IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение
    Докато се карате, май ще се преодолее и тази корекция- 53500, етера се доближава до атх-ато си. Интересно как от новото дъно тази нощ се отблъсна толкова бързо и върви към нивата си от преди седмица?
    Аз отговорих по-долу на този въпрос

    Коментар


    • Докато се карате, май ще се преодолее и тази корекция- 53500, етера се доближава до атх-ато си. Интересно как от новото дъно тази нощ се отблъсна толкова бързо и върви към нивата си от преди седмица?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Ако ще редактирате моите постинги, редактирайте и неговите, като този последния например, който е изпълнен със заяждания, обиди и подигравки.
        Абе ще си станете вие дружки

        Коментар


        • За тези, които ме обвиняват, че не "казвам"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
            Моля да спрете с личните нападки в темата.
            Ако ще редактирате моите постинги, редактирайте и неговите, като този последния например, който е изпълнен със заяждания, обиди и подигравки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

              Не съм !!!
              Нали това казвам ...........АКО са продали - са на печалба .... само

              Ако не са - са само на ПЛЮС , което не е печалба .............. и на 90 % плюса ще стане ЗАГУБА

              Сега разбра ли ме ???? ..........................
              ЩЕ?? ЩЕ?? ЩЕ?
              Темата за Биткойн все повече заприличва на тема за заклинания....

              Коментар


              • Моля да спрете с личните нападки в темата.
                रादोस्त

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Ти откъде си сигурен че не са продали? Дай скрийншот и шА ти повЕрвам? Чакам!
                  Не съм !!!
                  Нали това казвам ...........АКО са продали - са на печалба .... само

                  Ако не са - са само на ПЛЮС , което не е печалба .............. и на 90 % плюса ще стане ЗАГУБА

                  Сега разбра ли ме ???? ..........................

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                    Не , не е на ПЕЧАЛБА ....... Просто все още не е на МИНУС ...... ....... Да ти свети на ПЛЮС в платформата не означава че СПЕЧЕЛИЛ ............
                    Ще е бил СПЕЧЕЛИЛ ако си е продал койните в периодите над 50 000 $ за койн ......................
                    Ти откъде си сигурен че не са продали? Дай скрийншот и шА ти повЕрвам? Чакам!
                    Last edited by better; 26.04.2021, 11:11.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      ВСЕКИ ВЛЯЗАЛ ПРЕДИ 15,02,2021 е на ПЕЧАЛБА! ВСЕКИ!
                      !
                      Не , не е на ПЕЧАЛБА ....... Просто все още не е на МИНУС ...... ....... Да ти свети на ПЛЮС в платформата не означава че СПЕЧЕЛИЛ ............
                      Ще е бил СПЕЧЕЛИЛ ако си е продал койните в периодите над 50 000 $ за койн ......................

                      Коментар


                      • Моля, админите да блокират mathematician !
                        Продължава да спами едни и същи неща! Единствената му цел е да дразни! Моля!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                          Аз не съм казал, че не могат да се изкарат пари. Пари и от тотото могат да се изкарат. Ама никой не разглежда тотото като сериозна инвестиция, а като игра на късмета.

                          Да, пари от крипто могат да се изкарат. Освен чрез спекула има и други начин.

                          1. Копане - е Барбито и Маринчо копат и продават.

                          2. Собствен коин - е оная дето я опандизиха и я обвиниха в създаване на пирамида - т.е. може да си направите собствен коин и да изкопате първите няколко милиона дето се копат лесно и после да се надявате да струва нещо и да продадете - doge coin създаден на майтап.

                          3. Може да направите борса и да печелите от курс купува/продава или като вкарат много биткоини хората да изчезнете с биткоините - което продължава да се случва периодично.

                          4. Може да направите сайт за крипто новини, канал в тубата и да ги пълните с информация, евентуално да показвате реклами и да печелите от тях.


                          Но това не променя факта че това е Пирамида и Понци схема. От Понци схеми също се правят пари - организаторите и първите включили се в схемата правят пари, последните качили се на влака пият една студена вода.


