IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • как е еврейчета

    върви ли биткойна

    флагмана на високите ви технологии

    хяхяххяхяхяххяяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Цената ще стане 0$, когато всичките миньори спрат да работят, а това ще стане, когато
      цената на произвежданите от тях биткойни < цената на консумирания от тях ток + експлоатационните разходи

      Току що наех още багери - 500 TH/s за 90 дни тук: https://www.bitfufu.com/en/accounts/...iteCode=RSFHHN
      В мината ми има багери за 1850 TH/s

      Вчера и днес купих още 500 TH/s за 60 дни

      Коментар


      • еврейчетааааааааааа

        как е убиткойна ви

        хяхяхяхях

        пъъъълна еврейска измама са тия високи технологии

        казах ви го когато пускахте за 1000000000000000 ама не ме слушате

        Коментар


        • Най много още едно слизане и започваме да катерим към върховете

          Коментар


          • как е еврейчета . купувате ли убиткойни . новите дъна идват . хяхяхяхяххяхяхяхя

            интересно еврейчета

            убиткойна ви пак се подпря на свещеното 18531. те на борсички си играели бе . хяхяхяхяххяхяхяхя
            Last edited by the architect; 10.09.2022, 21:25.

            Коментар


            • Дойде ли времето за покупка най сетне

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Глупости. Кой ще ти произвежда ASIC-hardware за жълти стотинки
                Спреме ли ние миньорите - край на децентрализирания блокчейн, край на койните
                Тогава централизираният влокчейн ще си го ползват само банките и клиентите им .
                Исках да кажа, че на старите асици цената ще падне! А като няма нови Асици (или се изключат поради нерантабилност), хашрейта ще падне, следователно няма да има нужда от тях и ще се копа с домашен комп както едно време. Мисълта ми е, че няма как да спре копането, защото винаги ще бъде изгодно (чрез намаляването на трудността на копане)!
                Last edited by better; 10.09.2022, 13:25.

                Коментар


                • better, той така си беше 1 цент и се появиха някакви които го купуват по 2 цента няколко дни, после пак почват на 1 да го изкупуват. Сега при скъп ток колко може да стене, кой може да познае. Много енергия консумира за да се прехвърля, скъпи са енергийно транзакциите му по класическия път. По пътя на логиката, който има много евтина енергия ще стане собственик на всички биткойни, защото ще може да подържа евтини транзакциите. Като му плащат за тях постепенно ще спечели всички биткойни или ще има възможност да промени голяма част от веригата и просто да ги направи своя собственост. Не знам струва ли такова нещо някакви пари, въобще има ли стойност ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Ако цената падне много - да кажем 100 $, и ASIC ите ще бъдат за жълти стотинки и пак ше се копае у дома. Колкото повече падне цената, толкова по-голяма ще бъде децентрализацията.
                    Глупости. Кой ще ти произвежда ASIC-hardware за жълти стотинки
                    Спреме ли ние миньорите - край на децентрализирания блокчейн, край на койните
                    Тогава централизираният влокчейн ще си го ползват само банките и клиентите им .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Абе и аз изкопах първите си биткойни 2013 г.
                      с 15 видеокарти в 5 домашни компютера при 25 BTC за всеки изкопан блок,
                      но това време няма да се върне никога
                      Появиха се ASIC и край на гювеча
                      Ако цената падне много - да кажем 100 $, и ASIC ите ще бъдат за жълти стотинки и пак ше се копае у дома. Колкото повече падне цената, толкова по-голяма ще бъде децентрализацията.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        Целта на коня е децентрализация. Ако големите миньори се откажат, то тва е много хубаво за децентрализицията, трудността ще падне, и така всеки ще може пак да копае от вкъщи, както всъщност е замислено да бъде. Сатоши дълго време е копал на домашен комп.
                        Абе и аз изкопах първите си биткойни 2013 г.
                        с 15 видеокарти в 5 домашни компютера при 25 BTC за всеки изкопан блок,
                        но това време няма да се върне никога
                        Появиха се ASIC и край на гювеча

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Цената ще стане 0$, когато всичките миньори спрат да работят, а това ще стане, когато
                          цената на произвежданите от тях биткойни < цената на консумирания от тях ток + експлоатационните разходи

                          Току що наех още багери - 500 TH/s за 90 дни тук: https://www.bitfufu.com/en/accounts/...iteCode=RSFHHN
                          В мината ми има багери за 1850 TH/s

                          Целта на коня е децентрализация. Ако големите миньори се откажат, то тва е много хубаво за децентрализицията, трудността ще падне, и така всеки ще може пак да копае от вкъщи, както всъщност е замислено да бъде. Сатоши дълго време е копал на домашен комп.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                            Е хайде де, и коронкризата чакахме, ама стигна до 3к. Сега пак ли чакаме 0? Няма да стане, защото аз ще изкупя всичко на пазара още на 0,1$ за коин. Тва ще гарантира, че винаги ще има цена различна от 0.
                            Цената ще стане 0$, когато всичките миньори спрат да работят, а това ще стане, когато
                            цената на произвежданите от тях биткойни < цената на консумирания от тях ток + експлоатационните разходи

                            Току що наех още багери - 500 TH/s за 90 дни тук: https://www.bitfufu.com/en/accounts/...iteCode=RSFHHN
                            В мината ми има багери за 1850 TH/s


                            П.П. Междувременно китайците се усетиха и вдигнаха цените. Сега не бих купил
                            Last edited by barbaron; 10.09.2022, 02:07.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                              Да не се окаже само че след толкоз друсане на дървото останали нула круши?
                              Е хайде де, и коронкризата чакахме, ама стигна до 3к. Сега пак ли чакаме 0? Няма да стане, защото аз ще изкупя всичко на пазара още на 0,1$ за коин. Тва ще гарантира, че винаги ще има цена различна от 0.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Наблюдаваме просто друсане на дървото да паднат гнилите круши.
                                Да не се окаже само че след толкоз друсане на дървото останали нула круши?

                                Коментар

                                Working...
                                X