IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Да бехте прочели това което дамата с хубавото име пусна...

    Но ето го пак:

    https://crypto-anonymous-2021.medium...e-f8dcf78a64d3
    Tether е измама. Това е ясно за всеки, който е запознат из основи с криптото. Когато рухне , а това ще се случи в един момент, пазара ще преживее много сериозни турбуленции. Но изводите, че Tether стои зад растежа не са верни. Този извод е споделян от мнозина, но е грешен. А защо е така? Който иска, сам ще разбере

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      Да бехте прочели това което дамата с хубавото име пусна...

      Но ето го пак:

      https://crypto-anonymous-2021.medium...e-f8dcf78a64d3
      Чукча не читател, а писател! Друго си е да праснеш дузина псувни на някой "колега" у форОма

      Коментар


      • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение
        Напоследък се замислям изобщо върху смисъла на добива и има ли такъв. Копам от 3 години, през които в 90% от времето добива ми е струвал колкото ако си го купя, или с някакъв малък процент печалба. Ако през това време си бях купил още 2х 3х по толкова, щеше да стане като да имам 2 или 3 копачки, ама без да съм ги купувал (имам една). Та смисъла от добива е ако се задържат високи цени + достатъчно ниска трудност за продължителен период от време. Сега ако се сринат цените или спрат добива на етер както се говори още от 2018-та, с копането на етц вече малко не излизат сметките. Та според мен копането ще замре след известно време по един или друг начин.
        Имаш 3 години между върховете, тогава се копа - а по върховете дето са 2-3 месеца всеки се продава и техника, и крипто.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Да бехте прочели това което дамата с хубавото име пусна...

          Но ето го пак:

          https://crypto-anonymous-2021.medium...e-f8dcf78a64d3
          Дълъг текст на английски, на кой ще му се занимава. Губи се ценно за инвестиции време...

          Коментар


          • Да бехте прочели това което дамата с хубавото име пусна...

            Но ето го пак:

            https://crypto-anonymous-2021.medium...e-f8dcf78a64d3
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Напоследък се замислям изобщо върху смисъла на добива и има ли такъв. Копам от 3 години, през които в 90% от времето добива ми е струвал колкото ако си го купя, или с някакъв малък процент печалба. Ако през това време си бях купил още 2х 3х по толкова, щеше да стане като да имам 2 или 3 копачки, ама без да съм ги купувал (имам една). Та смисъла от добива е ако се задържат високи цени + достатъчно ниска трудност за продължителен период от време. Сега ако се сринат цените или спрат добива на етер както се говори още от 2018-та, с копането на етц вече малко не излизат сметките. Та според мен копането ще замре след известно време по един или друг начин.
              Last edited by r22; 16.01.2021, 23:49.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                Може би не си се занимавал с копане и не знаеш колко може да се промени трудността за 6 месеца Отделно от хашреита, който ще влезе в мрежата и всъщност въобще няма такива маржове при копането. Всъщност ако има хора на който им е интересно копането може да се заформи дискусия и да се кажат полезни неща, стига троловете да не затрупат полезното с ла@на.
                Тури 4бр S9ки на масата по 200 лева бройката и почваме лафа. И в копането предстои мека революция заради едни друго уж несвързани събития

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                  Нещо друго: Да допуснем, че цената в момента е с 20-30% над изгодната за добив с копачка в БГ. Не е ли възможно с хеджиране да задържим цената на позицията на която е? Какво имам предвид? приемаме, че 25000$ е цената над която ни е изгодно да копаем до следващото вдигане на сложността. Пускаме къса позиция за 1 биткойн на цена 40000$. Целта е да изкопаем един биткойн следващите 6 месеца. Ако цената падне спираме копачката, и печелим от късата позиция. Ако цената се вдигне губим от късата позиция, но печелим от изкопания биткойн, като средната цена на изкопаното ще ни се върже 1BTC за 40000$.
                  Можете, ама не се прави по тъпия начин с късо Инак браво, за амнайсе години в темата се появи първия дето почна да мисли.

