е тайна ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Никой на този свят не може да ти каже дали дадена корекция наистина е само корекция или е началото на нов тренд в обратната посока. То ако можеше - всички щяхме да сме милиардери .....
      Решението трябва да си го вземеш сама, и ако познаеш - печелиш, ако не - губиш.
      Има едно нещо, което аз го повтарям до втръсване от поне 15 години - човек или има ТЪРГОВСКА СТРАТЕГИЯ с точно определени правила за вход и изход, и тази стратегия е тествана върху исторически данни, или играе (търгува) чисто СЛУЧАЙНО, което разбира се е с ранг на ХАЗАРТ. Твоят случай е втория и още от сега мога да ти кажа, че си обречена да си загубиш парите. Нищо лично .....
      И аз това казвам. Не съм видял още милионер от форекс без стратегия. Ако има такъв, нека някой да каже. Хора, загубили парите си защото са без стратегия - почти всеки/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Тука е въпрос на кратко време вкарване на една дребна регулацийка и енерготосбит-а отключает все.
        Абсолютни глупости

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
          troika , Според мен имаш качества да се запишеш , във ВИТИЗ Кръстьо Сарафов катедра клоуни .
          Member
          Извинявай, може да е звучало като подигравка към тебе, просто обичам да се майтапя. Учил съм достатъчно технически анализ някога, изоставил съм фигурите, за мен са нещо несериозно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            мисля, че първият ми въпрос е елементарен за хора разбиращи от технически анализ. А вторият е до тия, които ми обясняват колно нормални били корекциите. И аз съвсем резонно ги попитах как да разбера дали са корекции или сривове. Но никакъв отговор. Иначе нямам нищо против корекции - ще държа, ако знам че е корекция. Ама да кажат как да ги разпозная за да взема информирано решение, а не да си загубя инвестицията и после да ми обяснят колко съм тъпа. Затова ги питам тях умните. Ама явно не са умни, а само от плюващи
            Е ти ще си заложиш парите на това, което ти напише някой в анонимен форум?

            Биткойн вообще не е за тебе, забрави за него, в твоя случай е хазарт. Няма никакво значение какво ще ти кажат от ТА, проблема ти е вообще, че мислиш да се занимаваш с биткойн. Все едно някой първолак да иска да кара на Формула 1. Вероятността да се разбие до 1 мин е 100%.

            Аз за последен път пиша, дано съм те накарал да се замислиш. Според мен ще плачеш ако продължиш по този начин. Трябва ти подготовка в тази област преди да започнеш да си изясняваш вообще ставаш ли търговия.

            Коментар


            • troika , Според мен имаш качества да се запишеш , във ВИТИЗ Кръстьо Сарафов катедра клоуни .
              Member

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                мисля, че първият ми въпрос е елементарен за хора разбиращи от технически анализ. А вторият е до тия, които ми обясняват колно нормални били корекциите.
                Следи за пробив на дъното от 28,12, на дейли - около 26 000.Падне ли под него считай работата за намангърена!

                Факта,че тая тема избута златната на 5-а страница,е доказателство че никой (от крипто-серсемите) Мед няма да яде.

                Тука е въпрос на кратко време вкарване на една дребна регулацийка и енерготосбит-а отключает все.
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Фигури може и да има всякакви, но какво от това?
                  Вие художници ли сте или трейдери?

                  Какво от това, че сте видели на екрана глава и рамене, ритащи коне или летящи извънземни? Как това ще ви помогне в търговията?
                  Е да де, и аз с това иронизирах, и Тройка май също

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                    В техническия анализ има ли ги тези две фигури: ритащ кон с десен заден и плезещ се бактриан?
                    Фигури може и да има всякакви, но какво от това?
                    Вие художници ли сте или трейдери?

                    Какво от това, че сте видели на екрана глава и рамене, ритащи коне или летящи извънземни? Как това ще ви помогне в търговията?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                      не съм много сигурен във фигурата, на мен по-скоро ми прилича на подкован кон, който рита с десния заден крак. Но ако гледам от друга гледна точка, ми прилича на двугърба камила която се плези и сега съм раздвоен.
                      В техническия анализ има ли ги тези две фигури: ритащ кон с десен заден и плезещ се бактриан?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        мисля, че първият ми въпрос е елементарен за хора разбиращи от технически анализ. А вторият е до тия, които ми обясняват колно нормални били корекциите. И аз съвсем резонно ги попитах как да разбера дали са корекции или сривове. Но никакъв отговор. Иначе нямам нищо против корекции - ще държа, ако знам че е корекция. Ама да кажат как да ги разпозная за да взема информирано решение, а не да си загубя инвестицията и после да ми обяснят колко съм тъпа. Затова ги питам тях умните. Ама явно не са умни, а само от плюващи
                        Никой на този свят не може да ти каже дали дадена корекция наистина е само корекция или е началото на нов тренд в обратната посока. То ако можеше - всички щяхме да сме милиардери .....

                        Решението трябва да си го вземеш сама, и ако познаеш - печелиш, ако не - губиш.

                        Има едно нещо, което аз го повтарям до втръсване от поне 15 години - човек или има ТЪРГОВСКА СТРАТЕГИЯ с точно определени правила за вход и изход, и тази стратегия е тествана върху исторически данни, или играе (търгува) чисто СЛУЧАЙНО, което разбира се е с ранг на ХАЗАРТ. Твоят случай е втория и още от сега мога да ти кажа, че си обречена да си загубиш парите. Нищо лично .....
                        Last edited by Mateev; 12.01.2021, 18:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                          Аз не съм чувал, виждал на живо или на тв човек, който може да ти отговори със сигурност на тези въпроси - какво ще се случи с някакъв си инструмент в бъдеще. Нещо си се объркала ако искаш чрез хазарт да си увеличиш парите, защото това, което ти правиш е хазарт. Нямаш система, нямаш риск мениджмънт, нямаш капиталов мениджмънт най-вероятно, общо взето въпрос на време е да си загубиш парите. Не се занимавай по-добре. Или изкарай няколко курса и поне ще спреш да задаваш такива въпроси.
                          мисля, че първият ми въпрос е елементарен за хора разбиращи от технически анализ. А вторият е до тия, които ми обясняват колно нормални били корекциите. И аз съвсем резонно ги попитах как да разбера дали са корекции или сривове. Но никакъв отговор. Иначе нямам нищо против корекции - ще държа, ако знам че е корекция. Ама да кажат как да ги разпозная за да взема информирано решение, а не да си загубя инвестицията и после да ми обяснят колко съм тъпа. Затова ги питам тях умните. Ама явно не са умни, а само от плюващи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vhk Разгледай мнение
                            За IvelinaJensen В момента рисуваме тренд обръщаща фигура глава и рамене ,според мен .
                            не съм много сигурен във фигурата, на мен по-скоро ми прилича на подкован кон, който рита с десния заден крак. Но ако гледам от друга гледна точка, ми прилича на двугърба камила която се плези и сега съм раздвоен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Изключително неграмотна позиция на FCA. Чак не е за вярване какви глупости пише в тази статия

                              Коментар


                              • За IvelinaJensen В момента рисуваме тренд обръщаща фигура глава и рамене ,според мен .
                                Last edited by vhk; 12.01.2021, 16:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X