IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • "Краля" опитва да скъса синджира ,а това ще стане >38к

      А аз последните седмици съм като този най отзад на 0.31 сек

      https://www.youtube.com/watch?v=8BVgs5wdoJI

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
        Не е нужно да постваш коментарите ми. Аз помня какво съм писал. Това, че продадох на около 33к $ не променя написаното ми мнение за търговия. Ако падне до 24$, ще заредя повече бройки, ако не падне, вярвам, че ще има и други възможности за влизане.
        За разлика от теб, аз поне пиша с точност кога съм продал и какви съображения имам, а ти само хейтваш. Така няма да стане успешен, да знаеш.
        Не си продал на 33 ,а точно преди ралито защото няколко пъти каза,че чакаш 24к .Което е никакво ниво между другото ,но както и да е Поредното ти изтървано рали

        Има огромна нужда да поствам скрииншоти,защото ти Пинокио лъжеш във всеки пост.Лично съм свидетел в златото.И за морал баш ти не ми говори.Като се присмиваш се на Архитекта няма да станеш успешен никога,да знаеш

        Коментар


        • Не е нужно да постваш коментарите ми. Аз помня какво съм писал. Това, че продадох на около 33к $ не променя написаното ми мнение за търговия. Ако падне до 24$, ще заредя повече бройки, ако не падне, вярвам, че ще има и други възможности за влизане.
          За разлика от теб, аз поне пиша с точност кога съм продал и какви съображения имам, а ти само хейтваш. Така няма да стане успешен, да знаеш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
            Архитекте, как са шортите на коня? Сложи цифрите на масата с тайминг за вход.
            Ти кажи защо изтърва и това рали и кога ще дойде тази корекция от 24к


            https://i.imgur.com/VMseChm.jpg






            Last edited by mibova; 16.11.2023, 08:35.

            Коментар


            • Архитекте, как са шортите на коня? Сложи цифрите на масата с тайминг за вход.
              Last edited by mibova; 15.11.2023, 15:43.

              Коментар


              • биткойнери пак ли паднахте под свещеното 35853

                сега ще ви засиля за 26000

                Коментар


                • Първоначално изпратено от demertsel123 Разгледай мнение
                  Някой да е чул нещо дали Аpple са купували от коня?
                  Списък с публични (и не само) компании, притежаващи бити коне
                  Публичните са длъжни да ги рапортуват.

                  https://bitcointreasuries.net/
                  Last edited by petrg5s; 12.11.2023, 20:37.

                  Коментар


                  • Някой да е чул нещо дали Аpple са купували от коня?

                    Коментар


                    • Нз за вас,аз принтирам много сериозно.
                      Един от най-добрите ми месеци от много време насам.
                      Няколко алта буквално ме позлатиха
                      Last edited by petrg5s; 11.11.2023, 07:15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                        Архитекта верно окъси здраво фазите и сега се е занулил с тия негови шортаджийски свещени числа. Ся ще пише СРИГА ГЛУПОСТИ, ИМА КРЕДИСИМО
                        Той отдавна ги е окъсил. Отвори валутната търговия - неговата тема където пише абсолютно сам има 900к мнения, следващата за златото където пишат много хора е със 680.
                        И в златото се хвали за късото за свещени числа и после скочи.

                        Коментар


                        • Архитекта верно окъси здраво фазите и сега се е занулил с тия негови шортаджийски свещени числа. Ся ще пише СРИГА ГЛУПОСТИ, ИМА КРЕДИСИМО

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от demertsel123 Разгледай мнение
                            Купувате ли?
                            Мисля, че това беше за мен. Може би трябваше още малко но за сега съм в режим на изчакване. Но ЕТФ-и най-вероятно ще има, та сигурно все още е подходящ момента за влизане.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              УУУУУУУ ЛОШО ЛОШО БИТКОЙНЕРИ ПАК СМЕ ПОД СВЕЩЕНОТО 35853
                              Я дай F5.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от demertsel123 Разгледай мнение
                                Купувате ли?
                                Времето за покупки - мина.

                                Коментар

                                Working...
                                X