                  Коментар


                  • На мен не ми е ясно, защо зомбираните фенове на криптосите не си купиха по 100 биткойна преди години, когато цената му беше по 30 долара за бройка, и ФорексМастъра ги агитираше да купуват?
                    Сега вече изтърваха всички възможни влакове...



                    Ще стане много интересно, ако цената на тази понци крипто-схема удари 1 000 000 долара...
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                      Нещо друго: Да допуснем, че цената в момента е с 20-30% над изгодната за добив с копачка в БГ. Не е ли възможно с хеджиране да задържим цената на позицията на която е? Какво имам предвид? приемаме, че 25000$ е цената над която ни е изгодно да копаем до следващото вдигане на сложността. Пускаме къса позиция за 1 биткойн на цена 40000$. Целта е да изкопаем един биткойн следващите 6 месеца. Ако цената падне спираме копачката, и печелим от късата позиция. Ако цената се вдигне губим от късата позиция, но печелим от изкопания биткойн, като средната цена на изкопаното ще ни се върже 1BTC за 40000$.
                      Може би не си се занимавал с копане и не знаеш колко може да се промени трудността за 6 месеца Отделно от хашреита, който ще влезе в мрежата и всъщност въобще няма такива маржове при копането. Всъщност ако има хора на който им е интересно копането може да се заформи дискусия и да се кажат полезни неща, стига троловете да не затрупат полезното с ла@на.

                      Коментар


                      • Нещо друго: Да допуснем, че цената в момента е с 20-30% над изгодната за добив с копачка в БГ. Не е ли възможно с хеджиране да задържим цената на позицията на която е? Какво имам предвид? приемаме, че 25000$ е цената над която ни е изгодно да копаем до следващото вдигане на сложността. Пускаме къса позиция за 1 биткойн на цена 40000$. Целта е да изкопаем един биткойн следващите 6 месеца. Ако цената падне спираме копачката, и печелим от късата позиция. Ако цената се вдигне губим от късата позиция, но печелим от изкопания биткойн, като средната цена на изкопаното ще ни се върже 1BTC за 40000$.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                          В новия свят правителствата ще станат излишни и задължителни данъци няма да има. Нали именно затова е цялата борба в момента. Динозаврите от стария свят искат да си запазят статуквото и властта. Но метеоритът вече лети към тях и спасение няма да има.
                          Само и парите да не станат излишни, че тогава какво ще ги правим тия биткойнчета......

                          Коментар


                          • Айде и баце се появи
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                              А Никола Тесла къде го забравяш? Много от неговите открития и разработки са в основата на съвременните технологии.




                              .................................................. .........................

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Безброй велики открития са правени от гениални "хакери", скромно изчезнали след откритието.

                                Колко от вас знаят какво е създал Alan TURING, но го ползват ежедневно сега и след 100 века
                                Осъден от първобитни английски диваци за хомосексуалност,.

                                Колко от вас разбират какво е създал Алберт АЙНЩАЙН ? Къде са му милиардите?
                                Много малко общо има между неизвестния Сатоши и Айнщайн. А това че първият е неизвестен изобщо не значи, че е скромен (ако изобщо е един човек). Може просто да е гениален престъпник, който е пределно наясно, че животът му е в опасност. А щом се крие (именно КРИЕ се. Ако беше скромен човечец все някой щеше да го познава и да го похвали пред света) от самото начало, когато биткойнът не струваше нищо, значи всичко е планувано като престъпление още в зародиш и става дума за ПАРИ.
                                А Айнщайн е работил безкористно в името на науката и човечеството.

                                Между другото това видяхте ли го?



                                This is the story of a Bitcoin trade — the most financially impactful trade I’ve ever made in my life. It’s also the story of the deep-yet-frantic investigation of the crypto ecosystem that led me to…

                                Коментар

                                Working...
                                X