IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Темата е за Биткойн и в нея обсъждаме само Биткойн ...

    Ако искаш да говорим за алткойни или по-скоро за шиткойни, ами отвори нова тема, и в нея ти обещавам, че ще застана на твоята страна ...

    Аз лично използвам някои алткойни само за копане и след това за нула време прехвърлям в Биткойни. Ако някой прави нещо друго - ами да си духа супата.
    По принцип си прав. Де юре.
    Кажи поне осъществи ли мокрите блянове Биткойн - децентрализация, евтини бързи транзакции, алтернатива на банките.

    Не ми приказвай за lightening network, туй е кръпка която може да се тури дори върху въглищата.

    Ето, питам за Биткойн. Цена, та цена.
    На кво лежи тая цена?
    Имам един приятел - до оня ден не беше чувал за Биткойн.
    Може още милиони рибоци да залъже тая куха философия. Не споря, може и милион да стане. Монопола не можа да разбере, че не съм против криптото. Дано поне ти осъзнаеш за кво говорим.
    Обикновен човек дори не може да се докосне до AntMiner, и ми разправяте за децентрализация.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

      Аз такова, като ония филми за възрастни, ама за пенсионери. Правят каквото правят с медицинската сестра, и нахълтва някаква бабичка само да попита.

      Биткойна добре, разби всякакви фантазии за евтини транзакции, децентрализации и т.н. приказки за наивници. Струва толкова просто щото струва толкова, няма обяснение. Гледам акциите на phizer, поскъпнали са мизерен процент спрямо безполезния ви Биткойн.

      Аз като оная бабичка в лекарския кабинет, само да питам. Кво правим с десетките хиляди алткойни, които потънаха завинаги, на зверска загуба. Пробутват ми "зелени сделки", които водят до зверско поскъпване на живота като цяло, пък иначе нахалост избълвахте милиарди тонове парникови газове. Да копаете никомо ненужни алткойни, които днес никой не помни.

      От сривльовците ли съм? Я ти питай колко народ се набута с алткойн.
      Темата е за Биткойн и в нея обсъждаме само Биткойн ...

      Ако искаш да говорим за алткойни или по-скоро за шиткойни, ами отвори нова тема, и в нея ти обещавам, че ще застана на твоята страна ...

      Аз лично използвам някои алткойни само за копане и след това за нула време прехвърлям в Биткойни. Ако някой прави нещо друго - ами да си духа супата.
      Last edited by Mateev; 18.10.2021, 14:11.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        ...
        2. Не вярваш - духаш супата

        ПП: Сривльовците още веднъж за кой ли път вече пропуснаха шанса си да спечелят луди пари за кратко време при вероятност за печалба над 90%.....
        Аз такова, като ония филми за възрастни, ама за пенсионери. Правят каквото правят с медицинската сестра, и нахълтва някаква бабичка само да попита.

        Биткойна добре, разби всякакви фантазии за евтини транзакции, децентрализации и т.н. приказки за наивници. Струва толкова просто щото струва толкова, няма обяснение. Гледам акциите на phizer, поскъпнали са мизерен процент спрямо безполезния ви Биткойн.

        Аз като оная бабичка в лекарския кабинет, само да питам. Кво правим с десетките хиляди алткойни, които потънаха завинаги, на зверска загуба. Пробутват ми "зелени сделки", които водят до зверско поскъпване на живота като цяло, пък иначе нахалост избълвахте милиарди тонове парникови газове. Да копаете никомо ненужни алткойни, които днес никой не помни.

        От сривльовците ли съм? Я ти питай колко народ се набута с алткойн.

        И още нещо. Съвременният хардуер е най-сложното нещо което човек е създавал досега. Видеокартите са инженерен шедьовър, а SSD aко погледнеш какво е вътре изглежда като фантастика.

        Геймърите реват че не могат да се докопат до хардуер, всичкият тоя шедьовър го съсипват фанатици като тебе. Не стига това, ами се пръкна и Шиба Ину, да прецака и информационните носители!

        Всичко това за безполезни изчисления, които след 7 години няма да помните. Монопола да е жив и здрав пак ще ме псува, ще са излезли трета генерация крипто. Сегашните ще отидат до предишните в забвение, ще се навъдят нови 1000 също толкова безполезни.
        Last edited by IvanTerziev; 18.10.2021, 14:08.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Вече сме на една боя разстояние от ALL Time High. Като гледам с каква скорост се движи, можем да го пробием още днес или утре.

          И така се върнахме в ситуацията, че всеки, който някога е купувал Биткойн и си го е държал на склад, вече е на печалба. На загуба са само тези, които са се уплашили и са продавали по време на корекциите.

          От тука се потвърдиха и основните изводи:
          1. Вярваш на биткойна - значи си на печалба, при това голяма
          2. Не вярваш - духаш супата

          ПП: Сривльовците още веднъж за кой ли път вече пропуснаха шанса си да спечелят луди пари за кратко време при вероятност за печалба над 90%.....
          е колко луди, като си на една боя да излезеш на плюс чак сега
          Тя година петцифрени в евра - добре ли е?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Вече сме на една боя разстояние от ALL Time High. Като гледам с каква скорост се движи, можем да го пробием още днес или утре.

            И така се върнахме в ситуацията, че всеки, който някога е купувал Биткойн и си го е държал на склад, вече е на печалба. На загуба са само тези, които са се уплашили и са продавали по време на корекциите.

