IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • П - С - П' , трева да пасе......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      За пръв път един производител на изделие няма нужда да го произвежда и да го продава за да направи пари, защото това изделие направо /буквално направо/ прави пари!
      Става все по-добро като визия!

      Коментар


      • Всичко което си написал ми е добре известно.

        Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
        Конкуренцията с такива е тежка и в нашия случай безполезна.
        Няма конкуренция в съвременния свят която е лека. Трудно се намира место под слънцето, защото вакум няма.

        Не винаги е добре да имаш "хедстарт" специално за биткойн, защото това е напълно неизследвана територия. Доста често е много по-добре да направиш оптимален старт - тоест вече да си се поучил от грешките на стартиралите преди теб и все още преди основната група да се юрне да печели като тръсне на масата десетки милиони от рискови фондове. Особено това е валидно при производителите на ASIC ...

        Там предстоят големи катаклизми не само от техническа но и от икономичска гледна точка. За пръв път един производител на изделие няма нужда да го произвежда и да го продава за да направи пари, защото това изделие направо /буквално направо/ прави пари!
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение

          Има ли в БГ някой, да речем в БАН, който да може да проектира ASIC чипове за операции със SHA 256? Може ли да даде спецификация във фабрика в Китай за да ги произведат?
          В момента, в който се появят евтини ASIC, сложността на мрежата ще се качи. Това ще изхвърли всички, които използват видео карти и повечето от тези, които ползват специализирани платки с FPGA. Оттам нататък производителите на биткойн ASIC ще определят правилата на играта - ако няма конкуренция ще държат високи цени, до момента в който се появи и/или сложността се качи. Тогава просто увеличат SHA256 модулите на чип, свиват процеса,... все пак имат повече от година headstart. Конкуренцията с такива е тежка и в нашия случай безполезна.


          ASIC/Butterfly labs - 60 GH/s - $1300
          ATI 7970x3 = 2 GH/s - 2400 leva.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            аз ползвам на 2 места ...ама е безплатно не знам какви разплащания точно .явно не е нещо сериозен оборот
            Ако ползваш стандартни шаблони за интернет страници това е безплатно. Ако ползваш персонализирани шаблони това става срещу малка такса. Уърдпрес е най-голямата и най-ползвана платформа за блогове. Много хора предпочитат да платят малка сума за да имат отличаващи се интернет страници. Така че, бертрамков, пак не си в час!

            Вчера излезе съобщение, че най-голямата френска борса за биткойни е вече лицензиран доставчик на платежни услуги и работи съвместно с Креди Мютюел за да предложи дебитни банкови карти, чиито сметки се водят в биткойни. А вие се чешите още по главите цъкайки в недоумение...
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
              Скоро попаднах на инфо, че Wordpress системата започва да се разплаща със биткойни. Не знам дали не е пускано вече тук.
              аз ползвам на 2 места ...ама е безплатно не знам какви разплащания точно .явно не е нещо сериозен оборот
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Скоро попаднах на инфо, че Wordpress системата започва да се разплаща със биткойни. Не знам дали не е пускано вече тук.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                  ти трябва да си милионер вече ...... един от първите Биткойновци, следва да си трупнал поне пейсе , шейсе иляди ПО 13,4 долари ПО леФче и пейсе ...... БАУ ......бегай на некой остров и си лашкай зелените пари .......пък фък на Биткойновщината
                  е как...нали кОпона трябва се гледа отблизо. То да си на остров с мангизи е скука общо взето
                  I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    13,4 долара за 1 "толкова виртуално" нещо са си нещо съвсем реално!

                    Изпускаме в момента златна възможност .
                    ти трябва да си милионер вече ...... един от първите Биткойновци, следва да си трупнал поне пейсе , шейсе иляди ПО 13,4 долари ПО леФче и пейсе ...... БАУ ......бегай на некой остров и си лашкай зелените пари .......пък фък на Биткойновщината

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                      Не философствам, имах подобен случай, финансиране на внос от Китай, знаеш как е 30% аванс и остатъка преди натоварването на корала след около 2 месеца, плащаме на доставчиците в долари-валутен риск, продаваме в Бг, демек клиентите ни плащат в евро... Просто в претегляхме в какво да вземем кредита, имахме и двата варианта и избрахме евро
                      това е друга бира.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        за обезпечението ще говорим.......но нещо не разбирам за оборотите в биткойни ......Аз искам кредит ,а не да спекулирам с бтк..
                        в банката когато вземам евро кредит не ме питат какви обороти в евро имам......

                        ти май повече философстваш............. тези неща са технически детайли , мене не ме интересуват.
                        Не философствам, имах подобен случай, финансиране на внос от Китай, знаеш как е 30% аванс и остатъка преди натоварването на корала след около 2 месеца, плащаме на доставчиците в долари-валутен риск, продаваме в Бг, демек клиентите ни плащат в евро... Просто в претегляхме в какво да вземем кредита, имахме и двата варианта и избрахме евро

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          дайте нещо не толкова виртуално да бистрим
                          13,4 долара за 1 "толкова виртуално" нещо са си нещо съвсем реално!

                          Изпускаме в момента златна възможност когато се решава кой ще оглави новият световен финансов ред след 5-6 години! Има ли в БГ някой, да речем в БАН, който да може да проектира ASIC чипове за операции със SHA 256? Може ли да даде спецификация във фабрика в Китай за да ги произведат? Само така можем да станем Швейцария на Балканите, а не като прехвърляме от единия джоб в другия сдухани и фалирали дружества на бфб-то! Или като говорим глупости по телевизиите нон стоп как ако усвоим европейските пари / "ше съ упраим"...
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            Официалният курс е само този на БНБ. Съдията назначава вещо лице и въпросът е решен.
                            ти вярваш в честните пари , но като отидеш в магазина бъркаш за една умърлушена и смачкана двайселевка......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                              какво обезпечение даваш, какви приходи от продажба имаш в биткойни, какви са ти паричните потоци в бтк... въпросите на кредитния инспектор

                              Кредит между две лица без посредничеството на банка, лихвата се договаря...Интересно е, какво правим ако се наложи да си реализирам обезпечението, ако обменния курс скочи да кажем с 300%, кое е всъщност официалния курс.... Изкарвам си изпълнителен лист Ле, има съдията да се държи за главата
                              за обезпечението ще говорим.......но нещо не разбирам за оборотите в биткойни ......Аз искам кредит ,а не да спекулирам с бтк..
                              в банката когато вземам евро кредит не ме питат какви обороти в евро имам......

                              ти май повече философстваш............. тези неща са технически детайли , мене не ме интересуват.

                              Коментар


                              • бе нали бяхме почивка до нова година от тая тема

                                дайте нещо не толкова виртуално да бистрим
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X