IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    ...имал ли си нещо общо с биткойн7 докато бяха действаща борса?
    Зависи от дефиницията на 'нещо общо'. Бивш колега ме свърза със собственика на bitcoin7 около юни 2011. Срещали сме се два пъти и сме говорили за Bitcoin и евентуални проекти (тогава пуловете бяха на дневен ред, имаше не повече от 2-3 читави). След това дойде 'крахът' и не сме комуникирали повече.
    Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от m0mchil Разгледай мнение
      Ще се радвам да отговоря на каквито и да е въпроси свързани с Bitcoin.
      Здрасти, момчиле. Добре дошъл в тази тема. Имам доста въпроси специално към теб... Първият е, имал ли си нещо общо с биткойн7 докато бяха действаща борса?
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • localbitcoins

        Здравейте. Изпитвам известни затруднения търгувайки биткоини през localbitcoins.com. До тук имам 10-ина успешни сделки, но за съжаление са само продажби. За да поддържам наличност купувам коини от външни обменни бюра ( например bitcoin-24.com, bitcoin-central.net ), но банковите преводи оскъпяват цената.

        В тази връзка - търся ПРОДАВАЧИ на биткоини. Цената ми е текущата от localbitcoins.com, но може и по договаряне, спрямо условията.

        Ще се радвам да отговоря на каквито и да е въпроси свързани с Bitcoin.
        Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          ФОРЕКСОВ НА КОЛКО ПРОДАВАШ БИБИТКИТЕ
          Какви бибитки, Кире?
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
            Прави ми впечетление, че движенията са синхонизирани със златото през повечето време - случайно или не
            Няма абсолютно нищо странно в това. Нормално е цените на всеки актив измерен в истински пари да се движи в синхрон.
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • ФОРЕКСОВ НА КОЛКО ПРОДАВАШ БИБИТКИТЕ

              Коментар


              • Цената мина четринайсе. Следват едни бързи 17,50


                Прави ми впечетление, че движенията са синхонизирани със златото през повечето време - случайно или не
                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                Коментар


                • П - С - П' , трева да пасе......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    За пръв път един производител на изделие няма нужда да го произвежда и да го продава за да направи пари, защото това изделие направо /буквално направо/ прави пари!
                    Става все по-добро като визия!

                    Коментар


                    • Всичко което си написал ми е добре известно.

                      Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                      Конкуренцията с такива е тежка и в нашия случай безполезна.
                      Няма конкуренция в съвременния свят която е лека. Трудно се намира место под слънцето, защото вакум няма.

                      Не винаги е добре да имаш "хедстарт" специално за биткойн, защото това е напълно неизследвана територия. Доста често е много по-добре да направиш оптимален старт - тоест вече да си се поучил от грешките на стартиралите преди теб и все още преди основната група да се юрне да печели като тръсне на масата десетки милиони от рискови фондове. Особено това е валидно при производителите на ASIC ...

                      Там предстоят големи катаклизми не само от техническа но и от икономичска гледна точка. За пръв път един производител на изделие няма нужда да го произвежда и да го продава за да направи пари, защото това изделие направо /буквално направо/ прави пари!
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение

                        Има ли в БГ някой, да речем в БАН, който да може да проектира ASIC чипове за операции със SHA 256? Може ли да даде спецификация във фабрика в Китай за да ги произведат?
                        В момента, в който се появят евтини ASIC, сложността на мрежата ще се качи. Това ще изхвърли всички, които използват видео карти и повечето от тези, които ползват специализирани платки с FPGA. Оттам нататък производителите на биткойн ASIC ще определят правилата на играта - ако няма конкуренция ще държат високи цени, до момента в който се появи и/или сложността се качи. Тогава просто увеличат SHA256 модулите на чип, свиват процеса,... все пак имат повече от година headstart. Конкуренцията с такива е тежка и в нашия случай безполезна.


                        ASIC/Butterfly labs - 60 GH/s - $1300
                        ATI 7970x3 = 2 GH/s - 2400 leva.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          аз ползвам на 2 места ...ама е безплатно не знам какви разплащания точно .явно не е нещо сериозен оборот
                          Ако ползваш стандартни шаблони за интернет страници това е безплатно. Ако ползваш персонализирани шаблони това става срещу малка такса. Уърдпрес е най-голямата и най-ползвана платформа за блогове. Много хора предпочитат да платят малка сума за да имат отличаващи се интернет страници. Така че, бертрамков, пак не си в час!

                          Вчера излезе съобщение, че най-голямата френска борса за биткойни е вече лицензиран доставчик на платежни услуги и работи съвместно с Креди Мютюел за да предложи дебитни банкови карти, чиито сметки се водят в биткойни. А вие се чешите още по главите цъкайки в недоумение...
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
                            Скоро попаднах на инфо, че Wordpress системата започва да се разплаща със биткойни. Не знам дали не е пускано вече тук.
                            аз ползвам на 2 места ...ама е безплатно не знам какви разплащания точно .явно не е нещо сериозен оборот
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Скоро попаднах на инфо, че Wordpress системата започва да се разплаща със биткойни. Не знам дали не е пускано вече тук.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                ти трябва да си милионер вече ...... един от първите Биткойновци, следва да си трупнал поне пейсе , шейсе иляди ПО 13,4 долари ПО леФче и пейсе ...... БАУ ......бегай на некой остров и си лашкай зелените пари .......пък фък на Биткойновщината
                                е как...нали кОпона трябва се гледа отблизо. То да си на остров с мангизи е скука общо взето
                                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                                Коментар

                                Working...
                                X