IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Времето ще каже най-добре...
    Но ще има голямо потъване 2024,няма да е мед и масло както го мислиш
    Мога да кажа и цифри,но да не плаша
    Кой е казал, че ще е само мед и масло? Даже и в бичи цикъл има по 40-50% корекции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Ми няма мърдане, тва са сроковете или одобряват или отхвърлят.
      Времето ще каже най-добре...
      Но ще има голямо потъване 2024,няма да е мед и масло както го мислиш
      Мога да кажа и цифри,но да не плаша

      Коментар


      • [QUOTE=petrg5s;n4137039]

        Не ти е ясна материята ,а се правиш на разбирач...
        /QUOTE]

        Прав си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Това което твърдиш,че 99% ще бъде одобрен спот ЕТФ до месец/два са тотални глупости.Ти гледаш крайния срок и мислиш,че това е,няма мърдане
          Ми няма мърдане, тва са сроковете или одобряват или отхвърлят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Не ти е ясна материята ,а се правиш на разбирач...
            А и много бързо обърна палачинката,я върни няколко страници виж кой те отваряше за Блекрок ,а ти бе песимист ,ама тва било,ама онова
            Сега друга песен запя

            Това което твърдиш,че 99% ще бъде одобрен спот ЕТФ до месец/два са тотални глупости.Ти гледаш крайния срок и мислиш,че това е,няма мърдане
            Спот Етф със съществуващи Тетери ми е малко трудно да си го представя.Но идва и техния ред.После може
            Продължавам да имам съмнения за Блекрок, защото някъде бяха писали, че при определени обстоятелства могат да изберат една или друга мрежа (при евентуален форк например), това е леко тревожно, но хубавото е, че има доста други кандидати за ЕТФ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
              вЕрно ли?

              https://blockworks.co/bitcoin-etf

              П.С объркал съм се, на 10.1.2024 изтича срока на Арк инвест на Кати Ууд.
              Не ти е ясна материята ,а се правиш на разбирач...
              А и много бързо обърна палачинката,я върни няколко страници виж кой те отваряше за Блекрок ,а ти бе песимист ,ама тва било,ама онова
              Сега друга песен запя

              Това което твърдиш,че 99% ще бъде одобрен спот ЕТФ до месец/два са тотални глупости.Ти гледаш крайния срок и мислиш,че това е,няма мърдане
              Спот Етф със съществуващи Тетери ми е малко трудно да си го представя.Но идва и техния ред.После може
              Last edited by petrg5s; 13.12.2023, 16:31.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                Още ли си губиш времето, отговаряйки на тоя хейтър? Виж че никой не му чете и отговаря на коментарите, освен някой нов да му се върже ама няма да се учудя ако сам си отговаря с нов профил.
                Пинокио стига си спамил с дебилни постове и лични нападки,а кажи как да наемем сейф по телефона и колко струва на година ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  вЕрно ли?

                  https://blockworks.co/bitcoin-etf

                  П.С объркал съм се, на 10.1.2024 изтича срока на Арк инвест на Кати Ууд.
                  Още ли си губиш времето, отговаряйки на тоя хейтър? Виж че никой не му чете и отговаря на коментарите, освен някой нов да му се върже ама няма да се учудя ако сам си отговаря с нов профил.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    А не могат ?
                    Могат да отлагат и 10г ако искат.
                    Блекрок един път ги върнаха даже,а имаше поне 10-20 други отлагания на различни етф досега
                    вЕрно ли?

                    https://blockworks.co/bitcoin-etf

                    П.С объркал съм се, на 10.1.2024 изтича срока на Арк инвест на Кати Ууд.
                    Last edited by better; 13.12.2023, 13:51.

                    Коментар


                    • леле, в тая тема не съм влизал, но забелязвам, че петрогъсчо и тук е капацитет
                      как по дяволите успява в толкова много теми да е 105%-ов антииндикатор!!???
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        А не могат ?
                        Могат да отлагат и 10г ако искат.
                        Блекрок един път ги върнаха даже,а имаше поне 10-20 други отлагания на различни етф досега
                        Могат, да го откажат /едва ли/.Но по закон, не могат повече да отлагат решението.
                        Темичката много се оживила. Като долу, на 15 000$.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Не могат да отлагат, има си срокове. Някъде мернах таблица със сроковете, първо изтичаше срока на Grayscale - 10 01,2024 г. (ако не се бъркам), после следват другите.
                          А не могат ?
                          Могат да отлагат и 10г ако искат.
                          Блекрок един път ги върнаха даже,а имаше поне 10-20 други отлагания на различни етф досега

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Вероятно няма да им откажат,но може да ги отлагат още години,години.
                            Нищо не гарантира,че спот ЕТФ ще има до месец/два,както казваш.
                            А докато има Тетери според мен и никога.Там е тумора за ЕТФ-то
                            Не могат да отлагат, има си срокове. Някъде мернах таблица със сроковете, първо изтичаше срока на Grayscale - 10 01,2024 г. (ако не се бъркам), после следват другите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              24.10.2023, 16:42 .Тази графика е при цена 25к, според нея в края на год 50к, после корекция до към 30-35, чак след това 100к.
                              Засега познават.

                              https://prnt.sc/gnGFYnwWzSIi
                              Поствам графиката отново.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Тези управляват света, мислиш ли, че някой може да им откаже?
                                Вероятно няма да им откажат,но може да ги отлагат още години,години.
                                Нищо не гарантира,че спот ЕТФ ще има до месец/два,както казваш.
                                А докато има Тетери според мен и никога.Там е тумора за ЕТФ-то
                                Last edited by petrg5s; 12.12.2023, 04:49.

                                Коментар

                                Working...
                                X