            От тука се потвърдиха и основните изводи:
            1. Вярваш на биткойна - значи си на печалба, при това голяма
            2. Не вярваш - духаш супата

            ПП: Сривльовците още веднъж за кой ли път вече пропуснаха шанса си да спечелят луди пари за кратко време при вероятност за печалба над 90%.....
            На колко го очакваш да е върха този цикъл?
            Аз между 100-200к

            Коментар


            • Вече сме на една боя разстояние от ALL Time High. Като гледам с каква скорост се движи, можем да го пробием още днес или утре.

              И така се върнахме в ситуацията, че всеки, който някога е купувал Биткойн и си го е държал на склад, вече е на печалба. На загуба са само тези, които са се уплашили и са продавали по време на корекциите.

              От тука се потвърдиха и основните изводи:
              1. Вярваш на биткойна - значи си на печалба, при това голяма
              2. Не вярваш - духаш супата

              ПП: Сривльовците още веднъж за кой ли път вече пропуснаха шанса си да спечелят луди пари за кратко време при вероятност за печалба над 90%.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                Ами навремето му казаха,че тука е бгмама и кеската повярва.
                По-зле от БгМама е. Там няма да те напсуват ако нямаш поне 1 шкаф с видеокарти.

                п.с. Не преувеличавам, Монопола не спря да ме попържа на лични. Ни съм го ограбил ни десерта съм му отмъкнал, просто щото имам различно от неговото мнение на крипто фанатик.
                Last edited by IvanTerziev; 16.10.2021, 19:37.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin
                  Снасяте като кокошки Коо ко ко ко и накрая хуй с око - нищо ама от сърце Лека му
                  пръст на акаунта ти, както и на налятите парици.. то беше ясно.
                  1 ETH = 3900,00 USD
                  1 BTC = 61600,00 USD
                  Time Type Currency Amount USD Status
                  11/10/2021 Withdrawal BTC -0,02000000 -1232,00 Successful
                  24/09/2021 Withdrawal BTC -0,01181089 -727,55 Successful
                  20/09/2021 Withdrawal BTC -0,01186414 -730,83 Successful
                  18/09/2021 Withdrawal BTC -0,01814000 -1117,42 Successful
                  15/09/2021 Withdrawal BTC -0,01649000 -1015,78 Successful
                  14/09/2021 Withdrawal BTC -0,00688000 -423,81 Successful
                  19/08/2021 Withdrawal BTC -0,01310000 -806,96 Successful
                  02/08/2021 Withdrawal ETH -0,12089368 -471,49 Successful
                  26/07/2021 Withdrawal USDT_TRC20 -168,00 Successful
                  26/07/2021 Withdrawal BTC -0,00876650 -540,02 Successful
                  24/07/2021 Withdrawal BTC -0,04276000 -2634,02 Successful
                  15/07/2021 Withdrawal BTC -0,11220000 -6911,52 Successful
                  21/06/2021 Withdrawal BTC -0,01989416 -1225,48 Successful
                  18/06/2021 Withdrawal BTC -0,01681900 -1036,05 Successful
                  14/06/2021 Withdrawal BTC -0,01158450 -713,61 Successful
                  10/06/2021 Withdrawal BTC -0,00220573 -135,87 Successful
                  10/06/2021 Withdrawal USDT_TRC20 -23,16 Successful
                  10/06/2021 Withdrawal USDT_TRC20 -51,55 Successful
                  09/06/2021 Withdrawal BTC -0,00751800 -463,11 Successful
                  28/05/2021 Withdrawal BTC -0,00600000 -369,60 Successful
                  20/05/2021 Withdrawal BTC -0,00379186 -233,58 Successful
                  14/05/2021 Withdrawal BTC -0,00306100 -188,56 Successful
                  06/04/2021 Withdrawal BTC -0,00593795 -365,78 Successful
                  22/03/2021 Withdrawal USDT_TRC20 -40,00 Successful
                  Total USD: -21625,74

                  В тази кошница има и още:
                  • Balance Account $ 954.44 Approximately 0.01565261 BTC
                  • Hashrate Owned 790 TH/s
                  Last edited by barbaron; 16.10.2021, 13:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                    Замина ли оня акаунт с картинките? Въпрос на време беше...
                    Само ти не разбра, че барбароните имат много яйца в много кошници

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Аз съм на нула още при цена 10к, а към днешна дата се оглеждам кой точно модел Lamborghini да си купя + разбира се последен модел Audi S8 и Audi eTron.
                      Тоест вече ще продаваш? Нали за да си купиш каквото и да било първо ще трябва да кешираш. Само гледай да не изпуснеш момента щото после печалбата може да ти стигне само за Audi A3.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        От няколко дни си имам нова играчка
                        Голям кеф
                        https://stoic.ai/
                        Замина ли оня акаунт с картинките? Въпрос на време беше...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                          Знаем, че си по-по-най от умните!
                          Ако беше, щеше да му хрумне.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            От няколко дни си имам нова играчка
                            Голям кеф
                            https://stoic.ai/
                            Пише се праз а не кеф.
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                              Ти, да видиш. Аз си мислех, че пиша във финансов форум, пък се оказах насред проповед, на дъновисти.
                              Ами навремето му казаха,че тука е бгмама и кеската повярва.
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

                                Дори на мен не би хрумнала тая простотия, да вляза в селската ракиджийница, да снимам с телефона, да го кача на NFT и да продам всичко това.

                                [!
                                Знаем, че си по-по-най от умните!
                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X