IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
    Ес енд пи-то още дрисва, чак не знам, айде коня да дрисва и той, че трябва още да купувам.
    Какво е това фомо, което е обзело всички? Това ниво от 30к трябва да се тества като съпорт.
    Да, и на мен ми правилиха плана с ДЦА. Не мислех, че ще мръднем от 25К до края на годината

    Ама какво да пра'йш.

    Не че се разсърдя, ако видим 100-150К до халвинга, де

    Коментар


    • Да бе, не се беше появявал от 15к когато казваше следващо ниво 13 и после надолЕ. Та сега не знам, все си мисля, че 30 трябва да се тества, макар да се повтарям.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
        Първо появяване на архитекта от десетина месеца в темата...това как да го разгадаваме?
        преди седмица-две орева темата за златото с бомби и къси....
        ако купувах коне, сега шях да добавя
        препоръка е

        Коментар


        • Ес енд пи-то още дрисва, чак не знам, айде коня да дрисва и той, че трябва още да купувам.
          Какво е това фомо, което е обзело всички? Това ниво от 30к трябва да се тества като съпорт.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Чудя се дали около Нова година да си купя нова S8-цa и ново Q7, че старите вече навъртяха годинки. Оглеждам се и за e-Tron. Вас майтап ви се струва, но около 100к ще развържа кесията, че не се знае дали ще доживея да изчакам следващата корекция до 2030-та година.

            Около данъците нали нищо не се е променило - плащам си като поп 10% и новите ми коли стават напълно законни?

            Цацата обаче СЕГА няма излишни пари да купува крипто, ИНФЛАЦИЯТА ги изяде и ще ги яде.
            Щом акциите и криптото са във различна посока, има нещо гнило .... при акулите.
            Всички наточили ножове за халвинга, де да беше толкова лесно.
            Делистванията на криптовалути вървят с рекорден темп тази година
            Най-малко 3445 монети или търгувани двойки са били делистнати или са неактивни толкова дълго, че вероятно ще бъдат премахнати



            Коли, моли, ламарини, криза на средна възраст, ама упорита, а ?
            Last edited by Бедният брoкер; 25.10.2023, 21:31.

            Коментар


            • Възможен вариант е кацане точно под 40к ,до края на месеца, и там да отдъхнат.

              Коментар


              • Първо появяване на архитекта от десетина месеца в темата...това как да го разгадаваме?

                Коментар


                • КЪСО ОТ СВЕЩЕНОТО 35853

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Чудя се дали около Нова година да си купя нова S8-цa и ново Q7, че старите вече навъртяха годинки. Оглеждам се и за e-Tron. Вас майтап ви се струва, но около 100к ще развържа кесията, че не се знае дали ще доживея да изчакам следващата корекция до 2030-та година.

                    Около данъците нали нищо не се е променило - плащам си като поп 10% и новите ми коли стават напълно законни?
                    15%-та е ако си направил поне 3 сделки в годината в акаунта си. Което не вярвам да не си. Защо не излезеш в стейбъли и да ги продадеш на някой? Уж пак се дължи, ама никой не го плаща това и никой не го търси.

                    Коментар




                    • Коментар


                      • Тук може да се види с по-добро качество:

                        https://prnt.sc/gnGFYnwWzSIi

                        Коментар


                        • Тази графика е при цена 25к, според нея в края на год 50к, после корекция до към 30-35, чак след това 100к.
                          Засега познават.

                          Коментар


                          • Чудя се дали около Нова година да си купя нова S8-цa и ново Q7, че старите вече навъртяха годинки. Оглеждам се и за e-Tron. Вас майтап ви се струва, но около 100к ще развържа кесията, че не се знае дали ще доживея да изчакам следващата корекция до 2030-та година.

                            Около данъците нали нищо не се е променило - плащам си като поп 10% и новите ми коли стават напълно законни?
                            Last edited by Mateev; 24.10.2023, 19:14.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              бутай бетерчооо, буутааааиииййй
                              Бутаме, бутаме .... после пак надоле...
                              Last edited by better; 24.10.2023, 18:31.

                              Коментар


                              • От април месец.Няма промяна

                                Коментар

                                Working...
                                X