IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

    Ти още ли не си разбрал, че тези които продадоха на върха и държат кеша, са онези които стоят зад проекта „биткойн”? Още ли не си разбрал, че „биткойна” е създаден като модерен инструмент на монетарната политика? Чрез биткойна и неговите рояци, сега се тегли от излишната лквидност. Този кеш отива в огъня. Не го чакай отново в играта. Той си изпълни вече предназначението.
    От 5-6 години съм в крипто и тва го чувам вече 1232548993 пъти, но пустия му Биткон не стига, че не отива на 0 става все по-силен и по-силен. Ако си сигурен че е "свършил" дай да се обзаложим за 10 палки примерно? Отиваме при нотариус подписваме договор, ако коина "замине" вземащ парата, ако не - аз прибирам. Ади да те видя.
    П.С офертата важи за всички, които мислят, че коина е заминал и искат да изкарат (загубят) 10 палки. Очаквам ви на лично.
    Last edited by better; 22.01.2022, 22:37.

    Коментар


    • Биткойн е един изключително интересен инструмент, той е революция!

      До преди година, аз също бях много скептично настроен към него. Консерватизма ме друса и до ден днешен не съм имал позиции в него.
      На никой не го препоръчвам, защото всяка инвестиция, трябва да е самоосъзнат акт на действие продиктуван от вътрешно убеждение за правота или алчност!

      Какво видях аз в него - това е сейфа за съхранение на парите на редовия човек, на който му е писнало от управници и регулации. Инструмент над който не могат да направят блокаж, място където аз и ти, си само-гарантираме еквивалента им!
      Естествено е да не се харесва, че коя власт си пада по революциите.

      На фона на всичко това е млад и крехък и податлив на голяма концентрация на спекулации, но колкото повече хора достигат до сродни изводи, толкова по-стабилен ще става на пазара и когато вложените средства в него, надхвърлят брутния вътрешен продукт на държави, като америка, ще е железен!

      Глупави хора на планетата няма, особено когато говорим за пари, затова в следващите години цената му ще расте!

      До какви нива ще стигне?
      Въпросът не е неправилен! А много рано зададен!
      Същият въпрос го задайте след 10, 20 години и тогава той ще има по реалистичен отговор.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

        Ти още ли не си разбрал, че тези които продадоха на върха и държат кеша, са онези които стоят зад проекта „биткойн”? Още ли не си разбрал, че „биткойна” е създаден като модерен инструмент на монетарната политика? Чрез биткойна и неговите рояци, сега се тегли от излишната лквидност. Този кеш отива в огъня. Не го чакай отново в играта. Той си изпълни вече предназначението.
        Точно! Доста свободен ресурс може да си замине от шитове като тези тук, както и от много от акциите. Една корекция на пазарите от порядъка на 50%, ще докара доста инфаркти, но пък икономиката ще се изчисти.



        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          До 20 чак няма как да стане. Тези дето продадоха на върха, държат кеша и чакат момент да изкупят, под 28 според мен е абсурдно.
          Ти още ли не си разбрал, че тези които продадоха на върха и държат кеша, са онези които стоят зад проекта „биткойн”? Още ли не си разбрал, че „биткойна” е създаден като модерен инструмент на монетарната политика? Чрез биткойна и неговите рояци, сега се тегли от излишната лквидност. Този кеш отива в огъня. Не го чакай отново в играта. Той си изпълни вече предназначението.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            До 20 чак няма как да стане. Тези дето продадоха на върха, държат кеша и чакат момент да изкупят, под 28 според мен е абсурдно.
            аз много обичам SAR и като пристрастен към него, съм си надграждал различни негови флуктуации
            една от тях е SAR: step = 0.0001 & max = 0.2 - водя я на отчет като SAR4
            та по този SAR4 на дневен фрейм, към понеделник нивата са 29,450, вторник ,460 и т.н.
            този динамичен показател е най-вероятната точка на обръщане с цена под него до 50$ (седмичното му изменение)
            така погледнато, няма как да се стигне до 28к, че и 29к даже, но понеже пазара е свободна зона, без ограничения, с концентрация на много милиарди и представлява интерес за много яки спекуланти, като Мъск например
            Възможно е, но малко вероятно, да се стигне до нивото от 17/12/2017 High 19,470 $, което по бъдещ Low ще е малко над 20,000 $

