IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    доколкото разбирам от прочетенето в нета, за да си успешен биткой копач е идеално да си нощен пазач в някоя фирма занимаваща се с видео обработка и монтаж или направо студио за 3Д анимация
    Беше (да кажем преди година), вече не. GPU копачите ще са история в най-кратко време. Това е като треската за злато - печелят продавачите на лопати. В нашия случай продавачите на хардуер за "копаене". Някои видеокарти направо се оказаха инвестиционни - цената на употребени - по-висока от колкото като нови

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Няма никакви конспирации. Може да питате Момчил за всичко свързано с биткойните и особено за това що е то "копане" на биткойни. Специално в тази материя човекът е цяла година пред мен с материала.
      доколкото разбирам от прочетенето в нета, за да си успешен биткой копач е идеално да си нощен пазач в някоя фирма занимаваща се с видео обработка и монтаж или направо студио за 3Д анимация

      всичко супер, но ще дойде дент Х когато тия койни изведнъж ще се стрината защото еди какво си... (причини ще има както винаги)

      за мен да агитираш хората да скачат в тия койни е все едно да ги агитираш да се закачат отрано в някоя пирамида, която рано или късно ще изгори, но тарикатите ще изкярат.

      не ме кефи!
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
        Брех тука големи конспирации..не знаеш кой слуша кой гледа. Айде казвайте кой взе парите
        Няма никакви конспирации. Може да питате Момчил за всичко свързано с биткойните и особено за това що е то "копане" на биткойни. Специално в тази материя човекът е цяла година пред мен с материала.
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
          Брех тука големи конспирации..не знаеш кой слуша кой гледа. Айде казвайте кой взе парите
          Аз имам усещане че Мастъра се клонира и почна вече сам да си говори, дано зариби някой на тая глупост
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Брех тука големи конспирации..не знаеш кой слуша кой гледа. Айде казвайте кой взе парите
            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от m0mchil Разгледай мнение
              Не знам за кой Момчил се сещаш Мога да ти пусна PM в bitcointalk ако искаш (и да го подпиша).
              Съмнявам че, че ми знаеш истинския псевдоним в биткойнтолк...
              Пусни ми PM тук в този форум със следната фраза подписана с твоя подпис:

              I am m0mchil at investor.bg posting on 01/11/2013 this message.

              Ако всичко е наред ще мога с чиста съвест да препоръчам на мои приятели да търгуват с теб чрез localbitcoins.
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                А PGP подпис имаш ли, с който да потвърдиш че си същия Момчил, за когото се сещам?
                Не знам за кой Момчил се сещаш Мога да ти пусна PM в bitcointalk ако искаш (и да го подпиша).
                Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от m0mchil Разгледай мнение
                  Зависи от дефиницията на 'нещо общо'. Бивш колега ме свърза със собственика на bitcoin7 около юни 2011. Срещали сме се два пъти и сме говорили за Bitcoin и евентуални проекти (тогава пуловете бяха на дневен ред, имаше не повече от 2-3 читави). След това дойде 'крахът' и не сме комуникирали повече.
                  А PGP подпис имаш ли, с който да потвърдиш че си същия Момчил, за когото се сещам? Извинявам се предварително ако въпросът ти се стори нетактичен.
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    ...имал ли си нещо общо с биткойн7 докато бяха действаща борса?
                    Зависи от дефиницията на 'нещо общо'. Бивш колега ме свърза със собственика на bitcoin7 около юни 2011. Срещали сме се два пъти и сме говорили за Bitcoin и евентуални проекти (тогава пуловете бяха на дневен ред, имаше не повече от 2-3 читави). След това дойде 'крахът' и не сме комуникирали повече.
                    Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от m0mchil Разгледай мнение
                      Ще се радвам да отговоря на каквито и да е въпроси свързани с Bitcoin.
                      Здрасти, момчиле. Добре дошъл в тази тема. Имам доста въпроси специално към теб... Първият е, имал ли си нещо общо с биткойн7 докато бяха действаща борса?
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • localbitcoins

                        Здравейте. Изпитвам известни затруднения търгувайки биткоини през localbitcoins.com. До тук имам 10-ина успешни сделки, но за съжаление са само продажби. За да поддържам наличност купувам коини от външни обменни бюра ( например bitcoin-24.com, bitcoin-central.net ), но банковите преводи оскъпяват цената.

                        В тази връзка - търся ПРОДАВАЧИ на биткоини. Цената ми е текущата от localbitcoins.com, но може и по договаряне, спрямо условията.

                        Ще се радвам да отговоря на каквито и да е въпроси свързани с Bitcoin.
                        Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          ФОРЕКСОВ НА КОЛКО ПРОДАВАШ БИБИТКИТЕ
                          Какви бибитки, Кире?
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                            Прави ми впечетление, че движенията са синхонизирани със златото през повечето време - случайно или не
                            Няма абсолютно нищо странно в това. Нормално е цените на всеки актив измерен в истински пари да се движи в синхрон.
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • ФОРЕКСОВ НА КОЛКО ПРОДАВАШ БИБИТКИТЕ

                              Коментар


                              • Цената мина четринайсе. Следват едни бързи 17,50


                                Прави ми впечетление, че движенията са синхонизирани със златото през повечето време - случайно или не
                                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                                Коментар

                                Working...
                                X