IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Убиткойна даде най силния сигнал че глобалния Еврейски балон се пръсна. До края на годината следват индексите. След това следва масов глад. Хяхяххяяххяхяххяхяя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Better, и на теб ти препоръчвам разходки в парка и дълбоко дишане

      Нямам какво да кажа, затова казвам "ти ми завиждаш!", това са думи на завистник и човек с ниско самочувствие. Замисли се малко, погледни навътре в себе си. Съмнявам се, че някой тука ти завижда

      А за +350% само ще кажа, че очаквах да е доста повече. Според мене при риска и волатилността на това чудо, тази възвръщаемост е много ниска. Можеш повече и с по-малко риск. Казвам го от опит
      Точно така, виж как сам си признаваш за пореден път

      Относно 350%+, това какво си очаквал (и искал) няма никакво значение, това е реалността. Между другото преди 2-3 месеца бях на 600%+, но това няма никакво значение в момента.

      Коментар


      • ето ви един хубав анализ

         

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron
          July 3d, 2021 Bitcoin Difficulty has changed (-27.94%)
          А пък добива се увеличи с +27,94%


          Ти да видиш........чудо нечувано Ако така продължават нещата, китайският $CAM може да се завърне на бял кон с нова порция "свежи" контракти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

            Странно, в тази статия нищо не се споменава за китайския $CAM и други нему подобни........
            Барби ще ги светне, нали разработва софтуера на всички банки по света - колко му е да подкара и инвестиционни посредници по домова книга...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron
              JPMorgan croit fermement en l'avenir du staking de cryptomonnaies. La banque estime même que l'arrivée d'Ethereum 2.0 s'accompagnera d'une explosion des rendements. Autrefois hostile aux devises numériques, la holding conseille désormais à ses clients d'investir dans les crypto-actifs.
              Странно, в тази статия нищо не се споменава за китайския $CAM и други нему подобни........

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение

                Мисля че е заради това: "CoinMarketCap launches token swap feature that uses Uniswap"

                https://www.theblockcrypto.com/linke...iswap-ethereum

                Съответно и линк към самата "услуга".
                https://coinmarketcap.com/swap/

                Един вид и "магаре" да пуснеш, вече може да търгува на "криптоборсата".... я да видим уолстрийт кога ще имат таква функция. Е нещата все още не са перфектни но има време.

                Просто отиваш на coinmarketcap.com и директно си търгуваш, без регистрация без нищо... е само трябва да имаш Етер... но който няма все още може да го "изкопае". Разбира се това за сериозни трейдъри не е улеснение, но който просто иска да търгува аматьорски и без условности.... може вече директно през сайта през който всеки ден им следи цените така или иначе.

                Примерно ако аз бях научил за криптосите преди няколко месеца и бях копал с видеокарта, това щеше да идеално... който иска обръща в Тетер-и ако се притеснява, че цената ще падне, ако ли си мисли, че цената ще расте обръща в нещо друго и така. Общо взето част от функционалноста на Uniswap пусната през Coinmarketcap.
                Именно,точно за "магаретата" финансовата върхушка създадоха това недоразумение "крипто пари",които са нищо повече от едни цифрички,които се плащат за някакъв безсмислен положен труд решавайки безсмислена задача. Уолстрийт е сложна материя и много от "магаретата" се отказаха да търгуват с върхушката на финансовата хранителна верига.Но тези на върха не оставиха нещата без контрол и взеха,че измислиха по лесен начин където "магаретата" да си влагат парите и съответно да си мислят,че бързо ще станат богати.Но историята не еднократно е доказала,че да станеш богат е трудно нещо.
                А щом и "магаре" да пуснеш може да търгува на крипто борса ситуацията вече е напълно ясна.Създават се все повече и повече улеснения на "магаретата" да се включат в играта и да си загубят паричките.
                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron
                  "Многознайко", толкова ли ти е трудно да разбереш, че
                  съм инвестирал непотребни ми $6 000 и съм прибрал вече $13 046
                  а имам контракти които ще копаят още много месеци

                  Не ми давай акъл на мен, а на тези,
                  • които се хващат на въдицата на очевиден скам
                  • и които вместо да продадат старите си дискове, купуват допълнителен хардуер и си скапват 500 TeraBytes дискове благодарение на XCH
                  Първо не ме обиждай, ако не искаш и аз да започна с обидите, защото много от тях чакат на опашка зад зъбите ми. Второ тази прогнозна графика на Chia въобще не отговаря на реалноста. Реалните графики са други. Междувременно аз вече съм изкопал 10 Chia, цената на които надхвърля сумата на вложените от мене пари. Тоест вече съм на печалба и всяка една следваща изкопана Chia ми е на далавера.

