IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    Айде стискай още 5к само и ще си на нула
    Аз съм на нула още при цена 10к, а към днешна дата се оглеждам кой точно модел Lamborghini да си купя + разбира се последен модел Audi S8 и Audi eTron.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Чукнахме 60к и в темата настана гробовно мълчание ...
      Айде стискай още 5к само и ще си на нула

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Чукнахме 60к и в темата настана гробовно мълчание ...
        Наистина ли си въобразяваш, че ми пука дали е 60, 160 или 1600 К тая цифричка в база данни?
        59 е в момента, т.е. нито е 60 нито е гробовно мълчание.
        Аз не съм "трейдър" като вас да си препродаваме портокал един на друг, като стария виц за Чапай и Петка. Накрая някой го откраднал в навалицата.
        Все едно да се тюхкам че съм отървал далаверата с оня смешния колаж за 69 милиона $. Аз и 6,9 $ не давам за тия тъпни.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Чукнахме 60к и в темата настана гробовно мълчание ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

            А златото може ли да се срине така? Какво трябва да стане за да падне цената на златото с 50%? Ами с 90%? Аз мисля че ако златото падне с 90% тогава ще имаме някакви много по важни проблеми за решаване и ако още сме живи изобщо няма да ни пука за капитали и инвестиции.
            И що така, че светът не използва златен стандарт отдавна - остана електрониката, а тя само ще офайдоса от евтина суровина И златото ще си иде където му е баш мястото.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Че то с кое не е така?

              Да ти припомня ли хиперинфлацията в България, когато цената на лева се срина 2000 пъти?

              Та хайде да се отказваме от левовете, че пак могат да се сринат .....

              А златото може ли да се срине така? Какво трябва да стане за да падне цената на златото с 50%? Ами с 90%? Аз мисля че ако златото падне с 90% тогава ще имаме някакви много по важни проблеми за решаване и ако още сме живи изобщо няма да ни пука за капитали и инвестиции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                Само Дядо Златко заровен в земята върши истинска работа стига да не ти се налага да го пренасяш през граница, въпреки че и за това си има начини! Другото е бошлав работа и въздух под налягане. Биткойн е ОК за спекуалции докато не решат да му сринат цената.
                Че то с кое не е така?

                Да ти припомня ли хиперинфлацията в България, когато цената на лева се срина 2000 пъти?

                Та хайде да се отказваме от левовете, че пак могат да се сринат .....

                Last edited by Mateev; 14.10.2021, 23:37.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                  https://www.google.com/search?q=%D0%...hrome&ie=UTF-8

                  Не си в час. Че и обща култура ти липсва, много. Най-лесно се пере кешовица. С куфарчета, или в нощни шкафчета.
                  При Биткойна, всеки по богат адрес е на отчет, при всички спецслужби. А се е размърдал, а са го налазили баретите.
                  Само Дядо Златко заровен в земята върши истинска работа стига да не ти се налага да го пренасяш през граница, въпреки че и за това си има начини! Другото е бошлав работа и въздух под налягане. Биткойн е ОК за спекуалции докато не решат да му сринат цената.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                    Определено общата култура, не ти е сила.
                    Разбирам, че ти е лесно да квалифицираш. ..
                    https://sofiapopova.wordpress.com/20...0%D1%81%D0%BE/
                    Сравняваш мизерна снимка с оригинална картина на Пикасо? За картини ли говорим, или за снимки на картини в блокчейн?
                    Last edited by X_Y; 14.10.2021, 22:02.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Нищо не струва. Сериозно, технологията е велика, примерно за патентоване на идеи и за крипто подписване на научни статии.
                      Тия щуротевини с картинки от нета са още по-голям балон и от новите дрехи на царя.
                      Определено общата култура, не ти е сила.
                      Разбирам, че ти е лесно да квалифицираш. ..
                      https://sofiapopova.wordpress.com/20...0%D1%81%D0%BE/
                      Last edited by X_Y; 14.10.2021, 22:02.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                        А това НФТ, колко струва, според теб?
                        Нищо не струва. Сериозно, технологията е велика, примерно за патентоване на идеи и за крипто подписване на научни статии.
                        Тия щуротевини с картинки от нета са още по-голям балон и от новите дрехи на царя.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

                          Е добре, наистина ли вярваш, че фотоколаж струва 64 милиона $ кеш? Питам сериозно. Идва някой и разкешва пари за колкото етаж в Манхатън, за прост фотоколаж?
                          Тоя монопола откъде изригва, не виждам негови постове.

                          p.s. Тая мацаница имам предвид, 69 милиона $$$. И си вярвате?
                          Само за милион ще ви нарисувам още по-грозна. И за по-малко, абе колкото дадете!

                          https://www.theverge.com/2021/3/11/2...ays-69-million
                          ]
                          А това НФТ, колко струва, според теб?


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                            https://www.google.com/search?q=%D0%...hrome&ie=UTF-8

                            Не си в час. Че и обща култура ти липсва, много. Най-лесно се пере кешовица. С куфарчета, или в нощни шкафчета.
                            При Биткойна, всеки по богат адрес е на отчет, при всички спецслужби. А се е размърдал, а са го налазили баретите.
                            Е добре, наистина ли вярваш, че фотоколаж струва 64 милиона $ кеш? Питам сериозно. Идва някой и разкешва пари за колкото етаж в Манхатън, за прост фотоколаж?
                            Тоя монопола откъде изригва, не виждам негови постове.

                            p.s. Тая мацаница имам предвид, 69 милиона $$$. И си вярвате?
                            Само за милион ще ви нарисувам още по-грозна. И за по-малко, абе колкото дадете!

                            https://www.theverge.com/2021/3/11/2...ays-69-million
                            Last edited by IvanTerziev; 14.10.2021, 21:18.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

                              Честно, би ли наринал 60 К $ за някаква снимка? Тая поне не е лоша, не е от селския казан за ракия, не е и оная безвкусна мозайка от тия дето ги рисуват в детската градина. Кво му плащаш - милион и 300, по 100 К на ден вдига цената.
                              Идеалният начин за пране на пари, преди криптото правеха едни диви въртели, па фирми, па офшори. Сега рисува някаква грозотия и готово, пито-платено.
                              https://www.google.com/search?q=%D0%...hrome&ie=UTF-8

                              Не си в час. Че и обща култура ти липсва, много. Най-лесно се пере кешовица. С куфарчета, или в нощни шкафчета.
                              При Биткойна, всеки по богат адрес е на отчет, при всички спецслужби. А се е размърдал, а са го налазили баретите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                                Пичове, кеската е легендарен случай Няма друг трол, който да е отделил толкова време на криптото, повече от всеки един от нас тук, при това от поне 4 години назад и въпреки хилядите часове вложил в крипто идеята да не е успял да изкара и една стотинка от това или пък да е вдянал и микрон знание. Това наистина не е за завиждане и не му обръщайте внимание, че пак ще обсеби темата и ще слушаме само глупост след гкупост от него без абсолютно никаква стойност.
                                Щом сега се включва ще има още доста от бул маркета, а подобните ще обясняват, че нищо чудно, то може и един милион да стане, после като отидем в мечи пазар, ще разправят, че са ни предупреждавали
                                Искам диспут - Матеев vs кеската
                                Аз не съм в час. Кой е кеската.? Моля.

                                Коментар

                                Working...
                                X