IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Тази нощ мемпула е бил претоварен. Нарастнал е до почти 180 000 чакащи транзакции. Таксата за направа на транзакция силно е нарастнала и в блокчейна са влизали само транзакции с цена над 250 сатоши на байт. Това се е случило именно по време на големия срив, който пък се е случил в азиатската сесия.

    Голямата активност на мемпула говори за това, че към борсите са пътували огромно количество "замразени" в локални портфейли Биткойни. Също така се е повишила и цената на всички уж стабилни USD койни, уж фиксирани към фиатния USD. Тоест голямата разпродажба на Биткойни е създала дефицит на USD койните.

    https://jochen-hoenicke.de/queue/#BTC,4d,count

    Със сигурност е имало някаква китайска, корейска или индийска новина, която е първопричината за случилото се тази нощ. И другото, което вече го знаем със сигурност - сега е моментът да купуват тези, които истински вярват във Биткойна.
    Времето за покупки на тези,които наистина вярват в биткойна отдавна е минало.Това време беше преди 7-8г.,което ти самият си пропуснал.И ако наистина си разбирал биткойна колко е велик както твърдиш сега,щеше да купиш още тогава.Защо чак след толкова години осъзна,че това нещо ще има бъдеще,дали не е защото видя,че цената започна да се вдига спекулативно и могат да се изкарат спекулативно някакви пари евентуално.Все пак ти си програмист,математик,но ти предпочете тогава да драскаш във форума на инстата за всичко друго,но не и за биткойна,с който сега ни проглушаваш ушите и да трупаш бонуси,с които да търгуваш.
    П.П. В момента седмичната графика начерта хубав М връх,който ти като технически грамотен човек,се надявам да го оцениш.А клишетата за вярата ги остави.
    Нищо лично,просто бизнес

    Click image for larger version

Name:	Screenshot_5.jpg
Views:	1
Size:	54.7 КБ
ID:	3748318
    Last edited by bokogega; 18.04.2021, 21:26.
    "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      егати

      Цял ден се мъча да пусна копачка на другия комп и не тръгва файла - моментално се затваря. Уж деактивирах дифендъра ама не ще. Преди месец ми се струва, че успях да го пусна ама не помня кво правих. Идеи?

      EthDcrMiner64.exe is not recognized as internal or external command

      кво ще рече това?
      Ще рече, че дефендера го е сложил този файл в карантината, поради което шорткъта не може да го намери на мястото, което го знае. Просто отиди в настройките, и му кажи на дефендера да не го закача този файл, а още по-добре му кажи да не закача цялата директория, в която се намира този файл.

      Start => Settings (зъбното колелце) => Windows Security => Update & Security => Windows Security => Virus & Threat protection => Manage Settings => Add or remove exclusions и там вече можеш да добавяш програми или цели папки, в които антивирусната програма няма да прави проверка за вируси.

      Добра практика е на някой от дисковете да си създадеш специална папка, защитена от дефендера, и после в нея да си инсталираш всички копачки, които си пожелаеш.
      Last edited by Mateev; 18.04.2021, 20:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
        Сега като се кротне,ще се появи Матей да каже как е товарил през цялото време на спада
        И коя е циганката, която ти го подшушна това пророчество?

        Иначе и да искам да товаря, не мога да го направя, тъй като днес е почивен ден. Затова стоя отстрани и наблюдавам сеира.

        Коментар


        • Сега като се кротне,ще се появи Матей да каже как е товарил през цялото време на спада

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            Между другото с един фейк, някои хора "натвариха" евтинко, на продалите "евтинко" честитУ

            https://cryptodnes.bg/falshiva-novin...-kripto-pazara
            егати

            Цял ден се мъча да пусна копачка на другия комп и не тръгва файла - моментално се затваря. Уж деактивирах дифендъра ама не ще. Преди месец ми се струва, че успях да го пусна ама не помня кво правих. Идеи?

            EthDcrMiner64.exe is not recognized as internal or external command

            кво ще рече това?
            Last edited by IvelinaJensen; 18.04.2021, 16:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Да, купих
              П.С казах да не си продавате коините "евтино"
              Чудесно. Ама народът няма с кво да купи щото ти оня ден на високото го молеше да не продава.

              Коментар


              • Между другото с един фейк, някои хора "натвариха" евтинко, на продалите "евтинко" честитУ

                https://cryptodnes.bg/falshiva-novin...-kripto-pazara
                Last edited by better; 18.04.2021, 16:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                  Може, въпрос на лична преценка. $ 950 и $8 - това са ми средните покупни цени за BTC и ETH. Твоите какви са предвид факта, че не си "гола вода"?
                  моите няма как да са такива щото от края на декември се заиграх с крипто. Ама ако продължи да се срива може и да стигна твоите цени
                  А къде моля казах, че аз НЕ съм гола водa? Не спирам да повтарям, че съм най-невежата тук и затова търся съвети непрекъснато.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                    а сега купи ли на срива?

                    И защо на 14 април ни молеше да не си продаваме койните при положение че ти уж си бил продал?
                    Да, купих
                    П.С казах да не си продавате коините "евтино"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Съмняваш ли се?

                      [ATTACH=CONFIG]temp_16799_1618750133882_497[/ATTACH]

                      П.с преди това бях показал на колко съм купил
                      а сега купи ли на срива?

                      И защо на 14 април ни молеше да не си продаваме койните при положение че ти уж си бил продал?
                      Last edited by IvelinaJensen; 18.04.2021, 15:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        важното е ти да си продал на върха. Продаде ли?
                        Съмняваш ли се?



                        П.с преди това бях показал на колко съм купил
                        Attached Files
                        Last edited by better; 18.04.2021, 15:49.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          То не е проблем и на 1 цент да падне. Проблемът е кой ще ти продаде на тази цена Ако все пак падне, ние с Матеев бихме купили всички
                          Защо някой трябва да продава и да купува?!?!? Не може ли без него - май може

                          Аааа, сега се сетих, без него спекулата няма да върви.


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            Гола вода стеееее и кал по ушите - дървени философи
                            Може, въпрос на лична преценка. $ 950 и $8 - това са ми средните покупни цени за BTC и ETH. Твоите какви са предвид факта, че не си "гола вода"?

                            Коментар


                            • Doge то държи да му се не види. В diamond hands е попаднало. Да не ми в reddit пак да го помпат?
                              Last edited by IvelinaJensen; 18.04.2021, 15:24.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение
                                Очаквах да направи една изключително дълбока корекция от поне 30% до нива 43-44к, където има много купувачи. Тези нива от 60-61к ми се струват прекалено високи за април 2021. Но едва ли корекцията ще е толкова дълбока
                                Е кога ни светна за корекцията че нещо не разбрахме.
                                Last edited by Майстора233; 19.04.2021, 08:45.

                                Коментар

                                Working...
                                X