IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво става с мемпула пак?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Аз не гледам като теб, аз купувам (и когато трябва продавам...мъничко)
      и ти ли като Матейчо знаеш по-добре от мен самата какво правя?
      Я кАи ся как разбираш кога кво трябва че и без да поглеждаш. Ако си врачка кажи - ще си платим за предсказания
      Last edited by IvelinaJensen; 19.04.2021, 18:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        я пак погледни
        Аз не гледам като теб, аз купувам (и когато трябва продавам...мъничко)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
          ПрИмоцията свърши, кой купил, купил
          я пак погледни

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Спри да пълниш темата с глупости и празнословие. Слагам те в "ignore-list".
            I don't care. Объркал си се - аз не спамя, а най-учтиво отговарям на лудия спамер

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
              ти сериозно ли реши, че си по-наясно от мен колко моето семейство разбира от биткойн?
              Спри да пълниш темата с глупости и празнословие. Слагам те в "ignore-list".

              Коментар


              • ПрИмоцията свърши, кой купил, купил

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Аха, даде доказателство за думите ми, че си дете от детската градина, което от позицията на собственото си незнание обвинява всички други, че те също нищо не знаят за Биткойна.

                  Не е ли по-добре да си подвиеш опашката и да не се излагаш по страниците на форума. Всички вече сме наясно с твоето невежество, така че няма нужда да ни го демонстрираш пак, и пак, и пак.

                  Това пак беше възможно най-тактичния намек, защото ако бях употребил истинските думички, които напират да излязат от устата ми, щеше да се разплачеш.
                  ти сериозно ли реши, че си по-наясно от мен колко моето семейство разбира от биткойн?
                  Last edited by X_Y; 19.04.2021, 10:23.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                    и какво ми каза по тактичен начин щото абс нищичко не разбрах
                    Аха, даде доказателство за думите ми, че си дете от детската градина, което от позицията на собственото си незнание обвинява всички други, че те също нищо не знаят за Биткойна.

                    Не е ли по-добре да си подвиеш опашката и да не се излагаш по страниците на форума. Всички вече сме наясно с твоето невежество, така че няма нужда да ни го демонстрираш пак, и пак, и пак.

                    Това пак беше възможно най-тактичния намек, защото ако бях употребил истинските думички, които напират да излязат от устата ми, щеше да се разплачеш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Едно дете от детската градина не може да разбере колко са компетентни лелките и учителките. Обратното обаче е коренно различно - лелките и учителките са много наясно кое дете е умствено недоразвито и кое има потенциал бързо да напредне в учението и после в живота.

                      Казвам ти го по най-тактичния възможен начин ....
                      и какво ми каза по тактичен начин щото абс нищичко не разбрах

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Едно дете от детската градина не може да разбере колко са компетентни лелките и учителките. Обратното обаче е коренно различно - лелките и учителките са много наясно кое дете е умствено недоразвито и кое има потенциал бързо да напредне в учението и после в живота.
                        Казвам ти го по най-тактичния възможен начин ....
                        Добре бе, лелко, имай милост към нещастното дете

                        Коментар


                        • Ivelina, ще се качват докато им дават евтин ток на копачите в Китай поради намаленото им индустриално производство. Тръгне ли индустрията им - тока за койни ще го намалят. Знаеш ли какво е индустриално производство - някакво парченце пластмаса което струва няколко цента като се шприцва и стане на част струва долар, може и 100 пъти да му се качи цената. Койните така никога няма да скачат.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            ...Тук никой не разбира от крипто.....
                            Едно дете от детската градина не може да разбере колко са компетентни лелките и учителките. Обратното обаче е коренно различно - лелките и учителките са много наясно кое дете е умствено недоразвито и кое има потенциал бързо да напредне в учението и после в живота.

                            Казвам ти го по най-тактичния възможен начин ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Дефендера може да се махне от операционната система преди да бъде инсталирана.
                              Има един майкрософски продукт, който се казва SCCM (System Center Configuration Manager). Инсталира се на сървър, но в обкръжението на уиндовски Domain. След това се пуска да се инсталира във всички компютри в домейна, и част от екстрите в него са да инсталира и System Center Endpoint Protection, който се надстройва над Windws Defender и поема контрол върху него.

                              От тука нататък всички политики се настройват централизирано, и само с няколко чуквания на мишката могат да се въведат директории и файлове, които антивирусното сканиране да не ги закача. Такава една политика се разпространява по всички компютри в домейна и работи безпроблемно.

                              Правя го това от години и на практика имам 100%-ов контрол над дефендера.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Дефендера може да се махне от операционната система преди да бъде инсталирана.
                                Пак ще го мъча.

                                Иначе не съм се прехвърлила на крипто - на двете места съм. В крипто не смея да наливам много пари щото ако пукна ще си идат с мен. Тук никой не разбира от крипто. То и аз не разбирам, камо ли да им обяснявам. За мен криптото е несериозна занимавка. Ако го регулират ще е по-добре

                                Коментар

                                Working...
                                X