            Пазара е екстремно волатилен и всякаква инвестиция различна от 1:1 и не във Long, клони към зануляване - това не е съвет, а препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              До 20 чак няма как да стане. Тези дето продадоха на върха, държат кеша и чакат момент да изкупят, под 28 според мен е абсурдно.
              Един шип да 18ХХХ ще докара спада до пИрфектния завършек!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Матеев си бара топките и не предприема никакви действия. За продаване въобще не може да става дума ... Въпросът е сега ли да се купува или да се изчака още малко ...

                Иначе вече почти не влизам в този форум, защото любимите ми теми се напълниха с олигофрени и тролове, които контролират дискусиите и заяжданията с подкрепата на модераторите.
                Теб те знаем, но нещо се изгуби френският прокламатор на китайски и тям подобни $CAMове.
                Last edited by forexboy; 22.01.2022, 18:19.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  До 20 чак няма как да стане. Тези дето продадоха на върха, държат кеша и чакат момент да изкупят, под 28 според мен е абсурдно.
                  що бе? 0 е крайната цена

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение

                    При този спад е много вероятно, достигане на нива 29к-30к (страхотна възможност за лонг)
                    ...не е невъзможно, даже дропване до 20к, е тогава, трябва да се набута и останалия свободен капитал
                    ...и време за пролетна почивка и здравей 80к, а защо не и 100к
                    До 20 чак няма как да стане. Тези дето продадоха на върха, държат кеша и чакат момент да изкупят, под 28 според мен е абсурдно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Матеев си бара топките и не предприема никакви действия. За продаване въобще не може да става дума ... Въпросът е сега ли да се купува или да се изчака още малко ...

                      Иначе вече почти не влизам в този форум, защото любимите ми теми се напълниха с олигофрени и тролове, които контролират дискусиите и заяжданията с подкрепата на модераторите.
                      При този спад е много вероятно, достигане на нива 29к-30к (страхотна възможност за лонг)
                      ...не е невъзможно, даже дропване до 20к, е тогава, трябва да се набута и останалия свободен капитал
                      ...и време за пролетна почивка и здравей 80к, а защо не и 100к

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        Т.е. колкото по-малко сте толкова повече ще катери ли?

                        Па аз си мислех, че е Понци схема. Колкото повече маймуни на клона (оппс инвеститори) толкоз повече ще катери.
                        Че той си катери, проблема е, че не "държи"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          И мин год. го казах тук, за да иде нагоре трябва да дропне качественно. т.е 80-90%, само така може да се изчисти пазара от слабите ръце, от паникьорите и др. пишман "инвеститори", които искат да забогатеят за месец два.
                          Т.е. колкото по-малко сте толкова повече ще катери ли?

                          Па аз си мислех, че е Понци схема. Колкото повече маймуни на клона (оппс инвеститори) толкоз повече ще катери.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                            Матеев?
                            Матеев си бара топките и не предприема никакви действия. За продаване въобще не може да става дума ... Въпросът е сега ли да се купува или да се изчака още малко ...

                            Иначе вече почти не влизам в този форум, защото любимите ми теми се напълниха с олигофрени и тролове, които контролират дискусиите и заяжданията с подкрепата на модераторите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              УСПЕХ И НА ТЕБ. АЗ ГЛЕДАМ ГРАФИКАТА И НИЩО ДРУГО

                              КРОСЪТ НА ДНЕВНА 39166 Е ТЕСТВАН .

                              ВРЕМЕ Е ЗА ДЪЛГИ . ДЪНОТО Е НАЙ МНОГО НА 33853 КЪДЕТО ИМА ПРЕЦАКАН КРОС НА 1Н

                              ПОСЛЕ ОТИВАМЕ НА ГОРНАТА БОМБА НА 50000


                              биткойна вече на 34800

                              хора малко остана до прецаканата бомба на 1н и дъното на 33853. обръщачката идва . дългиииииииииииии

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                                Матеев?
                                Беше писал няколко пъти че 46000 повече няма да видим никога. Да не се окаже прав

                                Коментар

                                Working...
                                X