IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И каква точно е файдата на тези, които ти го дават това? Що не си го правят сами и да си прибират кинтите? Както знаем, никой не прави подаръци просто ей така, щото си много Убав...

    Коментар


    • Е то и аз едни чужди пари мога да ги набия в какво ли не, ама за моите си дето ми трябват доооста се позамислям как да процедирам с тях.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение
        Аз пак да питам, понеже миналия път никой не ми отговори, какво стана с тези големи институционални инвеститори, които щяха да/инвестираха при цени над 50 к? Щото става леко мазало за един такъв инвестиционен фонд да направи значителна инвестиция в нещо изгубило близо 50%от стойността си след инвестицията....
        Няма противоречие. Професионалните финансисти са изключително некомпетентни. И да, бая от тях са назад с едни 50%. Какво правят ли? Усвояват още кредитна линия. Парите са безплатни.

        Коментар


        • Аз пак да питам, понеже миналия път никой не ми отговори, какво стана с тези големи институционални инвеститори, които щяха да/инвестираха при цени над 50 к? Щото става леко мазало за един такъв инвестиционен фонд да направи значителна инвестиция в нещо изгубило близо 50%от стойността си след инвестицията....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            Германия разреши на институционалните фондове да инвестират в криптовалути

            https://www.investor.bg/kriptovaluti...mpaign=tag_box
            Аре , щом и пенсиите се канят да влизат време е да се кешира при следващото движение на горе.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron


              Тя пък една лихва - не си заслужава да се пише за нея
              При инвестиция преди 2 месеца $7 000 получавам сега "само" $210 на ден, т.е. 3% на ден
              А пък като реинвестирам всеки ден, купувайки нови Hashrate и се знае, че

              Moneyyear = Moneynow * (1 + Rateday) ^ 365
              някой може ли да ми сметне каква ще ми е годишната лихва
              0. Като спре пак сайта след малко - ще преглъщаш на сухо като риба на пясъка. Не се научихте и туйто

              Коментар


              • Германия разреши на институционалните фондове да инвестират в криптовалути

                https://www.investor.bg/kriptovaluti...mpaign=tag_box

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  Що замлъкна тая тема нещо еврейския ви оптимизъм спада. А още нищо не сте видели. Хяхяхяхяхяхя
                  е той тренда тръгна настрани, няма какво да се пише освен за лихви

                  Коментар


                  • Що замлъкна тая тема нещо еврейския ви оптимизъм спада. А още нищо не сте видели. Хяхяхяхяхяхя

                    Коментар


                    • Барба , какво ти е мнението за www.blockchain.com ?
                      Има оплаквания от доста потребители в мрежата . Освен студен портфейл кой wallet би препоръчал ?

                      Коментар


                      • Вече 2 дни във форОма не се прокламира китайски $CAM, което ме кара да се чувствам много доволен, но нека порасъждаваме около следния факт:
                        Първоначално изпратено от barbaron
                        July 3d, 2021 Bitcoin Difficulty has changed (-27.94%)
                        А пък добива се увеличи с +27,94%

                        Спадането на добива означава ли, че точно толкова мощности са спрени заради неефективност?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Point of view Разгледай мнение
                          Не знаех за за индекса на страха при биткойн и етериум .- доста полезно за правене на стратегия
                          Всъщност не е. Още шум, който пречи на взимането на правилни решения. Да следиш твитъра на оня клоун е по-полезна стратегия. Питър Линч спокойно можеш да го отнесеш и към койните.

                          ===

                          А някой тук играе койните през микро фючърси? Какви такси ви дерат?

                          Коментар


                          • Не знаех за за индекса на страха при биткойн и етериум .- доста полезно за правене на стратегия
                             

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                              А трилионите къде отиват? Няма достатъчно дюшеци.
                              В бетон, всиките трлн в момента отиват в бетон
                              Last edited by better; 07.07.2021, 10:12.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                Убиткойна даде най силния сигнал че глобалния Еврейски балон се пръсна. До края на годината следват индексите. След това следва масов глад. Хяхяххяяххяхяххяхяя
                                А трилионите къде отиват? Няма достатъчно дюшеци.

                                Коментар

                                Working...
                                X