IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


    А помниш ли когато ни обясняваше колко по-вискок е "маржа на печалба" на миньорите от този на инвеститорите. Много бързо забравяш собствените си писания.
    Малко погрешно си ме разбрал тогава. Имах предвид риска, когато хардуерът е твой
    Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
    bitfufu не са измамници, просто ти не знаеш как да си управляваш парите. Облачното миньорстване винаги е било по-малко печелившо от директната инвестиция. Те не са ти виновни, че не правиш достатъчно печалба в момента, просто пазара тръгна надолу.
    Не били измамници, а какви са с тези чести спирания? Когато нямаш възможност да предоставяш качествена услуга, връщаш парите на хората и мачът приключва, а не разни обяснения как този или онзи им пречели. А ти няма как да си сигурен дали аз управлявам добре парите си или не.

    Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
    Още тогава имаше хора с опит които писаха тук да не се занимаваш с cloud mining, но ти не слушаш.
    На чужди гробища няма смисъл да ревеш. В случая с китайския $CAM става дума за едни 900 долара, които съм преценил, че може да ги рискувам. Недоволствам по форОма, защото дразни необективното прокламиране на въпросния сайт.
    Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
    Имаш още дълъг път пред теб и ако не се откажеш, ще разбереш, че това е първата грешка когато някой навлиза в крипто сферата, да инвестира в миньорстване. Ако мината не е твоя и тока не е почти безплатен, не е на сметка това нещо. Но явно ще го научиш по трудния начин.
    Само можеш да гадаеш какво и по какъв начин съм научил. Но виждам, че стигаме до моето заключение за хардуера.
    Никога не съм имал намерение да влизам в словесни борби с твоята персона, но назидателният ти тон ме провокира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Днес в Албена....утре навсякъде... В Албена може да платим за почивката си и с криптовалута

      https://www.moreto.net/novini.php?n=...Ulyzxjq7lJQ0Pg
      Това е като страничен ефект от ваксането..
      Миналата седмица Албена стана първият курорт по Черноморието и в цяла България, който получи стикер „100% ваксинирани“, изготвен от Министерството на здравеопазването. Той бе поставен символично от служебния министър на туризма Стела Балтова.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
        В крайна сметка, ако сега тръгне корекция на корекцията към 60 000, всички ще сме на печалба и текущите дразги ще се окажат излишни.....

        А помниш ли когато ни обясняваше колко по-вискок е "маржа на печалба" на миньорите от този на инвеститорите. Много бързо забравяш собствените си писания.

        bitfufu не са измамници, просто ти не знаеш как да си управляваш парите. Облачното миньорстване винаги е било по-малко печелившо от директната инвестиция. Те не са ти виновни, че не правиш достатъчно печалба в момента, просто пазара тръгна надолу.

        Още тогава имаше хора с опит които писаха тук да не се занимаваш с cloud mining, но ти не слушаш.

        Имаш още дълъг път пред теб и ако не се откажеш, ще разбереш, че това е първата грешка когато някой навлиза в крипто сферата, да инвестира в миньорстване. Ако мината не е твоя и тока не е почти безплатен, не е на сметка това нещо. Но явно ще го научиш по трудния начин.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
          Днес в Албена....утре навсякъде... В Албена може да платим за почивката си и с криптовалута

          https://www.moreto.net/novini.php?n=...Ulyzxjq7lJQ0Pg

          На края на лятото трябва да кажат колко човека са я ползвали.

          И като са разбере, че е ни един (или под 10) - догодина няма да се поддържа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            "Умниче", ти как мислиш, кой език трябваше да ползвам,
            за да си програмирам крипто-сметките? Go, Haskell, F# или Scala ?
            HTML те тва имаш, фишинг сайт.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              О, колко яко! Вие владеете Ексел...
              "Умниче", ти как мислиш, кой език трябваше да ползвам,
              за да си програмирам крипто-сметките? Go, Haskell, F# или Scala ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron
                Би трябвало да ти покажа таблиците на Excel
                с които управлявам многобройните си операции с криптокойни,
                но ще е прекалено сложно за теб
                Нищо няма да разбереш
                О, колко яко! Вие владеете Ексел...

                Коментар


                • Днес в Албена....утре навсякъде... В Албена може да платим за почивката си и с криптовалута

                  https://www.moreto.net/novini.php?n=...Ulyzxjq7lJQ0Pg

                  Коментар


                  • В крайна сметка, ако сега тръгне корекция на корекцията към 60 000, всички ще сме на печалба и текущите дразги ще се окажат излишни.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Китайския САЙТ не е за льольовци, които
                      • не знаят кога и с каква валута да купуват хешрейт,
                      • не знаят кога, колко и с каква валута да купуват ток,
                      • кога да теглят обратно валута
                      • и кога да капитализират с нов хешрейт
                      Някакси ми се вижда неуместно дърт комарджия да обижда хора, имащи критично мислене.
                      В момента китайският ти $SCAM НЕ предлага нови мощности (защо ли?), но за сметка на това се предлагат 174 т.нар Трансфер контракта т.е. от хора, които са разбрали, че са се набутали и искат да се отърват.
                      И все пак така и не каза колко пари наби в тази "мина" и колко си изтеглил към настоящия момент. Ако се затрудняваш, погледни Ексела :P

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                        Определено говорим на различни езици. Ако искаш и с изкуствен интелект си управлявай залозите в китайския $CAM, но няма смисъл ежедневно и ежечасно да го натрапваш на хората по форОмите!
                        ... не каза колко пари наби в тази "мина" и колко си изтеглил ...
                        Китайския САЙТ не е за льольовци, които
                        • не знаят кога и с каква валута да купуват хешрейт,
                        • не знаят кога, колко и с каква валута да купуват ток,
                        • не знаят кога да теглят обратно валута
                        • не знаят кога да капитализират с нов хешрейт
                        • не могат да превеждат текстове на китайски
                        • ...
                        П.П. Разбира се, не мисля да влизам в диалог с льольовци, нито пък да им давам отчет
                        Last edited by barbaron; 15.06.2021, 20:41.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron
                          Би трябвало да ти покажа таблиците на Excel
                          с които управлявам многобройните си операции с криптокойни,
                          но ще е прекалено сложно за теб
                          Нищо няма да разбереш
                          Определено говорим на различни езици. Ако искаш и с изкуствен интелект си управлявай залозите в китайския $CAM, но няма смисъл ежедневно и ежечасно да го натрапваш на хората по форОмите!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            Не харесвам златото като инвестиция и до сега даже съм нямал златни бижута. Но наскоро си купих лично за мен.

                            Та сега не знам какъв се водя - инвеститор в злато или обикновен селски бег със златен пръстен и пура.


                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • И какво стана, даже и Мъск вече не може да го изстреля уБиткойна нагоре? Освен нефелния опит да стигне нивото на съпротива от миналия път, сега пак се задържа около 40 к. Според мен ако не успее да пробие над 42-3 трайно в следващите 2-3 дни, много вероятно е пак да тръгне надолу. Ще видим, мисля че още има време, така че който му стиска да товари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Както златото, нали?
                                Не харесвам златото като инвестиция и до сега даже съм нямал златни бижута. Но наскоро си купих лично за мен.

                                Та сега не знам какъв се водя - инвеститор в злато или обикновен селски бег със златен пръстен и пура.

                                Коментар

                                Working...
                                X