                          Ако искаш да спекулираш, също има доста начини, някои от тях даже може да са по-успешни или поне може да има повече новини и повече логика в движенията им - форекс/акции/индекси с марджин.
                          Аве Спамер, стига си спамил с лъжи ВСЕКИ ВЛЯЗАЛ ПРЕДИ 15,02,2021 е на ПЕЧАЛБА! ВСЕКИ!
                          Моля админите спрете го този човек!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Купувай веднага, за 6 месеца ще спечелиш 4700 евро и после само печалба
                            Не е новина ако куче ухапе човек, новина е ако човек ухапе куче. Тоест новина би било ако ти кажеш нещо което е истина

                            Коментар


                            • 23.02 .2021

                              Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                              Развитието на тая шиитня е учебникарски пример за моделчето на всички балончета и ''много бързо '' растящи активи ...............

                              А именно - bump and run reversal .............. При него ''особенноста '' е че всичко завършва почти там , където е започнало ..

                              Далеч съм от мисълта , че това ще стане сега .... а и не съм Ванга (мир на душата й ) ............. Но то просто ще се случи

                              В най общи линиии съм маркирал подкрепите на БЪРЗИЯ тренд при всека промяна на ъгъла на тренда ...... (това също е необходимо условие) ..... Не се вижда началото , за да може са видими всички линии .... И съм ги дал с най добрия мащаб и таймфрем възможен
                              Най долната дебела червена идва от самото начало .....
                              Е ............. С ДВЕ ДУМИ , неизбежно е връщането при нея ...... в един момент
                              Нищо ново под слънцето ........... Цената се върна до ''зелената'' трендка .................. Ще се случи и ''неизбежното'' - връщане до червената дебела линиикааа..............
                              В тази графика със контури съм очертал причината за това падане от 14.04 .... Никой , никога не може и не трябва да търгува срещу Ендинг Диагонал ( очертан в червено със подвълни в синьо )
                              Просто перфектен е ...... Всяка една вълна и съставна я подвълна е изпълнила всички задължителни условия за Ендинг Диагонал ...
                              Характерното за него е че завършва с бърз и дълбок пробив в обратната на образуването му посока .........
                              Както и е станало .......................




                              Last edited by Correctively objective; 26.04.2021, 09:27.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                                Най-много да попречиш на някого да спечели пари, то затова на БГ казана в АДА, няма дявол да го пази, а реши някой Българин да излезе, веднага някой от долу го дръпва обратно в казана.

                                Вместо да разискваме тук във форума някакви смислени неща свързани с търговията на криптопазарите, все още основният спор е относно това дали Биткойн е пирамида/понци схема и така вече почти 9 години (виж първите постове на темата). Аз съм я изчел цялата тема (независимо дали ти се вярва или не), общо взето противниците на Биткойн си повтаряте едно и също от 2012-а до сега. Всеки който ви е послушал е пропуснал да спечели пари и ще продължава да го прави, докато ви обръща внимание.
                                Аз не съм казал, че не могат да се изкарат пари. Пари и от тотото могат да се изкарат. Ама никой не разглежда тотото като сериозна инвестиция, а като игра на късмета.

                                Да, пари от крипто могат да се изкарат. Освен чрез спекула има и други начин.

                                1. Копане - е Барбито и Маринчо копат и продават.

                                2. Собствен коин - е оная дето я опандизиха и я обвиниха в създаване на пирамида - т.е. може да си направите собствен коин и да изкопате първите няколко милиона дето се копат лесно и после да се надявате да струва нещо и да продадете - doge coin създаден на майтап.

                                3. Може да направите борса и да печелите от курс купува/продава или като вкарат много биткоини хората да изчезнете с биткоините - което продължава да се случва периодично.

                                4. Може да направите сайт за крипто новини, канал в тубата и да ги пълните с информация, евентуално да показвате реклами и да печелите от тях.


                                Но това не променя факта че това е Пирамида и Понци схема. От Понци схеми също се правят пари - организаторите и първите включили се в схемата правят пари, последните качили се на влака пият една студена вода.


                                Ако искаш да спекулираш, също има доста начини, някои от тях даже може да са по-успешни или поне може да има повече новини и повече логика в движенията им - форекс/акции/индекси с марджин.

                                Коментар

                                Working...
                                X