IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Който сега купи ще си направи 25% до Коледа..Аз пона пълни кардано и биткойн..Ще си се върнат на цените преди тази корекция..Да видим какво ще стане..
    дали не почна прекалено рано да пълниш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Ми само ти недоволстваш тук. Дори влезлите само преди 1 месец са на 20-30% +, ти как така си на загуба е пълна мистерия! Под 1% продадох.
      влязох преди месец и съм на плюс в момента предимно заради соланата. Престани да си измисляш и да лъжеш. А това, че коментирам какво става на маркета не знам защо го тълкуваш като недоволстване. Имаш имаш проблем с комуникацията. Потърси помощ.

      Коментар


      • Който сега купи ще си направи 25% до Коледа..Аз пона пълни кардано и биткойн..Ще си се върнат на цените преди тази корекция..Да видим какво ще стане..

        Коментар


        • Сериозно ли крипто шитните падат заради Салвадор или това е някаква шега

          Ел Салвадор купил 550 биткоина и съборил цената?!?!? WTF?!?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            къде чу рев? Шизофрениците чуват гласове - притеснително е

            Та колко процента от криптото со продаде вчера или там когато продаде?
            Ми само ти недоволстваш тук. Дори влезлите само преди 1 месец са на 20-30% +, ти как така си на загуба е пълна мистерия! Под 1% продадох.
            Last edited by better; 08.09.2021, 10:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
              Щом за 20% има такъв рев, представям си на 80% какво ще бъде.
              къде чу рев? Шизофрениците чуват гласове - притеснително е

              Та колко процента от криптото со продаде вчера или там когато продаде?

              Коментар


              • Щом за 20% има такъв рев, представям си на 80% какво ще бъде.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                  сега и индексите падат. Чудя се дали няма общо в криптокраша
                  Имат, разбира се. Е, корелацията, не е 100%, но си я има. Така е откакто Чикагската борса, пусна фючърса.
                  Салвадорците не ги мисли. Тяхното, не е спекулативна сделка. Просто държавата/ЦБ/ купува наличности, за вътрешни разплащания, а не населението. Търси се не печалба, а наличност. Ще си купят от по-ниско още, и ще постигнат добра цена.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                    Имало е доста ликвидации по различните крипто, например:

                    $3 Billion In Crypto Longs Liquidated As Ethereum Dropped To $3,000

                    И повече данни, който иска да си разгледа: https://www.bybt.com/LiquidationData
                    да - и те са предизвикани от изкуствен дроп целящ точно това

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Да де, държиш 1,2-5 години! Отвреме на време (2-3-5 пъти на месец) продаваш колкото за харчлък. Това което правиш ти е дейтрейдинг (опитваш се да се надиграваш с акули, ботове и разни други мошеници) - там може да удариш 3-4 пъти но 5 тия път да те занули.
                      дейтреидинг е да купуваш и продаваш ежедневно и това трябва да се прави. Аз за съжаление не го правя - напротив - прекалено рядко търгувам - по-скоро съм малоумен държател. Ама нищо - ще се науча... някой ден... а дано....

                      Коментар


                      • Имало е доста ликвидации по различните крипто, например:

                        $3 Billion In Crypto Longs Liquidated As Ethereum Dropped To $3,000

                        И повече данни, който иска да си разгледа: https://www.bybt.com/LiquidationData

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          голема глупост каза. Ама МНОО голема. Кви 10 години, кви 5 лева. Хората сега трябва да живеят, няма да чакат 10 години
                          Който търси бързи печалби, обикновенно страда.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                            и докато продаваш точно навреме на мен ми думаш да държа. Типичен нашенец от село
                            Да де, държиш 1,2-5 години! Отвреме на време (2-3-5 пъти на месец) продаваш колкото за харчлък. Това което правиш ти е дейтрейдинг (опитваш се да се надиграваш с акули, ботове и разни други мошеници) - там може да удариш 3-4 пъти но 5 тия път да те занули.

                            Коментар


                            • сега и индексите падат. Чудя се дали няма общо в криптокраша

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

                                Дали е грешка или не ще се види след 10 години . На втория ден не може да се правят изводи .
                                голема глупост каза. Ама МНОО голема. Кви 10 години, кви 5 лева. Хората сега трябва да живеят, няма да чакат 10 години

                                Коментар

                                Working...
                                X