                  За разлика от тебе обаче аз не се хваля ежедневно във форума, защото не страдам от Мания за величие. Моите съболезнования .... Амин ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron
                    Много готина тая "студена вода"

                    А на "сериозния бизнесмен" Mateev никой не му е виновен, че не може да различи скамери от сериозни бизнесмени
                    Аз вече ти казах, че съм си патил от такива. Въпрос на време е да се случи и с тебе. Докато не си прибереш парите обратно в твоя джоб, те са само едни виртуални цифрички, които нищо не значат. Не се надувай и недей да хвърчиш в небесата, защото колкото по-високо хвърчиш, толкова повече ще те боли когато паднеш.

                    Пожелавам ти наистина да спечелиш, но ..... но дълбоко се съмнявам.

                    Освен всичко друго ти публикуваш във форума подвеждаща информация. Криеш двете най-важни цифри - вложени пари и върнати в твоя джоб (портфейл) пари.
                    Last edited by Mateev; 03.07.2021, 14:39.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Много забавно - да ти го слагат и да ги защитаваш
                      Съгласен съм. Всичките тези облачни фирми според мене са пирамиди. Няма никакъв икономически смисъл да притежаваш съвременни високопроизводителни копачки, и да подаряваш печалбата от тях на някой друг. Близко е до ума, че облачната фирма ще направи всичко възможно да спечели повече, отколкото би спечелила при копане. Тоест сумарното ПМО на купувачите на контракти е отрицателно, но те все още не са го разбрали това ...

                      Тепърва им предстои на повечето от тях да пият по една студена вода и после да се оплакват на арменския поп ...
                      Last edited by Mateev; 03.07.2021, 14:05.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Ти ще разбереш ли някой ден, че BitFuFu не са виновни
                        • че ние сме купували печеливши за момента контракти, но след това курса на BTC e спаднал ?
                        • че китайската компартия забрани копаенето на биткойни в Китай?
                        но че правят всичко възможно бизнеса да продължи?
                        Много забавно - да ти го слагат и да ги защитаваш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                          Ако наистина бяха скамери както казваш, защо са им свършили mining контрактите?!

                          Иначе аз ще си купя мощност от тях в момента в който има налични, за да ти докажа че не са скамери, друг е върпосът, че печалбата най-вероятно не е гарантирана и затова се "ядосваш" и ги обвиняваш, но това просто не е правилно. Като направиш инвестиция в някоя компания на Уолстрийт е същата работа, никой не ти гарантира че ще са успешни и можеш да си изгубиш парите, но това не означава, че са скамери, измамници и тн.

                          Друг въпрос защо не продадеш остатъка от договора?! Гледам че част от юзърите ги продават на безумно високи цени (10 пъти по-скъпо от реалната цена или това не важи за всички?!).
                          Ако ги продаде сега, ще получи долари и ще е на загуба,
                          защото е купил контрактите, когато BTC струваше 50000 - 60000 USD
                          По-разумно е да си изкопае биткойните,
                          при това сега 15 - 20 дни с много ниска трудност,
                          и да чака биткойна да отиде на 100 000 ... или на 0,1

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                            Това ще стане ясно до края на следващия месец, когато изтичат или са изтекли повечето контракти. Но поведението им досега е като на типичен долнопробен $CAM! Постоянно някакви проблеми се случват......

                            Ако наистина бяха скамери както казваш, защо са им свършили mining контрактите?!

                            Иначе аз ще си купя мощност от тях в момента в който има налични, за да ти докажа че не са скамери, друг е върпосът, че печалбата най-вероятно не е гарантирана и затова се "ядосваш" и ги обвиняваш, но това просто не е правилно. Като направиш инвестиция в някоя компания на Уолстрийт е същата работа, никой не ти гарантира че ще са успешни и можеш да си изгубиш парите, но това не означава, че са скамери, измамници и тн.

                            Друг въпрос защо не продадеш остатъка от договора?! Гледам че част от юзърите ги продават на безумно високи цени (10 пъти по-скъпо от реалната цена или това не важи за всички?!).
                            Last edited by Xman1; 03.07.2021, 12:36.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              [/LIST]но че правят всичко възможно бизнеса да продължи?
                              Много як бизнес.....набиват те в някакъв клъстер със споделена мощност и колкото ти се падне, толкова копаеш


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Ти ще разбереш ли някой ден, че BitFuFu не са виновни
                                • че ние сме купували печеливши за момента контракти, но след това курса на BTC e спаднал ?
                                • че китайската компартия забрани копаенето на биткойни в Китай?
                                но че правят всичко възможно бизнеса да продължи?
                                Това ще стане ясно до края на следващия месец, когато изтичат или са изтекли повечето контракти. Но поведението им досега е като на типичен долнопробен $CAM! Постоянно някакви проблеми се случват......

                                Коментар

                                Working...
                                X